Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Audi Chorus II

  1. #1

    Dołączył
    Jul 2009
    Skąd
    Katowice
    Posty
    142

    drganie samochodu przy zwiększaniu prędko?ci

    wracaj?c z pracy poczułem przy przyspieszaniu jak samochód mi drga, oraz tak dziwnie brzęczy. wydaje mi się, że może to być poduszka silnika lub przegub. jakie s? objawy poduszki silnika lub przegubu lub ew. inne rzeczy które mogłyby mieć wpływ na takie drganie. samochód tylko drga przy zwiększaniu prędko?ci i dodam, ze jak go puszczę z górki na luzie też zwiększa prędko?ć ale tak nie drga. koła sprawdzałem s? dokręcone, felgi proste, powietrze ok.

    [ Dodano: |28 Pa¥ 2009|, 2009 15:19 ]
    odczuwać można nawet lekkie skakanie auta, za bardzo nie wiem jak to sprecyzować
    JEST MOC

  2. #2

    Dołączył
    Dec 2008
    Płeć
    Skąd
    Mieszkowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    83
    Witam. Przegub przy skręcaniu by miał takie (chrupanie). Sprawdzałe? że on też jest dokręcony. A jak ruszasz z miejsca to też jest to drganie? Może spróbuj zaci?gn?ć ręczny i tak pulsacyjnie puszczać sprzęgło na 1 biegu. i zobaczysz co wtedy będzie się działo.. A może jaki? problem z wałem. łożysko podporowe? (o ile tam jest bo nigdy nie sprawdzałem).
    Pozdrawiam

  3. #3

    Dołączył
    Apr 2009
    Płeć
    Skąd
    Mazowieckie
    Pojemność
    brak
    Posty
    149
    Miałem tak samo i to był przegub ale wewnętrzny ten przy skrzyni biegów. Gdy przy?pieszałem auto wpadało w wibrację wrzucałem na luz podczas jazdy i problem znikał.
    Proponuję najpierw to sprawdzić, jed¥ do jakiego? mechanika albo na pierwszy lepszy kanał i sprawd¥ półosie powinny mieć minimalny luz pionowy jak będziesz wyczuwał znaczny skok to znaczy że jest palnienty
    nie jeździmy szybko tylko wolno latamy

  4. #4

    Dołączył
    Jul 2009
    Skąd
    Katowice
    Posty
    142
    dzisiaj podjadę na kanał to zobaczę. mogę tak je¥dzić z t? usterk??? drogi jest ten przegub wewnętrzny??
    JEST MOC

  5. #5

    Dołączył
    Apr 2009
    Płeć
    Skąd
    Mazowieckie
    Pojemność
    brak
    Posty
    149
    Je¥dzić bym nie proponował żeby się nic więcej nie rozwaliło bo w moim przypadku trzęsienie miałem zajebiste i ledwo do domu wróciłem
    W serwisie przegub wewnętrzny występuję z półosi? jako cało?ć a o cenie to lepiej nie wspominać ja mam w okolicy kolesia który sprowadza czę?ci mechaniczne z rozbitych aut i wymienił mi tylko sam przegub za 150 zł więc mnie drogo nie wyszło.
    nie jeździmy szybko tylko wolno latamy

  6. #6

    Dołączył
    Jul 2009
    Skąd
    Katowice
    Posty
    142
    jest różnica pomiędzy półosi? do quattro i o?ki??
    JEST MOC

  7. #7
    Awatar m1rek
    Dołączył
    Aug 2009
    Płeć
    Skąd
    Luboń
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    47

    Audi Chorus II

    Witam

    Mam pewien problem z radiem. Chodzi o to czy po odłączeniu radia pojawi mi się napis "SAFE" i radio się zablokuje ? Nie mam instrukcji do mojego modelu, kodu również...
    Wiem, że radio Concert jest przypisane do danego modelu auta i blokuje się tylko w momencie podłączenia do innego. Jak jest z Chorus II nie mam pojęcia.

Podobne wątki

  1. MK2 Radio Chorus i odtwarzanie mp3
    Przez tas23 w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 08-06-2017, 18:12
  2. radio concert / chorus + zmieniarka
    Przez BzyQ w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 04-03-2017, 10:48
  3. Audi Chorus II
    Przez m1rek w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 02-05-2010, 21:22
  4. Jakie radio Chorus do TT?
    Przez Artix w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 30-10-2009, 17:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •