Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Tour De śląsk z Audi - relacja

  1. #1

    Dołączył
    Jun 2009
    Płeć
    Skąd
    Bytom
    Pojemność
    1.8T
    KM
    90
    Rocznik
    96
    Kolor
    czarny
    Posty
    81
    „Lans” – okre?la charakterystyczny styl życia i pozytywn? promocję własnego wizerunku.
    http://images48.fotosik.pl/135/6f9521a96b0e39f1.jpg

  2. #2

    Dołączył
    Jan 2009
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    150
    Gratuluję udanej imprezy. ładnie się to prezentuje.

    Jak będzie ogólnopolski zlot to już nie odpuszczę

  3. #3

    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Marki
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    850
    a według mnie to takie troche agro-klub...
    Może się nie znam ale wolę bardziej kameralne spotkania typu 10-20 aut jednego modelu.
    Swoją drogą grunt że ludzie dopisali.
    Czarne jest piękne

  4. #4

    Dołączył
    Jan 2009
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    150
    Cytat Zamieszczone przez xylo
    wolę bardziej kameralne spotkania typu 10-20 aut jednego modelu.
    A dla mnie 20 aut to już nie jest spotkanie kameralne

    Powiem Ci że jak byłem na czwartkowym spotkaniu klubu Audi w Katowicach, to bardzo mi się podobało to zróżnicowanie samochodów. Podobało mi się że są ludzie którzy chcą obejrzeć moją TeTetke, a mnie z kolei dało okazję porozmawiania z użytkownikami wielu różnych modeli Audi które oglądałem pod kontem wyboru auta dla rozrastającej się rodziny.
    Tak samo z dużym zainteresowaniem obejrzałem to białe Audi które śmiga bokami na umieszczonych powyżej filmikach. Naprawdę widać nastawienie na wyczyn. Goła blacha w środku, kubełki, wielopunktowe pasy, itd.
    Dokładnie w ten sam sposób na zlocie jednego modelu nie miał bym okazji zostać ogłuszonym sprzętem grającym który nie miał by szans zmieścić się w TT, chyba żeby został zamontowany zamiast bagażnika i tylniej kanapy

    Oczywiście bardzo mi się podobają nasze spoty wewnątrz klubowe, takie jak 2 ostatnie na których byłem w Warszawie, ale nie wykluczają one mojego zainteresowania również szerszą formą integracji

    Przypomina mi to przy okazji że już kawałek czasu żadnego spociku w Warszawie nie robiliśmy i sprawia że przenoszę się do odpowiedniego tematu żeby go ożywić

  5. #5

    Dołączył
    Jun 2009
    Płeć
    Skąd
    Bytom
    Pojemność
    1.8T
    KM
    90
    Rocznik
    96
    Kolor
    czarny
    Posty
    81
    koledzy to był FINAł Tour De ślask na którym pojawiła się ekipa z całej Polski -
    czyli fani Audi ( szkoda że nikogo od was niebyło - starałem się zareklamować wam teą imprezę ale widac że za mło siepostarałem , może za rok się nam uda razem zrobić wspólny wypad .
    Jeśli chodzi o imprezę to
    Tor dawał szanse jazdy na czas i świetnej zabawy oraz spróbowania swoich sił na bezpiecznym torze - gzie żadne psy niestoją z suszarką ,
    przy okazji można bylo uczestniczyć w konkursach i wygrać zestawy xenon do auta oraz inne nagrody
    Ja skorzystałem z promocyjnego (50zł) czyszczenia wtrysków w moim tdi - z czego jestem b. zadowolony ( auto pracuje ciszej i jakby 2 koniki mu przybyło- hehe

    zresztą kasa poszla na cel harytatywny co mnie również cieszy .

    xylo kameralnie 10-20 aut to jest u nas co tydzien bez żadnej tam extra reklamy że bedzie spot - poprostu co tydzien w Kato jest tyle aut z seii A4 A6 i A3 ( i A-80)
    TT-etki są zawsze mile widziane

    Ale nic straconegoo mamy w planie za rok zrobić jeszce większą impreze - ale narazie niezdradzę szczegółów

    Fotki od smoczyca z A4club.pl



    [/quote]
    „Lans” – okre?la charakterystyczny styl życia i pozytywn? promocję własnego wizerunku.
    http://images48.fotosik.pl/135/6f9521a96b0e39f1.jpg

  6. #6
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    sector,
    Tam u was na południu to jak wawka sie nie skrzyczy i nie uderzy mocną grupą to się za szybko nie doczekasz TETETEK bo organizacja w tym rejonie bardzo kuleje brak wewnętrznych spotkań już nie mówię o zlotach
    Być może na następny ogolnopolski zlocik postaramy się zawitać
    POZDRAWIAM
    Znowu TT znowu Cabriolet

Podobne wątki

  1. Audi TT MK1 quattro THE GRAND TOUR
    Przez Gracjan89 w dziale Rozrywka
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 26-12-2016, 20:23
  2. 1- Tour De śląsk - Audi
    Przez sector w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 23-08-2009, 08:15
  3. foto relacja Kazimierz Dolny 2oo8
    Przez bedipl w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 19-06-2008, 22:21

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •