Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 46 do 55 z 55

Wątek: Audi TT 180KM vs ...

  1. #46
    Awatar Maru
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    536
    ostatnio bylem na cargo jednak nic ciekawego sie nie dzialo poza doborowym towarzystwem (3 x STI, 1 x EVO X, Mustang GT + Mustang).

    Jednak jako, ze mialem okazje ostatnio sie sprobowac z audi a4 3.0 to dodalem punkcik w pierwszym poscie :P

    Ostatnio mialem tez okazje pokazac pewnemu opel'owi gdzie jego miejsce jednak nic nie widzialem poza przyciemnianymi szybami z boku - a pozniej xenon'ow w lusterku wiec nie dodaje go do listy bo wiem nawet co to
    Gdy tankujesz z myślą o najbliższym czwartku bądź niedzieli to wiedź, że szatan się tobą interesuje

  2. #47
    Awatar emy
    Dołączył
    May 2008
    Płeć
    Skąd
    München
    Pojemność
    brak
    KM
    248
    Rocznik
    2012
    Kolor
    alpinweiß
    Posty
    558
    Cytat Zamieszczone przez Maru
    Jednak jako, ze mialem okazje ostatnio sie sprobowac z audi a4 3.0 to dodalem punkcik w pierwszym poscie :P
    3.0..??? masz na mysli TDI..??

    Tak patrze i czytam Twoje posty.. podoba mi sie.. mam takie samo TyTy.. ale QTT wiec.. moze i star bylby lepszy.. ale reszta to juz porazka dla mnie...


    Od 100kmh na autostradzie odczuwam mase auta i generalnie.. zal w oczach jak konkurent sie na pasie obok oddala..:

    =========
    Vorspung durch Technik

  3. #48

    Dołączył
    Oct 2008
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    223
    Maru - jestem pod wrazeniem Twojej woli walki i ilosci ustawek!!!

  4. #49
    Awatar Maru
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    536
    Cytat Zamieszczone przez emy
    Cytat Zamieszczone przez Maru
    Jednak jako, ze mialem okazje ostatnio sie sprobowac z audi a4 3.0 to dodalem punkcik w pierwszym poscie :P
    3.0..??? masz na mysli TDI..??

    Tak patrze i czytam Twoje posty.. podoba mi sie.. mam takie samo TyTy.. ale QTT wiec.. moze i star bylby lepszy.. ale reszta to juz porazka dla mnie...


    Od 100kmh na autostradzie odczuwam mase auta i generalnie.. zal w oczach jak konkurent sie na pasie obok oddala..:
    No ja musze koniecznie sie zmierzyc z TTQ 180KM

    Chodzi mi o a4 model 2000-2004 czyli 3.0 220 KM. Waga ok. 1,3-1,5 tony. Miał jaki? napis na przednim grillu z jakims elementem czerwonym ale nie zdarzylem zobaczyc bo juz bylem za daleko z przodu sadze ze pewnie quattro, albo jakis sticker tuning.


    PN - miło mi to tak naprawde chęć pełnego opanowania auta - jednak jazda od zera na wprost mało daje - wiec niebawem bede uderzał na jakis tor, jak bylbys chetny to daj znac. Uwazam, ze jazda w zimę po torze będzie zajebista - tylko nie wiem czy sa wtedy czynne
    Gdy tankujesz z myślą o najbliższym czwartku bądź niedzieli to wiedź, że szatan się tobą interesuje

  5. #50

    Dołączył
    Oct 2008
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    223
    Ja na tor gdzies w W-wie lub okolicy bardzo chetnie. Kiedys bylem na rozecie u Wróbla i chwalilem sobie "zajecia" z nim choc jakos ponownie nie udalo mi sie do niego pojechac (w sumie drogo jest u niego i jak ponownie sprawdzalem to slabo z terminami bylo).

    Faktycznie jazda na wprost jest troche... prosta. Zwlaszcza jak masz automatyczna skrzynie...

  6. #51
    Awatar emy
    Dołączył
    May 2008
    Płeć
    Skąd
    München
    Pojemność
    brak
    KM
    248
    Rocznik
    2012
    Kolor
    alpinweiß
    Posty
    558
    Maru,
    domyslam sie, ze start Q jest lepszy od FWD... choc i doswiadczenie robi swoje..

    respect!)

    =========
    Vorspung durch Technik

  7. #52
    Awatar Maru
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    536
    emy, wiesz ... na Q niestety nie ma mocnych w moim przekonaniu. Moj idealny start i tak bedzie 50% twojego zepsutego startu.

    PN - jak nie masz quattro ani skrzyni automatycznej, to nawet taka "prosta" sprawa staje sie wzglednie "trudna" Ja dodatkowo mam zj*****y obrotomierz i wyczuwam 3000 obrotow na słuch
    Gdy tankujesz z myślą o najbliższym czwartku bądź niedzieli to wiedź, że szatan się tobą interesuje

  8. #53
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    PN,
    Faktycznie jazda na wprost jest troche... prosta. Zwlaszcza jak masz automatyczna skrzynie...
    ZUCZEK
    Dokładnie jest prosta i pozbawiona tego specyficznego dreszczyku i stresu przed spaleniem startu szczególnie kiedy moc przerasta możliwo?ci nasze i auta
    Znowu TT znowu Cabriolet

  9. #54
    Awatar emy
    Dołączył
    May 2008
    Płeć
    Skąd
    München
    Pojemność
    brak
    KM
    248
    Rocznik
    2012
    Kolor
    alpinweiß
    Posty
    558
    Cytat Zamieszczone przez Maru
    emy, wiesz ... na Q niestety nie ma mocnych w moim przekonaniu. Moj idealny start i tak bedzie 50% twojego zepsutego startu.
    ja oststanio odczulem Q vs Q przy Jeepie Wranglerze...

    do momentu kiedy nie wrzucilem IIIb szedl 0,5 dlugosci za mna.. widzialem katem oka w lusterku.

    Nie mam pojecia co to bylo.. ale koles ewidentnie chcial mi dac KUKU widzac, ze TT i dziewczyna obok.. ale IIIb i juz koles odpadal, wiec start bardzo rowny!!!!!!

    =========
    Vorspung durch Technik

  10. #55
    Awatar Maru
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    536
    ja pierdole allelluja moj jedyny "temat-wlasnosc" ocalał! chyba bog wyscigow nade mna czuwa

    musze sie spiac i rozpoczac opisywac season 2 bo jeszcze nic nie dodalem od zeszlego roku w tym roku juz bylo 4x cargo i start w sss

    zeby bylo dla potomnych - moje czasy na 1/4 mili seryjnym audi tt 180km FWD to :

    pierwszy start najlepszy

    22 3052 Michał Bogucki AUDI TT 16.253 15.393
    [1] RT 0.860, 60ft 2.481, ET 15.393 @ 149.98 KPH
    [2] RT 0.905, 60ft 2.515, ET 15.490 @ 148.45 KPH
    [3] RT 1.045, 60ft 2.502, ET 15.471 @ 150.22 KPH
    [4] RT 0.772, 60ft 2.559, ET 15.881 @ 149.36 KPH
    [5] RT 0.765, 60ft 2.493, ET 15.900 @ 136.34 KPH
    [6] RT 1.061, 60ft 2.621, ET 15.702 @ 149.98 KPH

    rt = czas reakcji na swiatlo zielone, uwierzcie mi, ze z ich "profesjonalnymi" swiatlami - jest co mierzyc
    et = czas przejazdu od poczatku do mety
    KPH = km/h na mecie

    W klasyfkacji dodaja RT+ET
    Jestem ********* ze moj 5 start myslalem ze jest nieudany i odpuscilem koncowke.. przebilbym moj rekord..

    tu link do wynikow - moja klasa to STREET FWD http://sss.org.pl/timingdb.php?view=250410

    fajna impreza, szkoda, ze nikt poza mna nie startowal

    [ Dodano: |14 Cze 2010|, 2010 00:33 ]
    tak na szybko - z nowego sezonu:

    Seat Leon - FWD 180KM - bardzo porownywalne auto. Scigalem sie w tym sezonie z chyba 3-4 sztukami. Zawsze delikatnie odjezdam ale naprawde bardzo mocny przeciwnik. Jedynie wersja 4x4 mi odjezdza ale to logiczne..

    Mini Cooper S - FWD 180KM - kolejny raz sprobowalem z tym autkiem. Tym razem bylem w gorszej sytuacji bo mialem pasazerke ... wystrzelilem jak z procy i gosciu juz mnie nie dogonil - kill dzieki startowi (od 2 powolutku mnie doganial

    Citroen Saxo - 160KM FWD? waga ok. 970kg - stare auto odchudzone, przetuningowane - na pytanie od maksymalne dopuszczalne obroty gosciu odpowiedzial "brak - do zabicia silnika" ... musialem zobaczyc jak bardzo waga zmienia postac rzeczy.. no i start mialem lepszy ale potem po prostu mi zaczal odjezdzac... przegrana o jakies 2-3 autka - fajna lekcja pokory

    BMW E36 190KM RWD waga chyba ok 1400-1500kg - w zeszly czwartek bylo ok. 30 stopni... okazalo sie, ze nasze turbinki nie dzialaja tak fajnie w tych warunkach i to 2.5L po prostu mnie zjadlo ... od samego startu do konca 2 biegu byla juz roznica z 2 auta.

    BMW E36 190KM RWD - 3 dni pozniej nie moglem wyjsc z podziwu, ze dostalem baty od bejcy i znowu pojechalem na cargo... a tam okazalo sie, ze jakis zlot bmw byl czy cos takiego jako, ze temperatura byla ok 11-13 stopni, autko od razu ozylo no i mialem okazje stanac az z 3 roznymi kierowcami. Wszystkich zkillowalem o odleglosc min. 1,5 auta Jednak stozek dziala, a zawinila temperatura.

    Audi TT 180KM FWD - nie forumowe, dlatego pisze Kolega zostal wrecz zabity na miejscu, ale z tego co pozniej mowil - ma problemy z cisnieniem na turbinie - wiec go zaprosilem na forum i licze na rewanz po doprowadzeniu auta do serii.

    Honda Civic 6gen 170KM FWD waga ok. 1200kg - liczylem na to, ze dostane mocne baty.. ale wystrzelilem na starcie jak z procy no i juz pod koniec 2 biegu nie bylo po co sie juz scigac. Sadze, ze kierowca musial miec jakas awarie albo nie umial startowac bo na logike, powinienem byl dostac srogie baty.

    wyedytowalbym pierwszy post ale po awarii juz nie moge

    [ Dodano: |13 Sie 2010|, 2010 00:58 ]
    ostatnio miałem przedzwinego killa. Wyobrazcie sobie, ze zjadlem Subaru STI z ok. 2004r ^^

    Wystartowalismy normalnie ale jak to zwykle bywa, jednoczesnie zaczelismy mocno przyspieszac i juz od 40-50 km/h wiadomo bylo ze lecimy do oporu ..

    do konca jedynki bylem 0,5 z przodu, do konca dwojki nadrobil i zyskal 0,5 - przy zmianie na 3 bieg wyrownalem i ... odjechalem mu na dlugosc ok 1 auta do ok. 170-180 km/h

    bylem w takim szoku ze go pocisnalem (auto bez modyfikacji ma 265KM i dodatkowo naped na 4 - masa ok 200 kg wiecej) ze az poczekalem na nastepnych swiatlach by sie go zapytac czy to prawdziwa STI czy jakis oklejony WRX ...

    Ogolnie to chyba jeden z lepszych moich killow i troche mnie to wkurzylo bo ja wlasnie szukam takiej subaryny teraz
    Gdy tankujesz z myślą o najbliższym czwartku bądź niedzieli to wiedź, że szatan się tobą interesuje

Podobne wątki

  1. audi tt 1.8 (180km) vs bmw e60 3,0d i 2,0d
    Przez alek w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 13-08-2010, 19:54
  2. Audi TT 180KM vs ... (cz. 2)
    Przez Maru w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 13-08-2010, 07:37
  3. Audi TT 180km 1.8T vs Evo
    Przez Maru w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 11-02-2009, 14:43
  4. Audi TT 180KM vs Mercedes W211 E270 180KM
    Przez Chmoora w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 04-02-2009, 21:38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •