nabijam sie z tego tekstu o photoshopie. auto oceniam bardzo pozytywnie.

rozbierz :P
czyt. Bardzo mnie ciekawi czy coś się zmieniło pod obudową silnika, gdybyś mógł zamieść zdjęcia

taaa photoshop ;D w ogole nie twoje auto a konie z kosmosu, ladna wyobraznia! ;O
czyt. Kaczucha90, uważam, że takim stwierdzeniem obrażasz kamila a twoją wypowiedź traktuję jako żart, dlatego pozwolę sobie ten żart podtrzymać, ku niezrozumieniu przedmówcy (za wprowadzenie w błąd, najmocniej przepraszam).

najladniejsze sreberko jakie widzialem, gratuluje pasji.
czyt. Kamil pasik, twoje Audi TT to najładniejsza srebrna TT jaką widziałem, gratuluje pasji.
Czemu pasji? Ponieważ auto masz naprawdę dopracowane, poświęcasz zawieszenie, mnóstwo pieniędzy i komfortu jazdy - dla genialnych osiągów i nadzwyczajnej prezentacji auta.

Po co mu tyle koni? a po co tobie 225 ? przeciez 100 kucy styka zeby sie poruszac po ludzku - pytanie retoryczne- PO TO ZEBY JE MIEC i czuc
czyt. Pawel jesteś hipokrytą zadając pytanie "po co ci tyle koni", samemu posiadając 225 KM. Może źle się domyślam - ale chodziło Ci o to, że "Po ci taka moc, kiedy masz zawieszenie tak nisko?". Nie ukrywam, że mogłem to opacznie zrozumieć.

Dorzuc pare tys na tuning kolor może czarny mat ? wygladałby na twoim genialnie... albo biały mat
czyt. Uważam, że to auto by wyglądało bosko gdybyś zainwestował w "Czarny mat" (temat był poruszany na forum), a jako, że nie żałujesz pieniędzy na tuning wizualny - radziłbym Ci się zaznajomić z tym temat.

Ogólnie miałem bardzo dobry nastrój pisząc tego posta i myslalem, ze oczywistym jest, ze cały post pisze z duza doza humoru. Bywa