hmmm no napisałem do typka z tego linka wyzej wkleiłes bo tam jest taka tabelka mozna sobie pobrac i poszukac stozka dry flow 3 cale wejsce na 8cali i tam cena 270z małym hakiem...jutro do niego dzwonie bo cos nie pisze....a u tomsona kiedys zadatkowałem ale nici z tego wyszły ...niewiem czy u tego typka z linka wyjdzie...no ale do cierpliwych świat nalezy

[ Dodano: 27 Lipiec 2009, 16:45 ]
treść maila"Witam,

Przy dwóch sztukach mogę udzielić 7% rabatu.
Przy pięciu 10%, a przy dziesięciu 15%.
Większy rabat jest niestety nie możliwy.

Co do terminu realizacji zadałem pytanie- w poniedziałek do południa
powinienem mieć odpowiedź. (także w kwestii czy jest coś lepszego do
Audi TT)
"
wiec jak odpisze konkretnie to wkleje i mozemy zrobic zrzute i zamówic...mysle ze jak sie znajdzie ze 4 chetnych na ten filtr to ze 10% bedzie wiec to juz prawie 3 dychy

[ Dodano: 7 Sierpień 2009, 22:30 ]
no gosciu od AEM cos milczy...niewiem kurde dolor zrobiłem(doprowadzenie zimnego powietrza) aluminiowa rura taka do pieca srednica 90mm powietrze idzie z wlotu bocznego tam gdzie kiedys była kierownica powietrza od lewego inercoolera...potem idzie pod kolszem lampy(przemiescilem cały ten bajzel pod lampa) i doszedłem do puchy i na tym koniec....chce juc załozyc stożek ale nie wiem jaki...cos z tym AEM bedzie ciezko..chyba ze ktos ma telefon do ARRTURA i moze by nam zamówił wieksza ilosc? ale znowu czekac....półtora miesiaca;/ co proponujecie bo lato mija a auto zablokowane bo niemam filtra...

[ Dodano: 10 Sierpień 2009, 11:03 ]
gość od AEM zamilkł wiec chyba je trzeba sobie odpuścic ....ale podobno Fujita sa bardzo dobre i tez suche...ale jest rozmiar 3 cale wejscie 6.75 długi..czy nie bedzie za mały? sprzedawca twierdził ze nie ale wiadomo ze jego to mało obchodzi...wazne aby wcisnąc...co Wy na to? bo temat ucichł a ja ciagle szukam czegoś zeby wkońcu załozyć....