Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 38

Wątek: PRÓBA WłAMANIA DO TT - BEMOWO-WARSZAWA

  1. #1

    Dołączył
    Aug 2009
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    7

    PRÓBA WłAMANIA DO TT - BEMOWO-WARSZAWA

    Witam Szanownych Forumowiczów,
    wczoraj niestety ktoś próbował włamać się (i to na PARKINGU STRZEżONYM ) do mojej TT-uni na szczęście nieudolnie, bo skończyło się na wyłamaniu zamka od strony kierowcy . Czy orientujecie się ile kosztuje wymiana zamka i gdzie najlepiej tego dokonać na terenie Warszawy.
    Pozdrawiam
    Justyna

    P.S. Bemowo to eldorado dla złodziei, nie ma dnia aby kogoś nie okradli czy nie uszkodzili kilka samochodów!! Uważajcie szczególnie na swoje niunie w tej okolicy!!

  2. #2
    Awatar Maru
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    536

    Re: PRÓBA WłAMANIA DO TT - BEMOWO-WARSZAWA

    Cytat Zamieszczone przez Justa
    Witam Szanownych Forumowiczów,
    wczoraj niestety ktoś próbował włamać się (i to na PARKINGU STRZEżONYM ) do mojej TT-uni na szczęście nieudolnie, bo skończyło się na wyłamaniu zamka od strony kierowcy . Czy orientujecie się ile kosztuje wymiana zamka i gdzie najlepiej tego dokonać na terenie Warszawy.
    Pozdrawiam
    Justyna

    P.S. Bemowo to eldorado dla złodziei, nie ma dnia aby kogoś nie okradli czy nie uszkodzili kilka samochodów!! Uważajcie szczególnie na swoje niunie w tej okolicy!!
    ja pierd**e az o AC pomyslalem :O slyszal ktos w ogole zeby TT ukradli ?
    Gdy tankujesz z myślą o najbliższym czwartku bądź niedzieli to wiedź, że szatan się tobą interesuje

  3. #3
    Awatar Darson
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,254
    Może to nie jest pocieszenie, ale to pewnie tylko jakieś dzieciaki się bawiły.
    Jakby jakiś zawodowiec chciał ukraść auto, to by ukradł, a nie psuł zamek

    Jak na parkingu strzeżonym, to nie odpowiada za to parking?

  4. #4

    Dołączył
    May 2007
    Płeć
    Skąd
    Otwock/Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    270
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    612
    Na forum gdzies w starych tematach ktos pisal ze swiezo zakupiona odjechala ...

  5. #5

  6. #6
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    mi próbowali ukraść jakieś 2 lata temu,zniszczyli wkładkę zamka,szybkę liczników i to tyle,auto nie odjechało i nie były to dzieciaki,na sprawie w sądzie okazało się 27 oskażonych i 42 samochody skradzione,przynajmniej tyle udowodnionych.

    KU PRZESTRODZE!
    zawsze auto trzymam w garażu,jedna fatalna noc się zdarzyła,wróciłem o 4 rano i że wyjeżdzałem o 6 to już mi się nie chciało do garażu jechać,tyle wystarczyło!Więc złodziej zanim cokolwiek ma zamiar ukraść jeździ długo za swoim celem i obserwuje.

  7. #7
    Awatar lambo
    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Skąd
    małopolskie /Rudnik/
    Pojemność
    1.8T
    KM
    231
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    308
    ksolk, Mam kolegę który jeździ do wezwań np ktoś zatrzaśnie autko zgubi jedyny kluczyk i mówił mi że auto otwiera ok 20sek do 5min i nie wyłamuje niczego odpala, Pracuje on w BMW Ma do tego sprzęt i złodzieje też go Mają.! Więc sądzę Jak BY to nie był dzieciak co się uczy to autko by Ci odjechało i nie miało wyłamanego zamka :P

  8. #8

    Dołączył
    Sep 2007
    Płeć
    Skąd
    Częstochowa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    58
    Justa przede wszystkim za szkody wyrządzone w pojeździe, który był na parkingu strzeżonym odpowiada firma lub właściciel prowadzący taki parking. To jest tak zwana UMOWA PRZECHOWANIA pojazdu, więc za wszelkie szkody powinien odpowiadać właściciel parkingu. Jeżeli miałaś zawartą umowę lub kwitek, na którym jest oznaczona godzina parkingu, twój samochód wraz z numerem rejestracyjnym to nie odpuszczaj tylko dochodź swoich racji !!

  9. #9
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    Cytat Zamieszczone przez maciekaz81
    Justa przede wszystkim za szkody wyrządzone w pojeździe, który był na parkingu strzeżonym odpowiada firma lub właściciel prowadzący taki parking. To jest tak zwana UMOWA PRZECHOWANIA pojazdu, więc za wszelkie szkody powinien odpowiadać właściciel parkingu.
    wszystkie parkingi są jako strzeżone a faktycznie są dozorowane a to inne wrotki
    Cytat Zamieszczone przez lambo
    ksolk, Mam kolegę który jeździ do wezwań np ktoś zatrzaśnie autko zgubi jedyny kluczyk i mówił mi że auto otwiera ok 20sek do 5min i nie wyłamuje niczego odpala, Pracuje on w BMW Ma do tego sprzęt i złodzieje też go Mają.! Więc sądzę Jak BY to nie był dzieciak co się uczy to autko by Ci odjechało i nie miało wyłamanego zamka
    tego akurat nie neguje,przy nich odjechały dwa A8,trzy A6 dlatego twierdzę że to nie dzieciaki i ukradli 42 szt.dobre mi dzieci.oby węcej się takich rodziło ale kształciło w innym kierunku

  10. #10

    Dołączył
    Sep 2007
    Płeć
    Skąd
    Częstochowa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    58
    ksolk nie opowiadaj takich głupot, że wszystkie parkingi są strzeżone a faktycznie są dozorowane. Jeżeli jest oznaczenie parkingu jako strzeżony i masz zawarta umowę (choćby w postaci kwitku) to właściciel parkingu odpowiada i koniec kropka, więc po co piszesz takie bzdury

  11. #11
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    nie rzucaj się nowy szczawiu,warto zwrócić uwagę czy jest to parking dozorowany czy strzeżony bo ja jeszcze nie widziałem reklamy przy parkingu "parking dozorwany" a to robi wielką różnicę w dociekaniu później swojego!Ty dałeś mądra radę,do sądu-a tam się dochodź swojego przez trzy lata i chodz na 15 spraw!a z ryjem to na inne forum

  12. #12
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    najlepiej po prostu zadzwonić na policję to podstawa gdy doszło do wykroczenia/przestępstwa to Ci powiedzą od razu co i jak. Masz do tego prawo.

    Ja na szczęście jeszcze nie miałem włamu chociaż zostawiałem auto w najbardziej g**wnianych dzielnicach Gdańska ale słyszyałem teksty typu "ty.. walnać w łeb i pojechać," za swoimi plecami...

    Ja tylko, żałuję że nie zgłosiłem policji tego co ASO zrobiło kilka miechów temu nie dokręcając wahaczy..... a zatwierdzili mi kontrole pojazdu w dowodzie :] mieliby teraz sprawę w sądzie a stracili już raz licencje AUDI

    Swoją drogą Justyna, jeżeli nie masz zabezpieczeń to zaopatrz się w jakieś dobre do swojej TT najlepiej poza Warszawą, gdzieś gdzie zrobią Ci to na miejscu w kilka godzin.
    Fabryczna nic nie daje... ja mam zabawki zabezpieczające za 3000 zł, ASO nie było w stanie odpalić auta swoimi zabawkami :] .. no chyba że ich serwisowanie jest na takim samym poziomie jak odpalanie auta przez force'a to nie ma o czym gadać.

    Zresztą na forum sporo o tym jest.
    Pozdrawiam.

  13. #13

    Dołączył
    Oct 2009
    Płeć
    Skąd
    bialystok/waw
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Black
    Posty
    72
    Eh, ja też parkuję na Bemowie, co prawda w garażu podziemnym, ale niesmak pozostaje...

    Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat systemów satelitarnego namierzania pojazdów, takich jak np. lo-jack? Na ich stronie, co oczywiste, znajdziemy same superlatywy.

    Z drugiej jednak strony, znajomy dawno temu - koło roku 2000/2001 kupił nowego Lexusa RX300. Auto miało zamontowany wspomniany system, a skradziono je podczas krótkiego postoju przed urzedęm, w biały dzień. Samochodu nie znaleziono, pomimo natychmiastowego zgłoszenia zdarzenia. Poza tym, obiegowa opinia jest taka, iż taki nadajnik łatwo zagłuszyć. Być może ktoś ma jakieś doświadczenia?

    Lub ewentualnie co innego doradzacie? Anytnapad, dodatkowe alarmy, bearlock'i czy inne cuda? Osobiście wolałbym nie wiercić dziur w tunelu ani nie bujać się z dwoma czy trzema pilotami i ekstra immobilaizerem...

  14. #14

    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    grodzisk maz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    2
    Cytat Zamieszczone przez xen
    Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat systemów satelitarnego namierzania pojazdów, takich jak np. lo-jack? Na ich stronie, co oczywiste, znajdziemy same superlatywy.
    Witam Mam obawy czy jes sens , montowac takie systemy.Oto jeden z zagluszaczy http://moto.allegro.pl/item778226042...raz_wi_fi.html Ale moze sie myle

  15. #15

    Dołączył
    Apr 2009
    Skąd
    daleko
    Posty
    241
    No i pojechali Maćkowi od Szczawia proszę nie obrażać mojego znajomego z okolic, który zapewniam, że szczawiem nie jest.

    Maru - nigdy nie rozumiałem ludzi którzy nie mają AC, stać Cię na samochód za 40 000zł a nie stać Cię na AC? Potem tacy płaczą. Audi jak wiadomo cieszy się u nas dużym powodzeniem.

    Co do parkingów to prawda, nie spotkałem się jeszcze z takim parkingiem strzeżonym który w razie szkody / kradzieży wypłaca jakiekolwiek odszkodowanie - parking strzeżony oznacza tylko tyle, że siedzi Pan "Waldek" w swojej i budzie popija piwo.

    [ Dodano: 16 Październik 2009, 13:20 ]
    PS. co do serwisantów, mam znajomego, kiedyś mi rozładował się akumulator i pozamarzały zamki nie dało rady otworzyć nic. Wezwałem 3 sekundy klin między drzwi i po sprawie Drugi raz jak mi chcieli buchnąć i jakoś rozkodował się immo, dał mi jakiś bajer takie kółeczko które nakładało się na kluczyk, dzięki któremu IMMO działało i auto odpalało . Swoją droga mówił, że mają oni przeje... nadzór policji - bo w sumie mogą otworzyć jakie chcą auto

Podobne wątki

  1. Moto Targi Warszawa Bemowo 2012 1-2 wrzesien
    Przez MiroTT 1,8T w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 23-08-2012, 17:31
  2. Dam prace warszawa bemowo
    Przez PiotrekHIT w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 29-05-2012, 14:47
  3. Próba kradzieży
    Przez Karr w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 31-01-2008, 12:35
  4. Warszawa 05.10.02 (Bemowo)
    Przez Yukon w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 16-10-2002, 17:31
  5. PROBA...
    Przez Cezary Magier w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 02-07-2002, 19:32

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •