Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 23 z 23

Wątek: audio - poprawa brzmienia.

  1. #16
    mLody a jak Ty bys zrobil na moim miejscu?

  2. #17
    Wiecznie w trasie.. Awatar BarTTek
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Gorlice
    Pojemność
    2.0T
    KM
    XXX
    Rocznik
    2005
    Kolor
    ^Pacific
    Posty
    1,134
    Cytat Zamieszczone przez mLody
    Cytat Zamieszczone przez BarTTek
    Najpierw zacznij od wygłuszania drzwi.. Najważniejsze
    No sory ale temat nosi nazwę "audio - poprawa brzmienia", widocznie źle zrozumiałem

    Ja przy takiej "poprawie" z wygłuszaniem nie bawiłbym się w jakieś Powerbassy i carpowery ale to takie moje gadanie

    elO!
    Bez urazy, ale jak zaproponowałeś komus TuBe(ee) to akurat Ja przy wyborze sprzętu bym sie twoim zdaniem nie kierował. Powinenies wiedziec ze tuning audio zaczyna sie od wygluszenia drzwi.
    Chyba ze zalazy Ci na tym zeby ludzie przechodzący na pasach slyszeli to co sluchasz, + 'Neony'. Oczywiscie nie chce Cie w zaden sposob urazic, tylko takie jest moje skromne zdanie. Ogolnie powerbass i carpower to jedne z lepszym firm car audio i moge smialo powiedziec ze JBL robi shit. Szczegolnie seria GTO.

  3. #18
    Awatar mLody
    Dołączył
    Jan 2009
    Płeć
    Skąd
    Koszalin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    srebro
    Posty
    176
    Myślałem ze jeżeli chodzi o poprawę brzmienia to zamiast papierowych głośników można wstawić jakieś ciekawe alpine albo chociaż blaupunkty, pod standardowe lub mocniejsze radio.

    A skoro jesteśmy już przy rozbebeszaniu tapicerki pod matę i pojawiły się tematy kondensatorów to zastosowałbym profeskę w markach typu rockford fosgate lub jbl, miałem okazję testować kilka ładnych skrzynek średniej klasy i to właśnie jbl w serii gto pozamiatał wszystkie ale pod wzmacniaczem carpower ledwo podpierdział :P

    A co do tub basowych, skoro polecam syf, to uważam, że bardzo często kojarzona jest z szybkim i wściekłym golfem III i podświetleniem niebieską diodą, ale nie o to mi chodziło.

    Wszystko zależy od tego jakiego basu oczekujesz, czy długiego i głębokiego mniej wiecej do powolnego bitu czarnej muzy z tuby basowej, przez kompromis skrzyni z bass reflexem do kick bassu ze skrzynki bez bass reflexu do tzw. techenka

    BarTTek, ja tam sie nie gniewam, wyrażam swoją opinię

    Ciekawostka:
    http://www.youtube.com/watch?v=cedfX...eature=channel

    Pozdrawiam!
    (___\==oooo==/___)

  4. #19
    Wiecznie w trasie.. Awatar BarTTek
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Gorlice
    Pojemność
    2.0T
    KM
    XXX
    Rocznik
    2005
    Kolor
    ^Pacific
    Posty
    1,134
    Najlepiej bedzie jak sobie odwiedzisz to forum
    http://www.strefacaraudio.pl/forum/

  5. #20
    a co sadzicie o subie rockforda fostgate p1?

    [ Dodano: 8 Wrzesień 2009, 10:22 ]
    (aha i muza jaka slucham to przewaznie siakies techno ,elektro house itd sporadycznie hh )

  6. #21

    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Sosnowiec
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    572
    BarTTek, Masz racje sa do firm na przyzwoitym poziomie a PB posiada Hiendowe półki w swojej ofercie co do Jbla to sa to najniższe półki jeśli chodzi o caraudio. Wytłumienie drzwi i ogólnie całej karorserii to podstawa przy dobrych instalacjach co nie znaczy ze nie mozna bez nich obejść. Zajmowałem się przez spory czas CA i jeśli macie jakieś pytanka piszcie to odpowiem

    ps Jeśli chodzi o dobre forum to nie jakaś elektroda tylko www.audiocar.pl/forum
    2009 Lotka R32 tył,Dystanse,Większe hamulce tył,Ciemne szyby jak drug? połówkę przekonam,Dolot BMR

  7. #22
    Wiecznie w trasie.. Awatar BarTTek
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Gorlice
    Pojemność
    2.0T
    KM
    XXX
    Rocznik
    2005
    Kolor
    ^Pacific
    Posty
    1,134
    Cytat Zamieszczone przez Maxvibe
    BarTTek, Masz racje sa do firm na przyzwoitym poziomie a PB posiada Hiendowe półki w swojej ofercie co do Jbla to sa to najniższe półki jeśli chodzi o caraudio. Wytłumienie drzwi i ogólnie całej karorserii to podstawa przy dobrych instalacjach co nie znaczy ze nie mozna bez nich obejść. Zajmowałem się przez spory czas CA i jeśli macie jakieś pytanka piszcie to odpowiem

    ps Jeśli chodzi o dobre forum to nie jakaś elektroda tylko www.audiocar.pl/forum

    Dziex Maxvibe

  8. #23

    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Sosnowiec
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    572
    karol_audi_tt, P1 z nowej serii cie nie zadowoli bo gra przecietnie gubi sie polecam ci jesli chodzi o subwofer dobry w opanowaniu np. Jl Audio które graja mocno,szybko i precyzyjnie . Miałem przez jakiś czas Jlaudio 6v2,Focal kx38 spl,hertz hxs 300D, GZ oraz mój ulubiony Phase Alliante 12 si kótóry by cie nie zadowolił bo gra zbyt poprawnie do takiego rodzaju muzyki dlatego go sprzedałem heheheh

    p.s. polecam posżłuchac nowych HiEnergy z Hertza bo poluje na taki ;-P chyba ze bede miał kase to seria subów mille . Rewelacja do muzyki Clubowej
    2009 Lotka R32 tył,Dystanse,Większe hamulce tył,Ciemne szyby jak drug? połówkę przekonam,Dolot BMR

Podobne wątki

  1. Audio TT
    Przez Szymi w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-06-2017, 14:04
  2. audio
    Przez kamil pasik w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 11-04-2009, 07:45
  3. Car audio
    Przez Piootr w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 30-03-2008, 18:31

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •