Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 59

Wątek: Oplaty za server i domene

  1. #1
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    100
    Rocznik
    1999
    Kolor
    zielony
    Posty
    525

    Oplaty za server i domene

    Witam mam do was zapytanie czy istniala by mozliwosc zrzucenia sie na server i domene rocznie to bedzie jakies ok 150 zl server i 55 zl domena 200 zl na przykladowo 10 osob to wychodzi smiszna kasa 20 zl I mam pytanie czy moge na was liczyc zebysmy sie razem zrzucili na oplaty ? Prosze o szybkie odpowiedzi bo do 11 listopada trzeba zaplacic za server za domene mozna pozniej zebrac kaske ale mysle ze odrazu za jednym razem bedzie najlepiej domena narazie jest oplacona bo niedawno placilem aha i zakupilem www.klubtt.pl

    pozdro

  2. #2
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    Ja osobiście nie widzę żadnego problemu!Oczywista sprawa
    więc Paweł i ja,ktoś jeszcze się znajdzie?

  3. #3
    Gość
    znajdzie sie - ja

  4. #4

    Dołączył
    Nov 2006
    Skąd
    Lublin
    Posty
    55
    to powyżej to byłem ja, Jarzabek, terner II klasy . ja sie zrzuce, nie ma problemu
    black AJQ 99

  5. #5
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    100
    Rocznik
    1999
    Kolor
    zielony
    Posty
    525
    Fajnie ze moge na was liczyc nie wiem jakie mozemy ustalic wplaty ja mysle ze cos okolo 20 zl ale wiadomo nie jest to obowiazkowe lecz milo by bylo jak bysmy sie zlozyli na serverek domene jak pisalem juz oplacilem za server do 11 listopada trzeba zaplacic okolo 150 zl. Mysle ze jak podam swoje prywatne konto nie bedzie problemu mysle ze nie macie co sie martwic dla Rydzyka nie zbieram kaski

    dane do konta

    Paweł Zienkiewicz

    Alior Bank : 30 2490 0005 0000 4000 7923 6182

    w tytule cos typu : Wpłata klubowa , czy cós w tym stylu zebym wiedzial o co chodzi.

    PAY PAL

    splowaczka@gmail.com

    Z gory wielkie dzieki

    POzdro

  6. #6

    Dołączył
    Nov 2006
    Skąd
    Lublin
    Posty
    55
    Ja Ci chyba dam do ręki, tak będzie szybciej . Ale tylko za pokwitowaniem
    black AJQ 99

  7. #7
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    100
    Rocznik
    1999
    Kolor
    zielony
    Posty
    525
    Nie chce do reki a tak na powaznie to wiesz wolal bym wplate zawsze to zostaje jakis slad ze wplacone i jest wszystko full legal

    pozdro

  8. #8
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    Paweł jest nas mniej niż 10 osób więc po ile wpłacamy?Ustalmy konkretną kwotę,chyba że pozostaje po 20zł i czekamy na innych?

  9. #9
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    100
    Rocznik
    1999
    Kolor
    zielony
    Posty
    525
    Jako ze oplata za server na nazwa.pl jest jakos 1100 zl po znizkach wychodzi miedzy 850 a 900 zl juz nie pamietam server mam z 2 kumplami wiec dzieli sie to na 3 osoby jako ze nas narazie jest tylko 5 osob to wychodzi jakos 270 zl dzielone na 5 = 54 zl jest wyzsza sumka wiec nie wiem jak robimy myslalem ze to trszke mniej bedzie i albo zrobimy tak ze wplaty po te 50 zl i i w przyszlym roku juz inne osoby beda robily zrzutke albo po te 20 zl i ja bede musial dolozyc ze swoich i pozniej prosic nastepne 5 osob o kaske na paczatek no nie wiem sam sluchajcie trzeba sie szybko decydowac bo do 11 listopada jest czas oplacenia servera oto link do servera ktory mamy co by nie bylo ze jakis przekret z kasa bo ja nie z tych

    http://serwery.pl/?m=w&s=p30

    My wzielismy Abonament roczny w promocji 900 zl + VAT nastepny rok jest za jedyne 1800 zl + VAT ale z rok bedziemy szukac innego servera bo to juz troche za drogo bedzie. ODpisujcie co o opcji zrzutki myslicie bo juz malo czasu zostalo. Nie ukrywam ze pasowala by mi opcja number 1

    Pozdro

  10. #10
    boost.pl
    Gość
    Myśle ze Pawelek się nie pogniewa na mnie, jeżeli dodam że każda osoba która wspomoże clubTT otrzyma skrzyneczkę pocztową w domenie @klubtt.pl

  11. #11
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    100
    Rocznik
    1999
    Kolor
    zielony
    Posty
    525
    Mysle ze to jest dobry pomysl i adres pocztowy moze byc do wyboru na @auditt.com.pl oraz @klubtt.pl jak napisal admin

  12. #12
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    100
    Rocznik
    1999
    Kolor
    zielony
    Posty
    525
    Prosil bym was jezeli bedzieci mogli to o szybka wplate pieniedzy na konto bo mamy jednak pare dni na oplacenie server Przepraszam za nie dokladne informacje ale tym zajmuje sie moj kolega i dzis mi powiedzial ze nie do 11 listopada lecz chyba do soboty

    Z gory wielkie dzieki z szybie wplaty

    pozdro

  13. #13
    mimo iz nie jestem klubowiczem, to wspomagam jak moge

  14. #14
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    100
    Rocznik
    1999
    Kolor
    zielony
    Posty
    525
    Mam do was konkretne pytanie czy chcecie zeby forum dzialalo wraz ze strona ? Liczylem na wasza szybko reakcje ze wplatami ale nie ujzalem ani jednej rozumiecie mnie chyba ze nie mogle placic za wszysto sam za domene oplate uiscilem i jest ok ale z tym serverem jak naprawde chcecie aby forum dzialalo to trzeba sie zrzucic na ten server. Do dzis trzeba bylo zaplacic za server zobacyzmy jak to bedzie

    pozdro

  15. #15
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    Ja jak tylko wróce do domu to wpłacam pieniążki,ale prawdę mówiąc to nadal nie ma powiedziane po ile zrzuta

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •