ja sie nie przejmuje?! pewnie, ze sie przejmuje! wiem, ze niedlugo bede mial skrzynie do wymiany wiec od razu sobie kupie lepsza - i tu faktycznie mowi się trudno, szybka zmiana biegu - moim zdaniem - wymaga "eksplaotowania" skrzyni ale to nie tak ze mam jakis zbedny tysiac zlotych :P

tarcze i klocki sa juz wymienione wiec o to sie nie boje.
Silnik chodzi jak marzenie - 0 błedów, 0 spadkow mocy i tkwie w przekonaniu, że nasze silniki własnie lubią jak się je czasami przyciśnie(oczywiscie 2,5 h scigania to przesada). Przecież też nie stoje na swiatlach paląc sprzegło i warcząc na jałowym jak idiota. Strzelam ze sprzęgła ale po to je kupiłem (też nowe) żeby czasem go "uzyc" - i staram się go nie przypalać.

Uwazam, ze zużycie auta w trakcie takich okazjonalnych wypadow nie jest jakies drastyczne - na codzien hamuje silnikiem jak sie da, jezdze w miare spokojnie i nie startuje z kazdych swiateł :P

Podpisuje się pod tym:
żeby zachęcić niektórych do tego żeby mniej czasu spędzali analizując tabelki z przyspieszeniem i ilością koni w samochodzie a więcej czasu spędzili na pokazywaniu że potrafią nad takim stadem koni w samochodzie zapanować
Ja ciągle staram się jak najwięcej wycisnąć z mojego autka - żeby wiedziec co moze, a czego nie moze - zeby wiedziec gdzie jest granica "Rozsadnej" jazdy a gdzie juz wyczyniam glupoty.

Nieznoszę ludzi co maja boskie auta typu M3 czy STI i nie potrafią nimi jezdzic - jazda do przodu to nie sztuka. Nie trawię też ludzi mających auta o jedną klasę lepsza (w moich kategoriach to znaczy ok. 70 km wiecej) obnoszacych sie tym jak bardzo moje auto z jego nie ma szans... moim zdaniem przegrana jest tylko wtedy kiedy się nie podejmie wyzwania - wynik starcie to sprawa drugorzędna. Przeciez nie scigamy sie o dowody rejestracyjne tylko dla przyjemnosci i porownania umiejetnosci

Z reszta ja naleze do zdecydowanie mniejszosciowej grupy ludzi - podchodzacych do auta z pewna dozą sentymentu.. ale to inny temat

a zuczek podchodzi do wypowiedzi niektorych - z idealna porcją sarkazmu i chwala mu za to

[ Dodano: 2 Październik 2009, 15:34 ]
a ilosc startow nie przekacza 2 cyfrowej liczby :P