Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 76 do 79 z 79

Wątek: TT 1 vs TT 2..

  1. #76
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez MichalTT Zobacz posta
    Dobra Jaqob przyjąłem!
    Chciałem rozładować nastroje posiadaczy mk1 i mk2 dlatego użyłem kolokwializmów
    Dobrze wiemy, że temat rzeka. Każdy chwali co innego
    Michał, wiem o tym doskonale i zrozumiałem dobre intencje Chodzi o to aby kolejne posty userów nie były zbyt wyluzowane. Zatem kończymy OT
    I don't have dreams, I have goals.

  2. #77
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez Simon Zobacz posta
    Sorry Panie Władzo :P!

    Wracając do tematu... dla mnie to porównanie jest bez sensu. Zwłaszcza oceniając wygląd. Kwestia gustu. To tak samo jak jeden z nas uwielbia biały kolor, a inny czarny i możemy nawzajem się przekrzykiwać i przekonywać, który kolor jest lepszy. Osobiście bardziej podoba mi się MK2, bo wygląda nowocześniej. Fakt, że wiele rzeczy jest dopasowanych do standardu i kierunku, w jakim idzie cała marka osobiście uważam za plus, bo zawsze podobał mi się styl Audi. Na pewno nie ujmuje to w żaden sposób MK2, która i tak dalej wyróżnia się na drodze i niektórymi cechami odbiega od innych modeli Audi. MK1 podobało mi się parę lat temu, kiedy jeszcze nie było MK2. I jestem też prawie pewien, że na mój gust podobna sytuacja będzie z MK3.

    Poczekamy zobaczymy np. A5 z nowymi lampami jakoś już mi się tak nie podoba jak "starsza" wersja bo te najnowsze lampy to z A3 mi się kojarzą. Wszystko już na jedno kopyto robią.
    I don't have dreams, I have goals.

  3. #78
    Awatar Simon
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Ibis white
    Posty
    311
    Cytat Zamieszczone przez Jaqob Zobacz posta
    Poczekamy zobaczymy np. A5 z nowymi lampami jakoś już mi się tak nie podoba jak "starsza" wersja bo te najnowsze lampy to z A3 mi się kojarzą. Wszystko już na jedno kopyto robią.
    Widzisz Jaqob, tak jak napisałem wcześniej - wygląd to kwestia indywidualnego gustu - ponieważ mi A5 z nowymi lampami bardzo się podoba (bardziej niż ta "starsza" wersja).

  4. #79
    Awatar sleza
    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Skąd
    spod Ślęży
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    blue
    Posty
    51
    Za 20 lat mk1 będzie kultowe i drogie .Mk2 to już inna bajka.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •