Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Wątek: tt 180

  1. #1

    tt 180

    od czego zaczac tunign mechaniczny? dolot , wydech ? wtryski ?? tak zeby byla odczuwalna roznica w osiagach ?

  2. #2

    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Krosno/Gliwice
    Pojemność
    brak
    KM
    1
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    117
    odczujesz po programie napewno

  3. #3
    program swoją droga , ale najpierw chcialbym zrobic dolot ? tylko nie wiem jaki , gdzie kupic i czy cos da!!??

  4. #4

    Dołączył
    Mar 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    50
    ja bym zaczął raczej od wiekszego coolera.

  5. #5
    a jaki cooler polecacie i jaki przyrost da ?

  6. #6

    Dołączył
    Aug 2007
    Skąd
    z daleka
    Posty
    945
    panowie jesteście żałośni jest TTyle TTematów że głowa boli a wy tu jakieś pierdoły opowiadacie - zapytajcie "klos"-a to wam opowie :P :P :P :P
    NO RISK,
    NO FUN.

  7. #7
    to wez znajdz cos w tym ''burdelu'' a tak pozatym kazdy ma inne wymagania i czego innego oczekuje od modow.

  8. #8
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    burdel robisz ty!właśnie przez zakładanie kolejnego tematu!po drugie temat idiotyczny!inne wymagania masz?zacznij precyzować temat.jakaś setka postów jest na ten temat,conajmniej kilka osób które opisały co i jak robiły w 180.Ledwie się tu pojawiłeś więc sie hamuj

  9. #9
    pytam od czego zaczac bo chce dojsc do 300koni ale stopniowo !! czy taki temat byl?? lol

  10. #10

    Dołączył
    Apr 2009
    Płeć
    Skąd
    Mazowieckie
    Pojemność
    brak
    Posty
    149
    Nie ma tematu na forum „ jak zrobić 300 koni” od A do Z bo jeśli coś jest do wszystkiego to jest do niczego i nikt nic nie mógłby znaleźć. Mod tego typu składa się miedzy innymi na wymianie turbo, coolera , wydechu, dolotu, wtryskach , programie itp. i tematów tego typu jest mnóstwo na forum szczegółowo opisanych trzeba tylko użyć opcji „szukaj” i wszystko będzie jasne.
    nie jeździmy szybko tylko wolno latamy

  11. #11
    ale ja chce zaczac od czegos a nie odrazu kupic zestaw na ~300koni;/. mam pytanie wymieniajac cooler na wydajniejszy bedzie jakas odczuwalna roznica w osiagach? i bedzie to dobrze wspolgrac z reszta seryjnych gratow?

  12. #12

  13. #13
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    karol_audi_tt,
    Zacznij od sprawdzenia stanu auta a potem jężeli będzie taka potrzeba doprowadz go do porządku i wtedy zaczynaj tuning
    Wszystko jest na tym forum
    Znowu TT znowu Cabriolet

  14. #14
    i od czego mam zaczac ? auto jezdzi dobrze tak jak przystalo na seryjne 180koni.

  15. #15
    Awatar Maru
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    536
    kur*a stary SZUKAJ CZYTAJ

    wedlug mojej nadzwyczaj skromnej wiedzy powinienes na pewno myslec o :

    FMIC
    cały wydech
    wieksze wtryski
    lepsza turbina
    sportowy katalizator
    agresywny program
    DV forge

    tu masz przyklad TT tuningowanej do 300KM+ http://unitronic.pl/Projekty/?__G1_project=5
    Gdy tankujesz z myślą o najbliższym czwartku bądź niedzieli to wiedź, że szatan się tobą interesuje

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •