Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Aby by?o nas wi?cej

  1. #1

    Dołączył
    Dec 2003
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    31

    Aby by?o nas wi?cej

    Wiele lat temu w gazecie o nazwie "Sukces" lub jakiej? podobnej '''gazecie motoryzacyjnej" zobaczy?em zdj?cia nowego audi ,kt?re za jaki? czas mia?o wej?? do produkcji. To by? dla mnie szok
    (zgadnijcie jakiego modelu to by?y zdj?cia ) zachorowa?em na ten samoch?d. Wiedzia?em ,?? kiedy? go b?de mia?. Musia?em go posiada?.
    Kiedy szuka?em autka dla mnie znalaz?em na gratka.pl og?oszenie Wasila ze zdj?ciem jego TiTi i "banerem" na masce z adresem WWW.KLUBTT.PL . Wszed?em na t? stron? i od tamtej pory musze j? przegl?da? . Nie wiem ile w naszym klubie jest TT-ek, ale w Polsce jest ich o wiele wi?cej (mam tak? nadzieje). Na pewno wszyscy chcieliby?my ,?eby by?o nas wi?cej . Proponuje aby w tym temacie drodzy Klubowicze napisali swoje pomys?y na rozreklamowanie naszego klubu, tak ?eby wiedzieli o nim wszyscy posiadacze TiTi i nie tylko oni. Napewno dobrym pomys?em s? naklejki klubowe (Cezary zobacze na Modlinie to sobie wybior? kolor).
    Moim zdaniem zloty te? mog? w tym pom?c. Na przedostatnim Modlinie (wtedy by?em i to kojarze) by? chyba jaki? klub mazby mx5 (chodzi mi o ma?y 2 miejscowy roadster). My?le ?e mo?na by by?o zrobi? to co oni zrobili. Przyjechali jak byli ju? prawie wszyscy, wiechali jeden za drugim i staneli obok siebie. Ca?kiem fajnie to wygl?da?o. Ale by wygl?da?o lepiej gdyby w Modlinie nie by?o ?adnej TT-ki i o jednej godzinie zjawili by?my si? wszyscy :flasingsmile: . Lepiej ,a nawet najlepiej bo TT to TT. Ustawili by?my si? razem i wyjeli (na zdj?ciach widzia?em) baner z naszym logo. W Modlinie s? jakie? telewizje mo?e kt?ra? zainteresowa?a by si? naszym klubem? , a napewno by?my byli bardziej widoczni.
    do?? ju? tych wywod?w. Napiszcie drodzy Klubowicze co o tym my?licie.
    Pozdrawiam

  2. #2

    Dołączył
    Jun 2003
    Skąd
    wrocław
    Posty
    11
    faktycznie trzeba jako? rozreklamowac klubik, bo du?o os?b nawet nie wie ?e taki istnieje kiedy? widzia??m w gazecie opis klubu calibry - to by?o chyba w auto ?wiecie lub czym? podobnym- napisali 2 strony o klubie, fotki dali nawt ?adnie to wygl?da?o . . . mo?e kiedy? TT tak si? uka?e

  3. #3
    DOBRZE PISZESZ PIOTKU X , ZE TT W POLSCE JEST DUZO WIECEJ NIZ W NASZYM KLUBIE ALE ZAUWA?Y?EM TEZ ZE DUZO JEST TAKICH W KT?RYCH ?MIGAJA STARSI LUDZIE A ONI NIE ZAWSZE S? ZAINTERESOWANI UDZIA?EM W ZLOTACH CZY ODWIEDZANIEM FORUM

    A ODNO?NIE GAZETAK TO JU? W PARU SPOTKA?EM SIE ZE WZMIANKAMI CZY REKLAMAMI INNY KLUB?W MO?E WARTO COS ZADZIA?A? W TYM KIERUNKU

    POZDRAWIAM

  4. #4

    Dołączył
    Oct 2002
    Skąd
    z okolic Warszawy
    Posty
    225
    mam pomysl. ostatnio jak przegladalem plytkwe z auto moto - zobaczylem ze jest spis klubow w polsce od tych najkonkretniejszych jak "Fiat & furious!!" . moze wystarczy maila zapodac.

    Sprobuje!!
    TTC Quattro
    GG 1539752

  5. #5

    Dołączył
    Dec 2003
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    31
    Klubowiczki i Klubowicze
    widze ze mamy kilka pomyslow. W JEDNOSCI SILA
    Piotrek wysylaj te maile, popieram.
    Arturze, mysle ze niektore te starsze osoby maja dzieci ktore jakby sie dowiedzialy ze jest jakis nasz zlot to marzyly by o tym by wskoczyc w TiTi starych i przyjechac. (ja tez marze o zlocie. chyba dopiero bede w Modlinie)
    mam jeszcze jeda idee ktory przyszedl mi po przeczytaniu Waszych pomyslow. moze przed tym Modlinem wyslac oficjalne zaproszenia naszego klubu do gazet, moze programow tv na zlot. moze zaproponowac im mozliwosc zrobienia zdjec najpiekniejszym aut? , chodzi mi oczywiscie o nasze TT-ki. mam nadzieje ze bedziecie w Modlinie to 2 dniowa impreza, bedzie fajnie. a kto moze wyslac oficjalne maile klubtt.pl???
    Czarek? Co TY na to?

    P.S. na pewno nigdy nie bedzie nas tylu( tak mysle) co w klubie "powolni i wsciekli -z tego powodu" oj Piotrek napisal chyba jakos inaczej nazwe tamtego klubu- ale stronke i samochody mamy najfajniejsze

  6. #6

    Dołączył
    Sep 2002
    Skąd
    ?l?sk,Pomorze
    Posty
    139
    PIOTRKU X ! WIDZE ZE MASZ PODOBNE IDEEE CO DO PROMOCJI NASZEGO KLUBU !!
    PROGRAM O NAS TO GENIALNY POMYS? (W KO?CU MAM DO?WIADCZENIE W TV )
    JA CHETNIE DO?O?? SIE DO PROMOCJI NASZEGO KLUBU

  7. #7
    Cezary Magier
    Gość
    luz! w tym sezonie bedziemy sie lepiej reklamowac, prosze mi zaufac

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •