Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 25

Wątek: stala sie rzecz straszna

  1. #1

    Dołączył
    Nov 2009
    Skąd
    Katowice
    Posty
    9

    stala sie rzecz straszna

    szybki jestem
    po czterech dniach uzywania tt mialo miejsce nieszczesliwe zdarzenie
    mianowicie
    po 2 godzinkach lansowania sie w tt, wracajac i studzac silnik w drodze na parking
    wpadlem przy na szczescie niewielkiej predkosci w poslizg, abs zadzialal lecz bylo juz za pozno, znalazlem sie rowie i modlilem sie by tt nie przewrocila sie na dach, ale szczesliwie zawisla bokiem pod katem 45 stopni
    panowie z pomocy drogowej okazali sie kompetentni i po kilku ciezkich chwilach udalo im sie wyciagnac z rowu bezpiecznie tt na droge,
    wrocilem za kierownica z bananem na twarzy, ze furka jezdzi i ma sie prawie dobrze
    bilans strat
    lekko wgnieciony przedni zderzak dolny (przy wyciaganiu auta z rowu)
    i wgniecenie na lewym tylnym nadkolu ( ze tez musialem musnac jeszcze o to pieprzone drzewko)
    pare rys na wyzej wymienionych elementach
    cale szczescie, ze tylko tyle
    ps. male pytanko czy znacie jakiegos dobrego i szybkiego i nie za drogiego blacharza w okolicach katowic, ktory przywrocilby mojej tt dawny wyglad?
    pozdrawiam i szerokiej drogi zycze

  2. #2

    Dołączył
    Jul 2009
    Skąd
    Katowice
    Posty
    142
    znam dobrego, który naprawia samochody dla volvo. taki jakby serwis volvo mie?ci się koło Selgrosa
    JEST MOC

  3. #3

    Dołączył
    May 2009
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    2.0T
    KM
    170
    Rocznik
    2007
    Kolor
    BLACK
    Posty
    134
    Prezes ciesz się ze tobie nic sie nie stało . TT sobie zrobisz i będzie oko.

  4. #4

    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    TTychy
    Pojemność
    brak
    KM
    -
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebro
    Posty
    126
    Ja w kwietniu robiłem tylni błotnik w A4, w K-cach na Ko?ciuszki w Audi. Robi? naprawdę starannie, ale za element licz? 600 zł, ale warto!!!
    dzi? ma j? Aldona

  5. #5

    Dołączył
    Aug 2009
    Płeć
    Skąd
    Płock
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    Czarny
    Posty
    29
    Dopiero co się przywitałe? kilka dni temu na forum. Długo nie poje¥dziłe?, na przyszło?ć bardziej uważaj.

    Samochód i prawko mam od końca wrze?nia. Jak do tej pory nie miałem przykrych sytuacji (odpukać by się nie zdarzyły). Tylko raz ale to przy dużej prędko?ci w nocy wpadłem w zakręt (chwilę przed nim pędziłem 220), ale na szczę?cie tylko leciutko zarzuciło samochodem i leciał dalej. Możliwe że sportowe zawieszenie i 19" robi? swoje.

  6. #6

    Dołączył
    Jul 2009
    Skąd
    Katowice
    Posty
    142
    w serwisie volvo licz? sobie 450 zł za element i też super robi?.
    JEST MOC

  7. #7

    Dołączył
    Nov 2009
    Skąd
    Katowice
    Posty
    9
    kuri chodzi ci o ten serwis volvo na giszowcu przy wyjezdzie z trzech gorek???

  8. #8

    Dołączył
    Jul 2009
    Skąd
    Katowice
    Posty
    142
    tak, ale lakiernię maj? na szopienicach, masz tu adres:
    ul. Krakowska 87
    kom 601703192
    JEST MOC

  9. #9

    Dołączył
    Nov 2009
    Skąd
    Katowice
    Posty
    9
    dzieki za dane
    mam nadzieje ze ceny takie jak mowisz
    bo bylem w kilku warsztatch i ceny zaczynaly sie od ok 1000 do 1500 za sam blotnik

  10. #10
    Awatar lambo
    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Skąd
    małopolskie /Rudnik/
    Pojemność
    1.8T
    KM
    231
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    308
    1000-1500zł za za jeden element to rozbój w biały !!dzień u Mnie w okolicy 350zł to max za element s? i tacy co robi? za 150 i też dobrze robia zarabia 150 za element robi 3 godzinki przy tym i jest zadowolony i nie spotkałem się z kim? kto by narzekał na jako?ć po malowaniu za 150 zł robi polerkę całego auta i wszystko wygl?da cacy

  11. #11

    Dołączył
    May 2009
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    2.0T
    KM
    170
    Rocznik
    2007
    Kolor
    BLACK
    Posty
    134
    Cytat Zamieszczone przez Dream
    Dopiero co się przywitałe? kilka dni temu na forum. Długo nie poje¥dziłe?, na przyszło?ć bardziej uważaj.

    Samochód i prawko mam od końca wrze?nia. Jak do tej pory nie miałem przykrych sytuacji (odpukać by się nie zdarzyły). Tylko raz ale to przy dużej prędko?ci w nocy wpadłem w zakręt (chwilę przed nim pędziłem 220), ale na szczę?cie tylko leciutko zarzuciło samochodem i leciał dalej. Możliwe że sportowe zawieszenie i 19" robi? swoje.
    No i ciesz się że nic sobie i komu? nie zrobiłe?. Troszkę pokory musisz się jeszcze nauczyć żadne 19' felgi czy zawiecha przy takich prędko?ciach nie pomoże jak umiejętno?ci zabraknie

  12. #12

    Dołączył
    May 2007
    Płeć
    Skąd
    Otwock/Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    270
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    612
    Przy niewielkiej predkosci w poslizg? Moze to przez Quattro, ale w mojej trzeba naprawde sie bardzo postarac zeby wogole wpasc w poslizg.

  13. #13

    Dołączył
    Aug 2009
    Płeć
    Skąd
    Płock
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    Czarny
    Posty
    29
    Cytat Zamieszczone przez LOKOS
    No i ciesz się że nic sobie i komu? nie zrobiłe?. Troszkę pokory musisz się jeszcze nauczyć żadne 19' felgi czy zawiecha przy takich prędko?ciach nie pomoże jak umiejętno?ci zabraknie
    To był ostatni raz gdy w biały dzień tak je¥dziłem Zakończył się wtedy okres prób.

    Takie życie, czasami co? się stanie na drodze, lub jak w moim przypadku chowaj?c samochód do garażu..

  14. #14

    Dołączył
    Feb 2009
    Skąd
    garwolin
    Posty
    14
    to ja panowie 1 listopada mialem małe nieszczescie jechałem sobie w terenie zabudowanym (fakt droga prosta na 2.5km i budynki oddalone od drogi o jakie? 50m) ponad 120 i z podporz?dkwanej wyjechał mi na chama na cała droge autobus to ja na pobocze prawe pó¥niej na lewe i znowu na prawe i 3 znaki położyłem, jeden bokiem i 2 przodem, a kierowca spierdolil, naprawa 7 tysi, miły pocz?tek listopada,

  15. #15

    Dołączył
    Nov 2009
    Skąd
    Katowice
    Posty
    9
    do cezary
    guattro nie posiadam
    zle wyprofilowany zakret na ktorym juz kilanascie samochodow lezalo
    mokra nawierzchnia i liscie
    moze i bym wyciagnal auto przodem ale troche sie przestraszylem i zaczalem ostro hamowac, a gdy bylem na poboczu to juz tylko slizgalem sie do przodu.
    predkosc tak jak powiedzialem niewielka ok 45- 50km/h, nauczka na przyszlosc jest, dobrze ze straty niewielkie i ze autko nie obrocilo sie na bok

Podobne wątki

  1. Męska Rzecz 2016 Katowice-short info
    Przez delleto w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 03-11-2016, 00:41
  2. Immobiliser - dziwna rzecz.
    Przez schabek17 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 12-08-2013, 20:35
  3. Nowe Alfy - czyli nowa straszna bron policji.
    Przez ICE w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 24-07-2011, 00:52
  4. Kupie N75 - serwis straszna cena
    Przez ICE w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 16-06-2011, 14:54
  5. Niby trywialna rzecz a jednak...
    Przez Luksus w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 13-03-2009, 01:00

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •