czapki dopiero są w drodze lub bedą cena będzie zapewne ok podam jak bedzie nadzieja że uda mi się je zrobić z innymi czapkami bo jedynie przy okazji mogę haftnać te pare szt bo uzbrojenie hafciarkę w głowice do czapek to jak wymiana sprzegła w tt joke:P
odnośnie polówek to jakość ich pod względem prań jest bardzo dobra, ja w nich chodzę po domu i wszędzie , ojciec też po 3-4 latach wciąż wyglądają na niezużyte więc tutaj ocena 10 na 10 odnośnie ich grubości to mogły by być troszkę grubsze gramatura 170 lecz teraz wyszła nowa seria bedzie miała coś koło 200 i mogę je zamówić ale cena pewnie bedzie z 4-5zł wyższa , ja już mam takiego hopla że koszulki muszą być grube a że t-shirty steedmana mają 185 abo 210 i ja w nich łażę to polówki mogły by być grubsze ale tych koszulek sprzedałem i wyhaftowałem już tysiące i miałem jedno zażalenie że koszulki się sprały, przyniósł a się okazało że hafty robiłem ja ale na Jego koszulkach więc mogę je w 100% polecić

dodam jako ciekawostkę że jedną koszulkę steedmana z moimi haftami mam już od 2002 roku pierwsza motocyklowa koszulka , prana już setki razy , jedynie zamiast czarna jest ciemno szara ale dalej nigdzie niema żadnych dziurek a jest cała obhaftowana gdzie się tyko da:P więc jak na koszulki za 35zł to chyba nie można więcej wymagać