Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 31

Wątek: francuska replika TT?

  1. #16
    Awatar zombek23
    Dołączył
    Jan 2011
    Płeć
    Skąd
    Podkarpacie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    110
    Chodzi mi o to, że skrytykowałeś tylną kanapę Peugeota, a nasza tak naprawdę jest taka sama

  2. #17

    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Skąd
    Szczecin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    16
    Tak na marginesie - po jaką cholerę projektuje się samochód jako czteroosobowy wiedząc, że z tyłu nikt się nie zmieści?

  3. #18
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    dla nas te niby-miejsca byly jednym z argumentow "za" TT - fajnie, ze mozna tam kogos upchnac (i to doslownie ) i jak jest potrzeba kogos dodatkowego przerzucic z punktu a do b, zamiast rozkladac bezradnie rece, ze nie ma miejsca
    jesli chodzi o zamysl projektantow, to zdecydowanie chodzi po prostu o miejsce dla dziecka

    "Love Them BOTH" - M.

  4. #19
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    W moim przypadku to był element decydujący o tym, żeby kupić TT. Moja rodzina składa się z 2 osób dorosłych i jednego dziecka więc nie było opcji, żebym kupił auto gdzie nie zmieści się dziecko dodatkowo.
    I don't have dreams, I have goals.

  5. #20
    Awatar zombek23
    Dołączył
    Jan 2011
    Płeć
    Skąd
    Podkarpacie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    110
    No i tak to właśnie wygląda- siedzenia tylne tylko i wyłącznie dla dzieci, dla niektórych potrzebne, dla niektórych zbędne, czyli jak to zawsze- każdy ma inne potrzeby

  6. #21
    Awatar Is_a_bella
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Otwock
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Srebrna
    Posty
    57
    Podobno korzystniej jest jak można zarejestrować auto jako 4-os, a nie 2 (stąd ta skromna kanapa z tyłu).
    Dokładnie nie wiem, ktoś tak mi mówił, więc jakbyście wiedzieli dlaczego tak jest lepiej - podzielcie się wiedzą.

    Jak wyszło Ferrari California to ludzie się rzucili i ponoć dlatego, że można rejestrować jako 4-os.
    Chociaż moje serce podbił ten fantastyczny składany dach
    Ostatnio edytowane przez Is_a_bella ; 27-10-2011 o 23:04

  7. #22
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Cytat Zamieszczone przez mateoos Zobacz posta
    Jeździłem wersją 1.6THP 156KM. Wrażenia... nijakie.

    Pseudokubły byłyby wygodne, gdyby nie były skórzane. Nie lubię się ślizgać.

    Radio i panel klimy z 308 to żenada, tak samo jak identyczne manetki do obsługi tempomatu/ogranicznika i systemu audio - identyczne, jak w wielu innych modelach Peugeota. Głośniki niby sygnowane marką JBL, a szału nie robią... aczkolwiek nie wrzuciłem żadnej płyty, słuchałem jedynie radia.

    Tylna kanapa to jakaś pomyłka albo żarcik żabojadów, zmieścił się tam jeden człowiek w poprzek a i tak zmiażdżyłem mu stopy, kiedy cofnąłem fotel. Bagażnik całkiem spory.

    Silnik 1.6THP 156KM nie zachwyca osiągami ani brzmieniem. Możliwe, że wersja 200KM spodobałaby mi się bardziej.

    Zawieszenie jest niezłe, pomimo opon 18" komfort był zadowalający, precyzja układu kierowniczego absolutnie poprawna, testową trasę samochód pokonał sprawnie, ale bez emocji - słaby silnik i absolutnie beznadziejny napęd - tylko przód. Chociaż... bardziej przewidywalny, niż haldex

    Odnośnie niemieckiej prezycji - panie i panowie, trochę więcej obiektywizmu Czasy niezawodnej klasy E i Audi 80 minęły

    RCZ jest sporo tańsze - za 120 tys. zł można mieć dobrze wyposażony model.

    Będę szczery za tą cenę mogę mieć:







    Chociaż 300 koni w napędzie na przód to trochę porażka.. ale to temat osobny.

    RCZ'ta widziałem wewnątrz i na zewnątrz. Jest ok, ale nic ponad to. Myślę, że to bardzo fajne rozwiązanie dla kobiet z mniej zasobnym portfelem, lub dla facetów lubiących zwinne małe autka nie koniecznie z dużą mocą.

  8. #23
    Awatar Blerx
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Wołomin
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    1,239
    ja ogólnie jestem na plus - linia mi się podoba mimo, że wzorowana na TT - może dlatego mi się podoba. Środek mi się nie podoba i tyle w temacie. Jak zobaczę kiedyś na drodze to miło będzie zawiesić oko mimo wszystko.

  9. #24

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    A ja widuje tego peugota prawie codziennie i powiem wam.
    Pierwsze 2 kontakty spowodowały, że obejrzałem się za tym samochodzikiem.
    Potem to już wtapiał się w tłum, a teraz gdy powoli przechodzą na zimówki i śmigają takim samochodem na stalówkach to już z tłumu nic, a nic go nie wyróżnia.
    Z przodu wygląda jak wszystkie wytrzeszcze peugoty.

  10. #25
    Awatar archi781
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Lodz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    170
    Rocznik
    2009
    Kolor
    bialy
    Posty
    183
    Ladny jest ten RCZ i niesamowicie wyprofilawana tylnia szybe. Jest dluzszy co z pewnoscia jest lepsze na zakretach no ale w jakiej by nie byl wersji nie jest Quattro. nie podoba mi sie tez i to baaardzo hamulec reczny

    ---------- Post dodany o 17:58 ---------- Poprzedni post z 17:56 ----------

    na stalowe zimowki? To co ja nie moge zalozyc zimowek na swoje alusy? Z tego co wiem od bardzo doswiadczonego kierowcy to moge jak nabardziej. Prosze o rade.

    ---------- Post dodany o 18:01 ---------- Poprzedni post z 17:58 ----------

    Po to by zmiescic psa lub pijana kolezanke ;D. Ja tez uzywam tylnich siedzen jako podrecznego bakaznika.

  11. #26

    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,657
    Nie dziwmy się, że naśladują dobre auta :P
    TT wiadomo, nie jest autem dla każdego i trzeba ją pokochać by nią jeździć i się cieszyć. Dajmy też i innym pokochać Francuza.
    P.s. Widziałam takiego ostatnio. Nawet go oglądałam, ale tylko zza szyby. Baaaardzo podobny do tt wyglądem, tym co pod maską - niekoniecznie ;p

  12. #27
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Panowie Panie! Opamiętajcie się, to tylko Peugeot! Francuzy psują się na potęgę nie mniej jednak auto wygląda dobrze wg. mnie. Ale dalej wolałbym za te pieniądze nowego Forda Focusa RS w wersji standardowej 300 koni, bo 350 jest bardzo rzadkie

  13. #28

    Dołączył
    Jan 2021
    Płeć
    Skąd
    Starogard Gdański
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    150
    Cytat Zamieszczone przez zombek23 Zobacz posta
    Chyba nie powiesz mi, że w audi bez problemu zmieści się dorosły człowiek na tylnej kanapie i nie zmiażdżysz mu stóp? Ja mam ok 178cm rozmiar buta 45-46 i kilkakrotnie jadąc z tyłu niestety siedziałem właśnie w poprzek bo inaczej nie dało rady. Zresztą na kanapie z tego co pamiętam jest taka metka pokazująca maksymalny ciężar pasażerów 40kg albo 2x 40kg
    Jeśli chodzi o kopiowanie elementów wnętrza jest to teraz bardzo powszechne w każdej marce, również audi (nie wiem jak się różnią obecne TT i inne modele tej marki) i uważam, że widząc różne samochody, TT pierwszej generacji jest chyba wyjątkiem jeśli chodzi o małe podobieństwo przycisków itd. w porównaniu do innych modeli co mi się bardzo podoba.
    Druga sprawa, kto wie czy audi nie sprzedało pomysłu, designu itd.? Przecież jakiś czas temu starą płytę podłogową A4 (chyba tej z rocznika ok 2000) zaadaptowano do jakiegoś seata? (tu już pewnie obeszło się bez sprzedaży bo to ten sam koncern).
    jak kupowałem moje TT to właściciel podczas testów siedział na tylnej kanapie a nie wiem jak wszedł a ogólnie to tylna kanapa jest dla osób co nie mają nóg lub są kompletnie pijane bo wiadomo po pijaku człowiek jest z gumy i wejdzie wszędzie

  14. #29
    Awatar Kur-Czak
    Dołączył
    Jul 2020
    Płeć
    Skąd
    Alwernia
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    160
    A mi się ten Peugeot podoba, ale bramuje mu trochę mocy i napędu 4x4.

  15. #30

    Dołączył
    Jan 2021
    Płeć
    Skąd
    Starogard Gdański
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    150
    peugeoty ogólnie są fajne zrobiłem nimi około 1 mln kilometrów chociaż nie miałem tego co tu opisywany jest w temacie.

Podobne wątki

  1. Francuska TT
    Przez sdaniels w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-04-2008, 08:47

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •