Cytat Zamieszczone przez mateoos Zobacz posta
Tylna kanapa to jakaś pomyłka albo żarcik żabojadów, zmieścił się tam jeden człowiek w poprzek a i tak zmiażdżyłem mu stopy, kiedy cofnąłem fotel. Bagażnik całkiem spory.
Chyba nie powiesz mi, że w audi bez problemu zmieści się dorosły człowiek na tylnej kanapie i nie zmiażdżysz mu stóp? Ja mam ok 178cm rozmiar buta 45-46 i kilkakrotnie jadąc z tyłu niestety siedziałem właśnie w poprzek bo inaczej nie dało rady. Zresztą na kanapie z tego co pamiętam jest taka metka pokazująca maksymalny ciężar pasażerów 40kg albo 2x 40kg
Jeśli chodzi o kopiowanie elementów wnętrza jest to teraz bardzo powszechne w każdej marce, również audi (nie wiem jak się różnią obecne TT i inne modele tej marki) i uważam, że widząc różne samochody, TT pierwszej generacji jest chyba wyjątkiem jeśli chodzi o małe podobieństwo przycisków itd. w porównaniu do innych modeli co mi się bardzo podoba.
Druga sprawa, kto wie czy audi nie sprzedało pomysłu, designu itd.? Przecież jakiś czas temu starą płytę podłogową A4 (chyba tej z rocznika ok 2000) zaadaptowano do jakiegoś seata? (tu już pewnie obeszło się bez sprzedaży bo to ten sam koncern).