Cytat Zamieszczone przez zombek23 Zobacz posta
Chyba nie powiesz mi, że w audi bez problemu zmieści się dorosły człowiek na tylnej kanapie i nie zmiażdżysz mu stóp? Ja mam ok 178cm rozmiar buta 45-46 i kilkakrotnie jadąc z tyłu niestety siedziałem właśnie w poprzek bo inaczej nie dało rady. Zresztą na kanapie z tego co pamiętam jest taka metka pokazująca maksymalny ciężar pasażerów 40kg albo 2x 40kg
Jeśli chodzi o kopiowanie elementów wnętrza jest to teraz bardzo powszechne w każdej marce, również audi (nie wiem jak się różnią obecne TT i inne modele tej marki) i uważam, że widząc różne samochody, TT pierwszej generacji jest chyba wyjątkiem jeśli chodzi o małe podobieństwo przycisków itd. w porównaniu do innych modeli co mi się bardzo podoba.
Druga sprawa, kto wie czy audi nie sprzedało pomysłu, designu itd.? Przecież jakiś czas temu starą płytę podłogową A4 (chyba tej z rocznika ok 2000) zaadaptowano do jakiegoś seata? (tu już pewnie obeszło się bez sprzedaży bo to ten sam koncern).
jak kupowałem moje TT to właściciel podczas testów siedział na tylnej kanapie a nie wiem jak wszedł a ogólnie to tylna kanapa jest dla osób co nie mają nóg lub są kompletnie pijane bo wiadomo po pijaku człowiek jest z gumy i wejdzie wszędzie