Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: audi TT fwd+mody vs bmw 1,8i

  1. #1

    Dołączył
    Aug 2007
    Skąd
    z daleka
    Posty
    945

    audi TT fwd+mody vs bmw 1,8i

    jade sobie rano auTTo jeszcze zimne i na rondzie wymusił mi bmw 1,8i 96r. prykał psikał i takie tam oczywiście kierowca nie umiejący wykożystywać przewagi tylnego napędu - wychodznia z zakrentów - no i w końcu 90 C i jade tak sobie za nim 130 i koleś się zabiera do wyprzedania marudera a że droga fajna równa i szeroka to postanowiłem pokazać mu TTrochę mocy nawet nie redukowałem spokojnie z 5-ki odjechałem do 200 zostawiłem koleśia jakieś 50m potem znowu rondo i kolega odpuścił - nie miałem co z nim robić - myślałem że te bumy to lepsze badziewie jak zwykle opowieści z krypty - co by było jak bym tak zredukował do 3 a potem 4 a potem .... pewno już bym go nawet już nie widział w lusterku is ruling

    [ Dodano: 25 Lipiec 2009, 15:09 ]
    a przepraszam właśnie sprawdziłem ten badziew ma aż 115 ps tyle co ford mondeo 1,8 z tych lat ten kierowca to musiał być naprawde jakiś palant - z czym do ludu
    NO RISK,
    NO FUN.

  2. #2

    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Krosno/Gliwice
    Pojemność
    brak
    KM
    1
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    117
    no i bardzo dobrze , kolejny palant w cienkiej bumie objechany a wydaje im sie ze są tacy fajni

  3. #3
    Awatar karodan
    Dołączył
    Nov 2008
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2001
    Kolor
    zielony
    Posty
    119
    Dobrze, że nie spotkałeś Golfa z okolic Bielska. Wygląda jak fabryczne 1.4, żadnych znaczków i widocznych przeróbek a autko ma silnik VR6 i 650 KM !!!. Jeździłem nim po lotnisku w Kaniowach. Ma niezły POWER. Odstawiłby Cię momentalnie. Czasami można się zdziwić co jeździ po naszych drogach.
    Pozdrawiam KARODAN Audi TT 1,8 225 KM Quattro

  4. #4
    Awatar Maru
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    536
    ja ostatnio pokazalem jakims burkom z nowego dworu gdzie ich miejsce. chcieli jakims starym bmw ... no to mieli... jakies 20 samochodow za mna przy 140 :P

    scignac scignalem jednak nie bylo to zadne wyzwanie wiec nie opisywalem tu
    Gdy tankujesz z myślą o najbliższym czwartku bądź niedzieli to wiedź, że szatan się tobą interesuje

  5. #5
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    a ja dzis jade z pasarzerem 85kg i za mna czarne e46 bokiem leci, bardzo spowolniłem goscia bo nie miał mozliwosci wyprzedzenia potem ogien przez poł miasta no ale tnie ostro za mna....wyskoczylismy na najdłuza ulice i było pusto start no i ogien no i tak do 140 bo dalej było zablokowane no to koles ze 30m został....troche miał mine zdziwiona bo wczesniej kumplowi sie chwalił jak 3l fajnie jeździ, lecz niewiem czy to diesel czy benzyniak ale tak czy siak nie był problemem wiec taka 1.8 to wogóle smiech na sali

  6. #6

    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Marki
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    850
    pewnie diesel, ale nie śmiał bym robić sobie żartów z tej furki... A jeśli tojeszcze było coupe mniammm

    Wejdź na allegro i zobacz jak ciężko dostać e46 w 3 litrowym diesle... A teraz zobacz ile jest tetek 225km )
    Bmw dało przy tym modelu pokaz swojego geniuszu. Mało pali,a ma ponad 200 kucy.
    Czarne jest piękne

  7. #7

    Dołączył
    Aug 2007
    Skąd
    z daleka
    Posty
    945
    Cytat Zamieszczone przez xylo
    pewnie diesel, ale nie śmiał bym robić sobie żartów z tej furki... A jeśli tojeszcze było coupe mniammm

    Wejdź na allegro i zobacz jak ciężko dostać e46 w 3 litrowym diesle... A teraz zobacz ile jest tetek 225km )
    Bmw dało przy tym modelu pokaz swojego geniuszu. Mało pali,a ma ponad 200 kucy.
    i jeszcze ma jedną zaletę nie opłaca się przerabiać na LPG (bo disle też można)
    NO RISK,
    NO FUN.

  8. #8
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    nie no furka fajna i nie zamierzam sie z niej śmiać....ale z właściciela tak bo myslał ze mnie ośmieszy a tu mu nie pykło

Podobne wątki

  1. Mody na ok 400KM - Lista potrzebnych części i modyfikacji
    Przez BelfegorTT w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 61
    Ostatni post / autor: 24-04-2017, 22:52
  2. pomoc w wyborze wersji TT, róznice 150 -180 - 225 i potencjał na mody
    Przez Klakier w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 28-08-2013, 20:25
  3. Mody ukł wydechowego
    Przez kori w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 08-01-2013, 21:18
  4. MK2 [8J] NOwe MOdy
    Przez archi781 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 27-05-2012, 18:25

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •