Pokaż wyniki od 1 do 15 z 79

Wątek: TT 1 vs TT 2..

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Zgadzam się z tym i dlatego też kolejny samochód jaki kupię w przyszłym roku będzie innej firmy min właśnie dlatego, że nawet jak bym kupił RS6 to pomimo mocy miałbym uczucie na zasadzie "ale to już było...". Obecne TT bardzo mi się podoba pod względem wyglądu ale nie ciągnie mnie aż tak do kolejnych modeli audi.
    I don't have dreams, I have goals.

  2. #2
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    Sledze watek od początku i jakoś nie chciało mi się udzielać bo i po co ... pewne rzeczy już nie raz pisałem a nie lubię się powtarzać - no ale skoro zdecydowałem się już coś “beknąć” to powiem tak mk1 była jest i będzie zawsze dla mnie ponad autem to moje marzenie / pragnienie wiele lat czekałem na to auTTko i mimo iz kopiłem jako pierwsze 11-sto letnie bylem w niebie nawet stojąc na światłach obok pięknych samochodów bylem dumny jak paw !!! w obecnym aucie nie czuje już tego ... nie ma już tej magii - pomyślicie zapewne wiec poco było kupować mk2 ....racja mimo tego co już napisałem o tym jak bardzo czekałem / marzyłem / itd. to jednak mimo wszystko zdecydowałem się na zakup nowszej generacji z takich powodów jak - i tego właśnie nie potrafię dobitnie określić - może chciałem nadal mieć TT ale inne / bo nie znalazłem niczego w podobnym stanie co posiadałem / wiec suma sumaru na zawsze będę fanem mk1 bo tam jest magia , coś co nie wiele aut posiada - moze to dziwnie zabrzmi ale wiele mnie nadal widzę za każdym razem spoglądając na srebrne mk1 coupe .... natomiast mk2 nie rusza mnie tak bardzo wiadomo fajnie TT ale to już nie to samo ....to tak uczuciowo.
    Natomiast technicznie są to wg. mnie całkiem inne auta wiadomo nowsze jest naj. /lepsze /fajniejsze itd. wiec ile postów tyle opinii - bo każdy podchodzi indywidualnie , inaczej do pewnych rzeczy- co by nie było słysząc TT mam przed oczami mk1 !
    I TT

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •