Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 59

Wątek: Oplaty za server i domene

  1. #16
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    100
    Rocznik
    1999
    Kolor
    zielony
    Posty
    525
    albo zrobimy tak ze wplaty po te 50 zl i i w przyszlym roku juz inne osoby beda robily zrzutke
    Tu zaproponowalem jako ze jest nas narazie malo osob to musimy zrobic troszke wieksza zrzutke od osoby

    pozdro

  2. #17
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    ok

  3. #18

    Dołączył
    Nov 2006
    Skąd
    Lublin
    Posty
    55
    Paweł, wczoraj mój brat wpłacił za mnie na podane konto 50 zł. Rozumiem, że na taką kwotę liczyłeś..
    pzdr
    black AJQ 99

  4. #19
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    100
    Rocznik
    1999
    Kolor
    zielony
    Posty
    525
    Dziekuje wam bardzo ja poprostu podzielilem ta kwote na 5 osob bo tyle nas narazie jest a ile kto tam wplaci to juz jest zalezne od jego mozliwosci finansowych.

  5. #20

    Dołączył
    Nov 2006
    Skąd
    Lublin
    Posty
    55
    Jak nas stać na kolację (Audi TT - 40 tyś PLN najbidniej), to i na napiwek (serwer, opłata 50 zł). Tylko nie zawsze każdy chce płacić, ale udzielać na forum - jak najbardziej.
    Nie wiem czy w przyszłym roku znajdą się osoby, które będą chętne zapłacić (oby), ale jak nie to ja już się deklaruję, choć wiele wskazuje na to, że już nie będę miał TT .
    Paweł, pomyśl nad powiadomieniem osób, które udzielały sie na starym forum (nie w kwestii opłaty, ale generalnie). Jest nieco okrojona lista użytkowników, popatrz kto często pisał na forum i ich zaproś na nowe. I trzeba sobie przypomnieć kogo nie ma na tej starej liście, a kto był częstym gościem na starym forum; ja sobie przypominam takie osoby jak: TT001, HubertWawa, PiotrekB...
    I może jakoś starać się zdobyć nowych członków, nowych posiadaczy TT; ostatnio naszych autek coraz więcej na drogach...
    pozdrawiam
    Tomek
    black AJQ 99

  6. #21

    Dołączył
    Oct 2006
    Skąd
    Bydgoszcz
    Posty
    28
    Melduję że kasa zaraz wychodzi do ciebie Paweł
    (sorry że dopiero teraz ale byłem za granicą)
    pozdrawiam

  7. #22
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    100
    Rocznik
    1999
    Kolor
    zielony
    Posty
    525
    Tomku wyslalem do wszystkich mejla co byli w starej bazie danych + napisalem info na grono.net gdzie mielismy swoje forum dyskusyjne nie moge wiecej zrobic, no chyba ze masz inne propozycje :] jak sie skontaktowac z innymi klubowiczami bo tyle co moglem to zrobilem

    pozdro

  8. #23

    Dołączył
    Nov 2006
    Skąd
    Lublin
    Posty
    55
    Pawełku, brat nie wpłacił kasy, bo na poczcie podobno wymagali Twojego zadresu zamieszkania. Dziś pisałem w tej sprawie do Ciebie i dzwoniłem, ale nie odezwałeś się. Ale po 16 sam już na poczcie dokonałem wpłaty. Chcesz zobaczyć potwierdzenie?
    black AJQ 99

  9. #24
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    100
    Rocznik
    1999
    Kolor
    zielony
    Posty
    525
    Mozna spokojnie Pani na poczcie powiedziec ze jest ...... przy wplacie wystarczy imie i nazwisko + nr. konta wiec moze Pani pracuje od wczoraj

    pozdro

  10. #25
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    100
    Rocznik
    1999
    Kolor
    zielony
    Posty
    525
    Nie wiem po co mi piszecie ze kasa wplacona skoro jedynie kasa wplynela od jednego uzytkownika to juz napiszcie ze nie wplacicie i bedzie pozamiatane bo to az sie glupia sytuacja robi jak piszecie co innego a robicie co innego powaznie liczylem na was ze sie jako klub razem zrzucimy.

  11. #26
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    100
    Rocznik
    1999
    Kolor
    zielony
    Posty
    525
    No cos sie powoli zaczyna dziac mam wplaty od 2 osob + ja to daje nam 150 zl jeszcze by sie przydale ze 2 osoby i by bylo super :]

    pozdro

  12. #27
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    Paweł tak jak mówiłem ja wpłacę napewno.Myślę że do końca tygodnia będę miał dostęp do konta.

  13. #28
    Awatar martinflash
    Dołączył
    Jun 2007
    Płeć
    Skąd
    225km od Bałtyku
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    111
    Ten link PayPal (donate) na stronie głównej to też dotyczy opłat za te forum?
    Audi TT Quattro 225 KM (navy black). Chcesz aby twoje Audi TT zostało Audi TT? - kupuj oryginalne czę?ci.

  14. #29
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    100
    Rocznik
    1999
    Kolor
    zielony
    Posty
    525
    Tak jakiekolwiek wplaty na strone klubowa beda przeznaczone na serwer oraz domene milo bedzie jak bedziecie pomagac finansowo bo jak nam brakuje to ja dokladam z wlasnej kieszeni

    pozdro

  15. #30
    Awatar martinflash
    Dołączył
    Jun 2007
    Płeć
    Skąd
    225km od Bałtyku
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    111
    Cytat Zamieszczone przez Paweł
    Tak jakiekolwiek wplaty na strone klubowa beda przeznaczone na serwer oraz domene milo bedzie jak bedziecie pomagac finansowo bo jak nam brakuje to ja dokladam z wlasnej kieszeni

    pozdro
    Wysłałem przez PayPal - chyba doszło (aneta [małpka] klub.chip.pl)?
    Audi TT Quattro 225 KM (navy black). Chcesz aby twoje Audi TT zostało Audi TT? - kupuj oryginalne czę?ci.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •