Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Audi A6 3.0 Tdi

  1. #1
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837

    Audi A6 3.0 Tdi

    Witam!
    Zna ktoś ten silnik,jakieś info o skrzyni Tiptronic,Multitronic.DSG nie montują.Ogólne info o aucie?Multi jest bezstopniowa itp,Jak sie sprawuję itp.Wszelkie dane przydatne dokładnie co do tego modelu!

  2. #2

    Dołączył
    Oct 2008
    Skąd
    Warszawa / Rado?ć
    Posty
    136
    a6 3.0tdi wystepuje w 90% z tiptronikiem ( czasami mozesz spotkac łopatki zmiany biegów przy kierownicy ,takie jak w f1), pozostałe 10 % to skrzynie manualne.
    skrzynia tiptronik jest bezawaryjna ( minusem jest to że nie ma możliwosci wymiany oleju bez demontażu skrzyni biegów ) , dynamika rewelacyjna, spalanie biorac pod uwage gabaryty i moc samochodu w miare normalne - w trasie ok 6.5 do 7.5 , w miescie od 9 do 11 przy normalnej eksplatacji.

  3. #3

    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    83
    no ja sie na dzien dzisiejszy za takim rozgladam choc biore 2.7 tdi pod uwage rowniez i manual w tym wypadku
    3.0 tdi z tego co spotkalem to tylko automat jest bardzo dobry a 3.2 benzyna to z lopatkami jest napewno

  4. #4

    Dołączył
    Mar 2009
    Skąd
    Kielce
    Posty
    39
    3.0 TDI to poteżny silnik...224KM i 6.9s do 100km/h podobno A6 z tym motorem sie fajnie jezdzi i chyba wszystkie sa tiptronic

    Ja mam A6 model C6 ale wybrałem motor 2.0 TDI 140KM i jestem zadowolony, napewno 2.0 sa sporo tańsze wiec można młodsze i z mniejszym przebiegiem kupić Silnik jest bardzo dynamiczny i wyjątkowo oszczedny 5-7l/100km i skrzynie mam manual 6 biegów.
    ..::Srebrny-najpiękniejszy i jedyny słuszny kolor::..

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •