Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Wątek: O co wogóle chodzi z tym VAGIEM ?

  1. #1

    O co wogóle chodzi z tym VAGIEM ?

    WItam jestem tu nowy i jestem takze posiadaczem audi tt 2003 rok. 1.8 T 225km. ale kompletnie niewiem o czym piszecie czy ktos moze mi dookladnie wytlumaczyc co to jest ten VAG ? rozumiem ze to jakis program do sprawdzenia autka, ale jak z niego korzystac. Inastuluje go na komputer/ laptopa i podlaczam pod audi jakim kablem i wogole gdzie sie podpiąc ? Aha i jeszcze jedno pytanie mialem taką kontrole komputerową robioną w serwisie audi jak kupywalem to auto i wyszlo wszystko OK . Czym sie rózni ta kontrola VAG domowa od tej co robilem w audi ???? proszę o wytlumaczenie wszystkiego od A do Z . jak sie obsluzyc tym Vagiem. z gory dziekuje za sensowne odpowiedzi pozdrawiam wsszystkich posiadaczy AUDI TT

  2. #2

    Dołączył
    Apr 2009
    Skąd
    daleko
    Posty
    241
    Wszystko o co pytasz jest na tym forum, o podstawowych rzeczach dotyczących diagnostyki auta przez VAG można się dowiedzieć wpisując w google hasło VAG i poświęcić 20 minut na wczytanie się

  3. #3
    ENZO rozumiem ze jest to program to przerestowania i sprawdzenia swojej TTtki . Ale na jakiej zasadzie on dziala ssciągam program . i podlaczam pod laptopa swoją TT ? ?? jakim kablem i gdzie sie podlaczyc jest miejsce ? Aha i jeszcze jedno pytanie co sądzisz o tym sprawdzeniu komputerowym w serwisie AUDI ? szczególowe jest ? pozdrawiam

  4. #4

    Dołączył
    Apr 2009
    Skąd
    daleko
    Posty
    241
    czytaj forum i nie zadawaj zbędnych pytań, wątków o kablach jest od zarypania, tak samo jak wątków o vagu, jest napisane gdzie jest wejście na kabel, są linki do ściągnięcia programu, są wątki jak robić skany oraz logi dynamiczne, są opisy poszczególnych bloków wraz z przykładowymi wartościami jakie "zdrowe" auto powinno osiągać

    Program którym robili Ci w serwisie skan, to ten sam który możesz sobie ściągnąć.

  5. #5
    ENZO a jeszcze jedno pytanie ile kosztuje ten kabel. I podaj mi linki jak mozesz do tych opisow kabli itp . jak tak piszesz bo ja nie moge znalezc . pozdrawiam

  6. #6

    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Marki
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    850
    Powerade....

    Nie nadużywaj cieprliwości ENZO... Wszystko dosłownie wszystko jest na forum... nawet linki do allegro.
    Ja rozumiem że jesteś nowy, ale wystarczy w wyszukiwarce wpisać vag kabel i znajdziesz wszystko.
    Czarne jest piękne

  7. #7

  8. #8
    Awatar Grzegorz
    Dołączył
    Mar 2009
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    99
    Kolor
    srebro
    Posty
    41
    Co sądzicie o tej aukcji? Nada się ten kabelek na coś?

    http://www.allegro.pl/item743645080_..._promocja.html

  9. #9
    Awatar Maru
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    536
    eh. k*rwa nauczcie sie czytac ludzie.

    cala filozofia vaga : kupujesz kabel na allegro za 50zł wpisujac w wyszukiwarke VAG audi. Dzwonisz i dopytujesz sie czy kabel bedzie pasowal.

    Szukasz w necie aplikacji do obslugi tego - nazywa sie albo VAG-com albo chyba po prostu vag.

    z lewej strony pod kierownica masz taki poprzeczny otwor - tam podpinasz kabel.

    Nastepnie odpalasz aplikacje i z podlaczonym vagiem i samochodem uruchomionym robisz "scan"

    wyskakuja ci bledy, wklejasz je tu na forum i jakis mozg ci je rozpracowywuje
    Gdy tankujesz z myślą o najbliższym czwartku bądź niedzieli to wiedź, że szatan się tobą interesuje

  10. #10
    Awatar Grzegorz
    Dołączył
    Mar 2009
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    99
    Kolor
    srebro
    Posty
    41
    Maru, Wielkie dzięki za bezwartościowe odpowiedzi na pytania których nie zadałem. Bo jak nie zauważyłeś pytałem tylko o konkretna aukcje przed wydaniem kasy. A nie zauważyłeś bo zapomniałem wkleić linka do aukcji
    Niemniej Twoj post - żenua

  11. #11
    Maru, nie uruchamia sie samochodu, tylko przekreca stacyjke az do zaplonu. A na zapalonym to mozna robic logi dynamiczne jezli sie nie myle.
    Troszku spokojniej Panowie, nie ma co obrazac na wzajem.

  12. #12
    Awatar Maru
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    536
    Cytat Zamieszczone przez luke_t
    Maru, nie uruchamia sie samochodu, tylko przekreca stacyjke az do zaplonu. A na zapalonym to mozna robic logi dynamiczne jezli sie nie myle.
    Troszku spokojniej Panowie, nie ma co obrazac na wzajem.
    racja - na "przekroconym" sie robi zwykle logi a na uruchomionym i w jezdzie robi sie dynamiczne.

    grzegorz wez przeczytaj temat baranie i sie zastanow do kogo byla kierowana moja odpowiedz

    [ Dodano: 2 Październik 2009, 00:20 ]
    co do kabla to jest dobry, ja kupilem u tego samego goscia podobny za jakies 30 zl wiecej
    Gdy tankujesz z myślą o najbliższym czwartku bądź niedzieli to wiedź, że szatan się tobą interesuje

  13. #13
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    Cytat Zamieszczone przez Maru
    grzegorz wez przeczytaj temat baranie
    Maru za takie coś to ja bym Cie już dawno wypierdolił z forum bo baran jesteś Ty,nie obrażaj tu nikogo bo kretynie ostatnio pytałeś gdzie się olej wlewa

  14. #14
    Awatar kondi
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    220
    Rocznik
    2006
    Kolor
    beż
    Posty
    288
    Cytat Zamieszczone przez ksolk
    ostatnio pytałeś gdzie się olej wlewa
    Prawda prawda
    życie to jedna wielka impreza na któr? wszyscy s? zaproszeni.

  15. #15
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Wystarczy Panowie .
    Na przyszłość proszę o zachowanie odpowiedniego poziomu wypowiedzi i wzajemnego szacunku .









    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

Podobne wątki

  1. kontrolka ,, pasenger airbag off ,, o co chodzi ?
    Przez Bullfrog w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 22-11-2014, 21:34
  2. Akcja serwisowa dla aut z DSG !!! Kto wie o co chodzi ???
    Przez manager w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 29-10-2014, 22:57
  3. Duży problem bo TT chodzi jak Subaru..
    Przez mLody w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 12-03-2014, 16:21
  4. O co chodzi z tym Service?
    Przez Wobbler w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 03-03-2011, 21:21
  5. Chodzi o felgi!!!!!!!!!
    Przez Damian w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 30-08-2003, 16:09

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •