W każdej TT (MK1 i MK2) jest coś lepszego i też mniej udanego. Mnie się nowa TT MK2 bardzo podoba z małymi wyjątkami (pisałem wcześniej).

Zgadzam się z ^Arttur że jeszcze nie ma tego właściwego modelu, czyli 2.0T z Quattro. Ja słyszałem że będzie być może z silnikiem z S3, więc byłoby to TT 2.0TFSI Quattro-265 KM. Była mowa o TT-S i TT-RS, a nawet o wersji z dieslem TDI (w tygodniku Auto ¦miech), wiec myśle, że Audi roszerzy game o conajmniej 2-3 wersje silnik/napęd.

Audi coś powoli rozszerza gamę modeli TT. Ale BMW Z4 coupe wypuściło z 3-4 lata po wyjściu Z4 roadster (to jak teraz ni z gruszki ni pietruszki VW wydał Golfa MK5 Variant ).

Narazie jest nędznie z TT, oczywiście wersja obecna 3.2 Q z dodanym Bi-Turbo mogłaby być ciekawa ale nie przy cenie benzyny ok. 4.5 zł za litr

Ciekawe czy będzie hybrydowe TT ? Może MK3 będzie w takiej wersji, bo Golf MK6 ma być hybrydowy (nie od razu). Q7 niedługo dostanie napęd hybrydowy.

Szkoda że w Polsce ceny TT są tak wysokie, w Niemczech można kupić TT sporo taniej, szczególnie używaną. U nas jest ta pierz...... akcyza!