witaj pitoo - od dawna chcialem stanac z jakas 225 na kresce ale dotychczas mimo obecnosci na kilku spotkach nie udalo mi sie to intuicyjnie jezdzac w wspolnie z TTtkami 1,8T po W-wie mam wrazenie ze 3,2 jest bardziej elastyczna i na pewno nie jest gorsza od 225 (teoretycznie powinna byc lepsza). Ale aby to jednoznacznie sprawdzic potrzebna jest kreska.

Kolosalna roznica to skrzynia DSG. Podobno najlepszy, najszybszy automat - i chyba tak moze byc. DSG jest znacznie szybsze niz jakikolwiek inny utomat ktorym jezdzilem - nie ma porwnania. Jak sie z kims scigasz na swiatlach to tez nie ma ryzyka ze nie uda Ci sie zrobic optymalnej zmiany biegow bo komputer zrobi to za Ciebie bezblednie za kazdym razem.

Automat oczywiscie jest mega wygodny do jazdy w miescie ze o toczeniu sie w korkach juz nie wspomne. Sam luksus

Ale... choc znajomi z ktorymi rozmawian w wiekszosci przypadkow mnie nie rozumieja... ja wolalbym manual. W manualnej skrzyni jest pewna magia i kupa zabawy. A w nowoczesnych automatach jest... komputer i wygoda. Zalezy czego oczekujesz.