Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 30

Wątek: kamil pasik 99r ok 270km łodzkie

  1. #16
    Kamil podaj cene na pw ile to wszystko Cie wynioslo ? to jest maxymalna moc tego setupu?

  2. #17

    Dołączył
    Apr 2008
    Skąd
    łodzkie
    Posty
    211
    karol_audi_tt, cena ok 10 tys,bo rozbierałem przy okazji cały silnik i wszytskie czesci jak rozrzad wymieniałem uszczelki itp,sam tuning to mysle ze ok :
    turbo 1 tys ,hybryda 900zł,wstryski 1400zł,kolektor 500zł,silikony forge ponad 2 tys,zawor forge 550zł,pierdoły takie jak kolektor dolotowy od 225,rury itp,ok 1 tys,przepływka ok 600zł,wkąłdka itg 250zł,fmic z orurowaniem ok tys zł,tyle ze wszytsko kupowałem na zapas i teraz dozuce max 5 tys sprzedam stare graty i bede miał 50 kucy napewno wiecej,ogolnie powiem tak najlepiej od razu zakładac gt28rs nie bawic sie w mody k04,bo itak swierdzisz e za mało,moc mam mierzona przy seryjnej wkłądce normalnym kole zamachowym,a mam odelzone 40 % i przed wszytskim cisnienie miałem 1,4 a mam 1,6 ,wiec cos dodało napewno bo czuje jak teraz sie wkreca silnik,aaaa i wydech nie mam przelotu bo prawie wogole nie buczy takze to napewno wpływa na moc,mysle ze pod 280 bym mogł poskoczyc jakby to było porobione

  3. #18
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    ale po co Ci ta moc? skoro zapewne i tak jej nie bedziesz mógł wykorzystac ze wzgledu na stan naszych dróg? chyba ze szukasz tylko idealnej nawierzchni bo ja u siebie mam 19 i opony 225 na 35 coprawda sporo naciągniete i teoretycznie guma powinna miec prawie 8cm wysokosc a od rantu do asfaltu jest 4-5cm , zawieche mam seryjną i jazda po wawie czasem mnie poprostu wkur....u siebie znam kazdy dołek wiec jest ok i fajnie się jeźzi,ale TY zapewne masz duzo gorzej bo jest wieksze koło i gleba...da się tym jeździc?

  4. #19
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005
    ale po co Ci ta moc? skoro zapewne i tak jej nie bedziesz mógł wykorzystac ze wzgledu na stan naszych dróg?
    Paweł a po co CI 225?mogłeś kupić 150km

  5. #20
    Awatar DRYKIER
    Dołączył
    May 2009
    Płeć
    Skąd
    krakow okolice
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Stalciemny
    Posty
    290

    ZATKAO KAKAO !!!!!!!!!

    POCIECHA OKA OKRUTNA NIEZGRUNTOWANA !!!!!!!

    BURZA NA POLSKICH DROGACH !!!!!!!!
    ZAJEFAJNA TOTALNA ZAJE FURA SUPER

  6. #21

    Dołączył
    Sep 2009
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    190
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrny
    Posty
    159
    Nie obraź się ale wydaje mi się ze zrobiłeś w Photoshopie tą glebę a przy skręcaniu i tak by ci obcierał :P ale wygląda naprawdę kozak

  7. #22
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    ksolk, no ja mam troche bardziej cywilizowane zawieszenie wiec raczej się czasem trafiają drogi na których mozna pojechac i to wykorzystać

  8. #23

    Dołączył
    Apr 2008
    Skąd
    łodzkie
    Posty
    211
    kaczucha90 w photoshopie to ty chyba sobie rysujesz samochody,jak nie wierzysz to kup sobie zawieszenie gwintowane i zobaczysz ze i ty sobie ustawisz odpowiednio zeby nie obcierało

  9. #24

    Dołączył
    Jul 2009
    Skąd
    Katowice
    Posty
    142
    dobre w photoshopie heh
    JEST MOC

  10. #25

    Dołączył
    May 2007
    Płeć
    Skąd
    Otwock/Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    270
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    612
    A jaka roznica na takim zawieszeniu w twardosci ? Robi sie juz tragedia na dolach ?

  11. #26

    Dołączył
    Dec 2008
    Płeć
    Skąd
    Gloucester
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    blue
    Posty
    121
    Kamil ... teraz widze twoja furmanke ... slicznosci pieknosci
    zapodaj wiecej fotek (silnika tez)

    pozdr

  12. #27

    Dołączył
    Apr 2008
    Skąd
    łodzkie
    Posty
    211
    dozucam fotke na twoja wyrazna prosbe

  13. #28
    Awatar Maru
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    536
    rozbierz :P

    taaa photoshop ;D w ogole nie twoje auto a konie z kosmosu, ladna wyobraznia! ;O

    najladniejsze sreberko jakie widzialem, gratuluje pasji.

    Po co mu tyle koni? a po co tobie 225 ? przeciez 100 kucy styka zeby sie poruszac po ludzku - pytanie retoryczne- PO TO ZEBY JE MIEC i czuc

    Dorzuc pare tys na tuning kolor może czarny mat ? wygladałby na twoim genialnie... albo biały mat
    Gdy tankujesz z myślą o najbliższym czwartku bądź niedzieli to wiedź, że szatan się tobą interesuje

  14. #29

    Dołączył
    Apr 2008
    Skąd
    łodzkie
    Posty
    211
    szczerze powiedziawszy nie rozumiem twojej wypowiedzi do kogo ty wogole bijesz?

  15. #30
    Awatar Maru
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    536
    nabijam sie z tego tekstu o photoshopie. auto oceniam bardzo pozytywnie.

    rozbierz :P
    czyt. Bardzo mnie ciekawi czy coś się zmieniło pod obudową silnika, gdybyś mógł zamieść zdjęcia

    taaa photoshop ;D w ogole nie twoje auto a konie z kosmosu, ladna wyobraznia! ;O
    czyt. Kaczucha90, uważam, że takim stwierdzeniem obrażasz kamila a twoją wypowiedź traktuję jako żart, dlatego pozwolę sobie ten żart podtrzymać, ku niezrozumieniu przedmówcy (za wprowadzenie w błąd, najmocniej przepraszam).

    najladniejsze sreberko jakie widzialem, gratuluje pasji.
    czyt. Kamil pasik, twoje Audi TT to najładniejsza srebrna TT jaką widziałem, gratuluje pasji.
    Czemu pasji? Ponieważ auto masz naprawdę dopracowane, poświęcasz zawieszenie, mnóstwo pieniędzy i komfortu jazdy - dla genialnych osiągów i nadzwyczajnej prezentacji auta.

    Po co mu tyle koni? a po co tobie 225 ? przeciez 100 kucy styka zeby sie poruszac po ludzku - pytanie retoryczne- PO TO ZEBY JE MIEC i czuc
    czyt. Pawel jesteś hipokrytą zadając pytanie "po co ci tyle koni", samemu posiadając 225 KM. Może źle się domyślam - ale chodziło Ci o to, że "Po ci taka moc, kiedy masz zawieszenie tak nisko?". Nie ukrywam, że mogłem to opacznie zrozumieć.

    Dorzuc pare tys na tuning kolor może czarny mat ? wygladałby na twoim genialnie... albo biały mat
    czyt. Uważam, że to auto by wyglądało bosko gdybyś zainwestował w "Czarny mat" (temat był poruszany na forum), a jako, że nie żałujesz pieniędzy na tuning wizualny - radziłbym Ci się zaznajomić z tym temat.

    Ogólnie miałem bardzo dobry nastrój pisząc tego posta i myslalem, ze oczywistym jest, ze cały post pisze z duza doza humoru. Bywa
    Gdy tankujesz z myślą o najbliższym czwartku bądź niedzieli to wiedź, że szatan się tobą interesuje

Podobne wątki

  1. Witam , Kamil :)
    Przez lago w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 22-03-2016, 11:41
  2. Otwarcie sezonu Vag Łodź 2k14 Woj.Łódźkie
    Przez didek w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-03-2014, 22:34

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •