Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 55

Wątek: Audi TT 180KM vs ...

  1. #31
    Awatar Maru
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    536
    ja sie nie przejmuje?! pewnie, ze sie przejmuje! wiem, ze niedlugo bede mial skrzynie do wymiany wiec od razu sobie kupie lepsza - i tu faktycznie mowi się trudno, szybka zmiana biegu - moim zdaniem - wymaga "eksplaotowania" skrzyni ale to nie tak ze mam jakis zbedny tysiac zlotych :P

    tarcze i klocki sa juz wymienione wiec o to sie nie boje.
    Silnik chodzi jak marzenie - 0 błedów, 0 spadkow mocy i tkwie w przekonaniu, że nasze silniki własnie lubią jak się je czasami przyciśnie(oczywiscie 2,5 h scigania to przesada). Przecież też nie stoje na swiatlach paląc sprzegło i warcząc na jałowym jak idiota. Strzelam ze sprzęgła ale po to je kupiłem (też nowe) żeby czasem go "uzyc" - i staram się go nie przypalać.

    Uwazam, ze zużycie auta w trakcie takich okazjonalnych wypadow nie jest jakies drastyczne - na codzien hamuje silnikiem jak sie da, jezdze w miare spokojnie i nie startuje z kazdych swiateł :P

    Podpisuje się pod tym:
    żeby zachęcić niektórych do tego żeby mniej czasu spędzali analizując tabelki z przyspieszeniem i ilością koni w samochodzie a więcej czasu spędzili na pokazywaniu że potrafią nad takim stadem koni w samochodzie zapanować
    Ja ciągle staram się jak najwięcej wycisnąć z mojego autka - żeby wiedziec co moze, a czego nie moze - zeby wiedziec gdzie jest granica "Rozsadnej" jazdy a gdzie juz wyczyniam glupoty.

    Nieznoszę ludzi co maja boskie auta typu M3 czy STI i nie potrafią nimi jezdzic - jazda do przodu to nie sztuka. Nie trawię też ludzi mających auta o jedną klasę lepsza (w moich kategoriach to znaczy ok. 70 km wiecej) obnoszacych sie tym jak bardzo moje auto z jego nie ma szans... moim zdaniem przegrana jest tylko wtedy kiedy się nie podejmie wyzwania - wynik starcie to sprawa drugorzędna. Przeciez nie scigamy sie o dowody rejestracyjne tylko dla przyjemnosci i porownania umiejetnosci

    Z reszta ja naleze do zdecydowanie mniejszosciowej grupy ludzi - podchodzacych do auta z pewna dozą sentymentu.. ale to inny temat

    a zuczek podchodzi do wypowiedzi niektorych - z idealna porcją sarkazmu i chwala mu za to

    [ Dodano: 2 Październik 2009, 15:34 ]
    a ilosc startow nie przekacza 2 cyfrowej liczby :P
    Gdy tankujesz z myślą o najbliższym czwartku bądź niedzieli to wiedź, że szatan się tobą interesuje

  2. #32

    Dołączył
    Jan 2009
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    150
    Nie chciałem sugerować że śpisz na pieniądzach i robisz wszystko żeby móc się ich jak najszybciej pozbyć

    Wiem że dbasz o autko, a przez szybszą eksploatację miałem na myśli takie elementy jak np. opony, które niewątpliwie musisz wymieniać częściej niż gdybyś się tylko TT lansował

    Ogólnie trzeba pamiętać że to auta zaprojektowane do tego żeby móc je obciążyć bardziej niż miejski samochodzik do stania w korkach A przecież są tacy którzy nie wejdą szybko w zakręt bo się auto zużywa...

  3. #33
    Awatar Grzegorz
    Dołączył
    Mar 2009
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    99
    Kolor
    srebro
    Posty
    41
    Napisalibyscie gdzie to Cargo. Nie slyszalem by w Krakowie bylo jakies miejsce do takich szalenstw a w Warszawie bywam czesto i chetnie wpadne

  4. #34
    Awatar game23
    Dołączył
    Nov 2008
    Płeć
    Skąd
    DDZ,WROCLAW
    Pojemność
    1.8T
    KM
    186
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    237
    widzicie sa tez takie pizdy co nie potrafia ogarniac 2.0tfsi hmm to jest zenada kupic takie auto i nie potrafic nim pociskac
    AUDI MÓJ NARKOTYK!!!

  5. #35
    Awatar Maru
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    536
    Cytat Zamieszczone przez Grzegorz
    Napisalibyscie gdzie to Cargo. Nie slyszalem by w Krakowie bylo jakies miejsce do takich szalenstw a w Warszawie bywam czesto i chetnie wpadne
    ulica wirazowa
    Gdy tankujesz z myślą o najbliższym czwartku bądź niedzieli to wiedź, że szatan się tobą interesuje

  6. #36

    Dołączył
    Jul 2009
    Skąd
    Katowice
    Posty
    142
    też tak sądzę, że trzeba czasami przegonić nasze macie w tej wawie jakąś zamkniętą drogę, czy na zwykłej drodze się ścigacie?? u nas w kato czasami jest tak, że policja już stoi zanim impreza się zacznie, a czasami mamy ok 30 min do godziny póki nie przyjadą
    JEST MOC

  7. #37
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Maru,
    Widzę że się zrozumieliśmy
    Odnośnie twoich wojaży polecał bym ci zalać skrzynie biegów RED-LINE MT90 no i jakiś programik pod 200 kucy.
    Z chęcią wpadne któregoś dnia aby skopać ci dupsko
    POZDR>
    Znowu TT znowu Cabriolet

  8. #38

    Dołączył
    Jan 2009
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    150
    Cytat Zamieszczone przez kuri3
    też tak sądzę, że trzeba czasami przegonić nasze macie w tej wawie jakąś zamkniętą drogę, czy na zwykłej drodze się ścigacie??
    Na publicznej. Ale zdecydowanie lepiej to wygląda, niż ta droga przy 3 stawach (bywam na śląsku i byłem ) możesz sobie zobaczyć na fotkach z ostatniego spotu ClubTT w Warszawie:
    http://www.falkonet.pl/tt/Gal/index.html

    Odezwij się jak będziesz jechał do Warszawy, wpadniemy na Cargo, pogonimy trochę kucyki



    Cytat Zamieszczone przez kuri3
    u nas w kato czasami jest tak, że policja już stoi zanim impreza się zacznie, a czasami mamy ok 30 min do godziny póki nie przyjadą
    U nas musieli by posterunek postawić. W Katowicach za rzadko się umawiacie. Konkretny dzień i konkretna godzina sprawia że Policja może sobie to w grafik patroli wpisać
    Ale oczywiście wizyty Policji na Cargo są częste. Dodatkowa zmienna ponosząca poziom adrenaliny Zanim przyjedziesz lepiej sprawdź ważność gaśnicy, apteczkę, kamizelkę odblaskową i wszystkie żarówki.

  9. #39
    Awatar Maru
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    536
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK
    Maru,
    Widzę że się zrozumieliśmy
    Odnośnie twoich wojaży polecał bym ci zalać skrzynie biegów RED-LINE MT90 no i jakiś programik pod 200 kucy.
    Z chęcią wpadne któregoś dnia aby skopać ci dupsko
    POZDR>
    zacna rada co do skrzyni - wspomne o tym przy przegladzie.
    program wlasnie mam zamiar zrobic po przegladzie, naprawie obrotomierza i naprawie klimatyzacji - czyli za ok. 2 tyg

    Po tym zabiegu nie cieszylbym sie tak na twoim miejscu i nie bylbym taki pewien ze te twoje 15-25 KM wiecej mi zrobi roznice ITS OOON BI**H!! ;P od razu wymieniaj opony bo tej wymowki juz nie przyjmę :PP
    Gdy tankujesz z myślą o najbliższym czwartku bądź niedzieli to wiedź, że szatan się tobą interesuje

  10. #40

    Dołączył
    Jul 2009
    Skąd
    Katowice
    Posty
    142
    Cytat Zamieszczone przez Piozu
    Zanim przyjedziesz lepiej sprawdź ważność gaśnicy, apteczkę, kamizelkę odblaskową i wszystkie żarówki.
    u nas też nie mają za co mandatu wlepić, to sprawdzają te rzeczy
    JEST MOC

  11. #41
    Awatar Maru
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    536
    no i pogoda dala dupy :/ je***na jesien
    Gdy tankujesz z myślą o najbliższym czwartku bądź niedzieli to wiedź, że szatan się tobą interesuje

  12. #42
    Awatar emy
    Dołączył
    May 2008
    Płeć
    Skąd
    München
    Pojemność
    brak
    KM
    248
    Rocznik
    2012
    Kolor
    alpinweiß
    Posty
    558
    Cytat Zamieszczone przez Maru
    no i pogoda dala dupy :/ je***na jesien
    ja dorzuce do watku.. wczoraj..
    deszcz, wieczor.. swiatla..

    moja seria 180Q vs A4 Avant B7 2.0TDI (ale nie wiem, czy 140 czy 170KM)

    widzialem, ze facet sie pryzmierza do czegos.. ja stanalem z lewej, pol auta za nim.. obserwujac..

    pomaranczowe.. a ja glupiec dopiero jedynke zapinalem
    zielone.. i on wystartowal.. ale... nim wrzicilem II doszedlem juz go na starcie, mimo spoznionego ruszenia...


    =========
    Vorspung durch Technik

  13. #43
    Awatar Maru
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    536
    no stary gratuluje zapału jednak pamietaj ze z quattro malo aut ma szanse ze startu (moim zdaniem oczywiscie).

    uwazam, ze powinienes zalozyc wlasny temat bo to w sumie twoje\ osiagniecie a w moim temacie moze ulec przepadkowi )

    Powiem wam, ze straaasznie mnie wkur*ia ta jeb**a pogoda. Co niedziele i czwartek pada..... a teraz jeszcze ten tajfun zimowy ....

    Zakupiłem zgodnie z radą Zuczka ten Redline do skrzyni biegow (polecam 2brally - szybko wyslali, zadnych problemow)- juz 2 buteleczki czekaja na zalanie drazek kierowniczy zamowiony u Blerx'a (MISTRZ cen i jakosci) - wszystko czeka na drugie oddanie do mechanika.

    Auto juz po przegladzie, wszystko hula pieknie - zalecana wymiana drazka.
    Wstawilem teraz autko do naprawy klimy i gosciu mnie milo zaskoczyl (zakladalem ze do wymiany jest sprezarka i koszt ok. 1-1'5k) ze do wymiany jest chyba jakas tarczka za 150 zł. Jednak tez cos w elektryce siadlo i przez dzien nie byli w stanie znalezc zrodla usterki...

    Tak wiec zostalo mi :
    -naprawa licznika obrotow
    -wymiana drazka
    -naprawa klimy
    -zalanie skrzyni biegow RED LINE

    i potem program
    Gdy tankujesz z myślą o najbliższym czwartku bądź niedzieli to wiedź, że szatan się tobą interesuje

  14. #44
    Awatar emy
    Dołączył
    May 2008
    Płeć
    Skąd
    München
    Pojemność
    brak
    KM
    248
    Rocznik
    2012
    Kolor
    alpinweiß
    Posty
    558
    Cytat Zamieszczone przez Maru
    no stary gratuluje zapału jednak pamietaj ze z quattro malo aut ma szanse ze startu (moim zdaniem oczywiscie).

    uwazam, ze powinienes zalozyc wlasny temat bo to w sumie twoje\ osiagniecie a w moim temacie moze ulec przepadkowi )

    Powiem wam, ze straaasznie mnie wkur*ia ta jeb**a pogoda. Co niedziele i czwartek pada..... a teraz jeszcze ten tajfun zimowy ....



    Zakupiłem zgodnie z radą Zuczka ten Redline do skrzyni biegow (polecam 2brally - szybko wyslali, zadnych problemow)- juz 2 buteleczki czekaja na zalanie drazek kierowniczy zamowiony u Blerx'a (MISTRZ cen i jakosci) - wszystko czeka na drugie oddanie do mechanika.

    no u mnei tez drazek.. i swozen.

    co do QTT.. oczywista oczywistosc..:)

    a Redline.. czytalem wiele.. i kazdy poleca.. kurde.. tez sie skusze!!!

    ) dzieki.. i zaloze se watek..) bez urazy i to nie zadna konkurencja.. bo ja nei scigam sie.. takie.. czasem sporadyczne starty.. 1x /2mce.:

    =========
    Vorspung durch Technik

  15. #45
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    no Maru pozazdro?cić kolekcji aut z którymi miałe? okazję stan?ć na kresce, ja też swojego auta do tych celów nie oszczędzam przy większo?ci nadarzaj?cych się okazji pruje ile fabryka dała, chociaż nie stronię od spokojnej jazdy.. w sumie też sporo mi się z pod ?wiateł zdarzało ale ja tylko prognostycznymi danymi mogę rzucać ile to mogło mieć też by się nazbierało w sumie.

    Musze z Kuxem się wreszcie zgadać i pojechać w pi?tek gdzie? poszaleć i stan?ć wreszcie z równ? TT Q.
    Jeden plus że nie mam już żadnych usterek prócz walniętego ecu przez którego nie moge zrobić z tych 227-230 250- 265

Podobne wątki

  1. audi tt 1.8 (180km) vs bmw e60 3,0d i 2,0d
    Przez alek w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 13-08-2010, 19:54
  2. Audi TT 180KM vs ... (cz. 2)
    Przez Maru w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 13-08-2010, 07:37
  3. Audi TT 180km 1.8T vs Evo
    Przez Maru w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 11-02-2009, 14:43
  4. Audi TT 180KM vs Mercedes W211 E270 180KM
    Przez Chmoora w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 04-02-2009, 21:38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •