Witam kolegów od Audi!

Właśnie trafiłem zwrotnie na Wasze forum, a jestem właśnie jednym z aplikatorów w firmie ze wspomnianego portalu www.zmianakoloruauta.pl. Jeżeli można to odpwiem krótko na wszelkie wątpliwości bo na prawdę mamy fajny produkt a nie jest jeszcze wszystkim znany lub są pewne wątpliwości co do końcowego efektu.

Przede wszystkim do kolegi morocamo - śmiało możesz brać DOWOLNY kolor autka, zmienimy je również na dowolny, także w wersji matowej która ostatnio robi furorę na ulicach. A jest fajnie - bo jeszcze takich aut jest w sumie dość mało więc efekt transformacji swojego autka jest MEGA!

Jeżeli chodzi o folię to jako nieliczni w Polsce posiadamy w ofercie specjalistyczną folię, którą ściągamy z Niemczech na zamówienie. Wiadomo, że Niemcy mają OGROMNE doświadczenie w takich oklejeniach bo tam wszystkie taxi czy policyjne autka są robione w ten właśnie sposób. No włąśnie - bo zaletą tego jest to, że można folię w każdy momencie zdjąć z autka i lakier będzie jak nówka, a zawsze możemy zrobić coś innego np. raz czarny, raz czerwony, raz biały ... Wszyscy będą myśleli, że masz co rusz nowe auto heheh

O folie (błysk czy mat) dbamy normalnie tak jak o zwykły lakier. Folie są tak dobre, że jak się już przykleją nawet naciągane w przetłoczenia lub na obłości - to po odpowiednim wygrzaniu - już tam zostaną. I to według procudenta na okres do 10 lat!

Jeśli chodzi o koszty to już trzeba się w firmie pytać - z tego co ja wiem to okolice 3-3,5 tys. zł netto. Taniej niż profesjonalne lakierowanie a nikt nie powie że auto byłó bite czy cuś.

Z chęcią byśmy okleili jakąś R8. Ostatnio nawet jeden klient się zapowiadał z czerwoną na czarny mat....

Nasza firmowa navarka też będzie w przyszłym tygodniu miała czarną twarz. Już się nie mogę doczekać bo już kilka aut w macie zrobiliśmy i wygląda to po prostu CZADOWO...

Jakby ktoś miał jeszcze jakieś pytania to postaram się pomóć.

Pozdrawiam/Marcin