Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: TT vs. Mondeo ST 220

  1. #1
    Wiktor
    Gość

    TT vs. Mondeo ST 220

    Niedawno spotka?em na jednym ze skrzy?owa? ST 220, wiec postanowi?em sprobowac si?. Pomara?czowe i od razu do przodu.Wprawdzie uda?o mi si? wygra? ale to nie by?o na pewno spektakularne zwyci?stwo.Mimo tego najwa?niejsza jest jednak zawsze wygrana!!!

  2. #2
    Cezary Magier
    Gość
    jaki masz model TT? uzupelnij Swoj profil prosze.
    je bez problemu wciagam nowe ST220. testowane chyba ze 2 razy.

  3. #3
    Wiktor
    Gość
    TTC seryjne 180 FWD

  4. #4

    Dołączył
    Mar 2007
    Skąd
    Warszawa, BEMOWO
    Posty
    202
    Mondeo ST 220 to bardzo dobry wózek, jednak trudno go porównywać do mniejszej, lżejszej TT-ki, tu raczej by trzeba porównać starego Focusa ST170 czy RS lub nowy Focus ST (najlepsze kompaktowe GTI wg. Brytyjczyków).

    Mam filmik na którym Seicento robi i to mocno Forda Mondeo ST220 (tylko w Fiacie siedzi turbo i jest coś koło 160 KM ). Zostawia go mocno w tyle i to nie tylko ST220, ale kupe innych wozów od Accorda 2.4 po Passata 2.8. Ale turbo w małym aucie robi swoje.

  5. #5

    Dołączył
    Jul 2007
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    37
    Cytat Zamieszczone przez jerzy_dabrowski
    Mondeo ST 220 to bardzo dobry wózek, jednak trudno go porównywać do mniejszej, lżejszej TT-ki, tu raczej by trzeba porównać starego Focusa ST170 czy RS lub nowy Focus ST (najlepsze kompaktowe GTI wg. Brytyjczyków).

    Mam filmik na którym Seicento robi i to mocno Forda Mondeo ST220 (tylko w Fiacie siedzi turbo i jest coś koło 160 KM ). Zostawia go mocno w tyle i to nie tylko ST220, ale kupe innych wozów od Accorda 2.4 po Passata 2.8. Ale turbo w małym aucie robi swoje.

    to nie turbo - to efekt masy - przelicznik masy do mocy.

Podobne wątki

  1. 224Q vs Mondeo ST220 mkIII
    Przez Mumin w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 16-01-2015, 09:57
  2. Audi TT 225 VS Mondeo ST220
    Przez marcin_bs w dziale Testy i porównania
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 04-10-2009, 14:14

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •