Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Wątek: pytanie

  1. #1
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619

    pytanie

    Witam,
    po moim TT zostala kierownica + poduszka po wystrzale. kierownice chce sprzedac na allegro, ale kazdy pyta czy zalaczam wraz z nia zaslepke airbagu. Zastanawiam sie czy nie "naprawic" wizualnie ta poduszke, by mogla robic za atrape. Widzalem, ze sie obszywa konsole skora i tak pomyslalem, ze gorna obodowe poduszki mozna by skleic i obszyc delikatnie cieniutka skora. Czy to sie oplaca? Gdzie w wawie badz lublinie moglby ktos takie cos wykonac? pozdrawiam

  2. #2

    Dołączył
    Nov 2006
    Skąd
    Lublin
    Posty
    55
    Mari, to w końcu kupiłeś TT?? I napisz czy ją masz czy już nie, bo jasno to z Twojego posta nie wynika. Jaki kolor, wersja?
    black AJQ 99

  3. #3
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Z tego co pisze to wynika ze Mari rozwalil TT i zostala kierownica bez poduszki ...

    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  4. #4
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    Cytat Zamieszczone przez Waraxe
    Mari, to w końcu kupiłeś TT?? I napisz czy ją masz czy już nie, bo jasno to z Twojego posta nie wynika. Jaki kolor, wersja?
    kupilem kupilem pol roku szukania ale sie oplacalo. TT Coupe, 180 PS, quattro, juz po faceliftingu 2003, xenonki, srebrna, poki co seria objechalem przez te pol roku cala polske ogladajac jakies zlepione ttetki az sprowadzilem ze szwajcarii. moja tt byla leciutko bita w lewy przod, kupilem zestaw naprawczy konsoli wraz z kierownica (ktora mi niepotrzebna), stad pytanie, czy mozna stara poduszke jakos ladnie artystycznie skleic i sprzedac ja razem z kierownica jako "kierownica z zaslepka" mam do sprzedania jeszcze grila (starego), ktory kupilem razem ze zderzakiem, sprawny wiatrak (chyba mniejszy) od chlodnicy, prawa koncowke podluznicy (to, co laczy podluznice z pasem przednim), i kilka innych drobiazgow.

    Mam jeszcze inne pytanie. Xenonki, ktore mam, sa w tym samochodzie od nowosci (podczas stluczki nie ucierpialy ) i raz na 30 wlaczen xenonow wyswietla mi sie blad zarowek a prawy xenon sie nie swieci. Wtedy nalezy wylaczyc i wlaczyc swiatla i juz prawy xenon sie zapala. Kolega mowil, ze to zwiastuje spalenie sie zarowki xenonowej. Co wy o tym sadzicie? Moze to miec zwiazek ze wczesniejsza stluczka? pzdr

  5. #5

    Dołączył
    Nov 2006
    Skąd
    Lublin
    Posty
    55
    Mari, to sie chyba na drodze nie spotkalismy...Nie widzialem srebrnej TT na lubelskich numerach rejestrowanej pozniej niz moja. a moze nie masz lubelskich blach, hm?
    co do Twojego pytania, to mialem podobny przypadek ostatnio w mercedesie i faktycznie trzeba bylo wymienic zarowke i cos tam przylutowac. ale to byla wina nie wypadku, a wody i dziurawych drog. i jesli to ta przyczyna, to wymien obie zarowki.
    pzdr
    black AJQ 99

  6. #6
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    hmmm... mijalem kilka ttek. A ty masz jaki kolor (ze 2 razy mijalem srebrna na xenonach). Jezdze tt od okolo 2,5 tygodnia w tym prawie 2 tyg w wawie (tam studiuje). W weekendy staram sie byc w lublinie. W nastepnym tygodniu zostawie tt w lublinie wiedz za kierownica mozesz zobaczyc kogos innego

    Co do zarowek to jaki jest ich koszt? Na allegro sa same zwykle zarowki udajace xenony. w ASO pewnie majatek kosztuja.

  7. #7
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    100
    Rocznik
    1999
    Kolor
    zielony
    Posty
    525
    do tt ida d2s moge ci zalatwic sztuke za 150 zl ori OSRAM pewniaki sam na takich jezdze bo te z allegro to no comment

    pozdro

  8. #8
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez Paweł
    do tt ida d2s moge ci zalatwic sztuke za 150 zl ori OSRAM pewniaki sam na takich jezdze bo te z allegro to no comment
    o to spoko. Dam Ci znac jak juz sie spali (bo moze to nie wina zarowki), bo chyba nie ma poki co sensu ich wymieniac, bo jeszcze dzialaja pzdr

  9. #9
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    jakby co post powyzej to bylem ja tylko zapomnialem sie zalogowac hehe

  10. #10

    Dołączył
    Nov 2006
    Skąd
    Lublin
    Posty
    55
    [quote="Mari"]hmmm... mijalem kilka ttek. A ty masz jaki kolor (ze 2 razy mijalem srebrna na xenonach). Jezdze tt od okolo 2,5 tygodnia w tym prawie 2 tyg w wawie (tam studiuje). W weekendy staram sie byc w lublinie. W nastepnym tygodniu zostawie tt w lublinie wiedz za kierownica mozesz zobaczyc kogos innego

    eee, to Ty swieży właściciel jesteś . i to chyba dlatego jeszcze się nie trafilismy, zwłaszcza, że na tygodniu jestem w Lublinie, a weekendy w...Warszawie. Więc się mijamy. Jakbyś w ten weekend zostawał jednak w stolicy to daj znać, bo prawdopodobnie i ja tam będę.
    pzdr
    tomek

    ps. A może byś wkleił jakieś zdjęcia ufoka?
    black AJQ 99

  11. #11
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    Cytat Zamieszczone przez Waraxe
    eee, to Ty swieży właściciel jesteś
    swieerzy swierzy Pierwsze kilka dni mialem wypieki na twarzy podczas jazdy... teraz juz tylko podczas jakis zabaw na ullicy badz sniegu No niestety wracam do lbn na week& ale pewnie predzej czy pozniej sie i tak zgramy jakos

    Co do fotek, przy sobie w laptopie mam tylko fotki sprzed naprawy, a fotki juz po zrobienu w aparacie w lublinie. W weekend o ile nie bedzie sypal snieg to zrobie kilka fajnych fotek pzdr

  12. #12

    Dołączył
    Nov 2006
    Skąd
    Lublin
    Posty
    55
    Mari, no to chyba dziś się widzieliśmy, cio?
    Miejsce: Lublin, al. Kraśnicka, godzina 16. Skręcałeś w lewo na Warszawę. Srebrne TT na firmowych felach o wzorze, które tylko na Twoim widziałem. Ja stałem na pasie do jazdy w Sikorskiego i na Centrum. Widzieliśmy się?
    black AJQ 99

  13. #13
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    hehe ja jechalem ta trasa 15:40 ale moj ojciec chwile potem chcial przewiesc znajomego i mowil, ze widzial czarna TT przed nim po jego prawej stronie na swiatlach, takze widziales na 100% moje autko :twisted Trzeba sie kiedys jakos ustawic pod makiem hehe Tak przy okazji, smieszna dzis mialem historyjke. Kiedy moja TT stala dzis na statoilu, podbiegla grupka 10 malych (na oko po 15 lat ) dresiarzy, zagladali do srdoka, obeszli ze 2 razy, po czym pobiegli. Historyjka niby zabawna, ale wtedy nie wiedzialem czy chca mi radio podpieprzyc czy poprostu tak ich zainteresowala pomimo tego, ze TT juz sie troche opatrzyla ludziom i nie robi takiego wrazenia, jak np. 5 lat temu. pzdr

Podobne wątki

  1. pytanie oc ac
    Przez didek1922 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 22-04-2013, 22:09
  2. Pytanie
    Przez ICE w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 01-09-2011, 19:17
  3. Pytanie
    Przez jamstirling w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 12-04-2009, 14:53
  4. pytanie
    Przez tt30 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 22-03-2009, 10:33
  5. Pytanie
    Przez psr2 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 07-01-2009, 16:29

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •