Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: System Boose w audi concert ?

  1. #1

    System Boose w audi concert ?

    Witam posiadam audi TT z radiem audi concert bez boose. I chcialbym zamienic wszystko na system boose czyli glosniki i radio ? Jaki jest koszt mniejwiecej tego zmiana wszystkich glosnikow i radia ? czy tylko glosnikow ?? Ile to by mmnie wynioslo ? I czy byla by duza roznica w systemie glosnosci ? Bo jakos te radio nie bawi mnie mam passata b5 z orginalnym naglosnieniem i tam gra lepiej dlatego chcem zmienic na boose . pozdrawiam

  2. #2

    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Skąd
    wor
    Pojemność
    brak
    KM
    131
    Rocznik
    2005
    Kolor
    fiolet
    Posty
    342
    kolego olej te bose i kup sobie jakies markowe glosniki dobry wzmacniacz i radio i bedzie gralo o niebo lepiej niz te cale bose

  3. #3
    no i jeszcze subwoofer do bagażnika i różowe korale. Kwestia gustu, ja nie narzekam na BOSE, gra bardzo dobrze.
    Czatuj na allegro może coś upatrzysz. Co oryginalny zestaw to oryginalny i kolor i design pasują do całej reszty. Instalacja innego radia dla nie brzmi jak profanacja.

  4. #4
    Serafin jestem tego samego zdania co ty . co orginalne to orginalne. Lepiej najgorsze orginalne niz najlepsze nieorginalne . pozdro

  5. #5
    Wiecznie w trasie.. Awatar BarTTek
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Gorlice
    Pojemność
    2.0T
    KM
    XXX
    Rocznik
    2005
    Kolor
    ^Pacific
    Posty
    1,134
    Cytat Zamieszczone przez Powerade19
    Lepiej najgorsze orginalne niz najlepsze nieorginalne . pozdro


    Dobre

    Nie, no kazdy ma swoje zdanie

  6. #6
    Cytat Zamieszczone przez gibons
    kolego olej te bose i kup sobie jakies markowe glosniki dobry wzmacniacz i radio i bedzie gralo o niebo lepiej niz te cale bose
    Rozumiem, ze Bose to nie markowe i wstawiali je od tak sobie do Audi przez tyle lat i wcale nie trzeba bylo sporo doplacac za zestaw.
    Kupp sobie ''markowe'' prosto z Turcji czy made in EU i zobaczymy jak dlugo pograja.
    Ja zmienilem tylko radio na Pionnera Avic-x1 i dopiero wydobylem dzwiek z glosnikow.

  7. #7

    Dołączył
    May 2009
    Płeć
    Skąd
    Dolnośląskie
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czarny
    Posty
    59
    Mam Bose na pokładzie i sądzę że jeżeli wepchali to do S-ki,to nie z osczędnosci,no ale ponoć o gustach się nie dyskutuje.
    romario4

  8. #8
    Zreszta wystarczy zobaczyc co montuja np. w Ferrari ?
    Jak napisalem wyzej. Mi dopiero zaczely chodzic ladnie jak zminilem radio. A ''wiejskiej'' dyskoteki w samochodzie nie potrzebuje

Podobne wątki

  1. Instrukcja Audi Navigation System
    Przez kapucha2003 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 04-05-2017, 19:30
  2. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 16-03-2012, 10:04
  3. system boose kostka iso
    Przez gonpre w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 27-08-2009, 22:58
  4. Audi TT i Airride system
    Przez sadek w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 17-06-2007, 22:47

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •