Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 129

Wątek: Oklejanie auta na czarny mat

  1. #1

    Oklejanie auta na czarny mat

    witam,
    Mam okazję kupić czerwone autko i zrobić je na czarny mat. Czy ktoś miał okazję robić coś takiego w Polsce :

    http://www.egmcartech.com/wp-content...k_image001.jpg
    http://www.motoringunderground.com/s...atte-black.jpg
    http://img30.picoodle.com/img/img30/...km_0677ee8.jpg
    http://www.ultimatecarpage.com/images/large/3748-1.jpg

    Jak to jest z trwałością takiej okleiny ???

  2. #2

    Dołączył
    Apr 2008
    Skąd
    łodzkie
    Posty
    211
    kiedys ogladałem program na tvn turbo firma z niemiec obklejała autko robota profeska pieknie to wygladało mowili o samych zaletach tych foli ze wytrzymuja od mrozow do upałow ze nie odbarwiaja sie itp minus bardzo droga cena ,autko fajnie sie prezentuje w macie,ale jedno mnie zastanawia jak beda naciagac na nierownej nawierzni folie to czy ona sie nie odklei??po pewnym czasie ????napewno tak jakby jeje nie docieli na rantach w zakamarkach to i tak syfsie bedzie tam pchał

  3. #3

    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Jasło
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    37
    Ciekawe czy to jest to samo co oferują na :

    http://www.zmianakoloruauta.pl/index.html

    pozdr

    G.

  4. #4

    Dołączył
    Oct 2008
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    223
    To R8 w matowej czerni - mega czad!!! Baaaardzo mi sie podoba.

    Pytanie jak z brudzeniem sie takiego matowego lakieru/folii i pozniej z myciem tego. Mam podskorne wrazenie ze moze byc gorzej niz ze zwyklym blyszczacym lakierem...

    Ktos dwonil do tej firmy sprawdzic cene za zrobienie tt?

  5. #5

    Dołączył
    Jul 2009
    Skąd
    wrocław
    Posty
    6
    Witam kolegów od Audi!

    Właśnie trafiłem zwrotnie na Wasze forum, a jestem właśnie jednym z aplikatorów w firmie ze wspomnianego portalu www.zmianakoloruauta.pl. Jeżeli można to odpwiem krótko na wszelkie wątpliwości bo na prawdę mamy fajny produkt a nie jest jeszcze wszystkim znany lub są pewne wątpliwości co do końcowego efektu.

    Przede wszystkim do kolegi morocamo - śmiało możesz brać DOWOLNY kolor autka, zmienimy je również na dowolny, także w wersji matowej która ostatnio robi furorę na ulicach. A jest fajnie - bo jeszcze takich aut jest w sumie dość mało więc efekt transformacji swojego autka jest MEGA!

    Jeżeli chodzi o folię to jako nieliczni w Polsce posiadamy w ofercie specjalistyczną folię, którą ściągamy z Niemczech na zamówienie. Wiadomo, że Niemcy mają OGROMNE doświadczenie w takich oklejeniach bo tam wszystkie taxi czy policyjne autka są robione w ten właśnie sposób. No włąśnie - bo zaletą tego jest to, że można folię w każdy momencie zdjąć z autka i lakier będzie jak nówka, a zawsze możemy zrobić coś innego np. raz czarny, raz czerwony, raz biały ... Wszyscy będą myśleli, że masz co rusz nowe auto heheh

    O folie (błysk czy mat) dbamy normalnie tak jak o zwykły lakier. Folie są tak dobre, że jak się już przykleją nawet naciągane w przetłoczenia lub na obłości - to po odpowiednim wygrzaniu - już tam zostaną. I to według procudenta na okres do 10 lat!

    Jeśli chodzi o koszty to już trzeba się w firmie pytać - z tego co ja wiem to okolice 3-3,5 tys. zł netto. Taniej niż profesjonalne lakierowanie a nikt nie powie że auto byłó bite czy cuś.

    Z chęcią byśmy okleili jakąś R8. Ostatnio nawet jeden klient się zapowiadał z czerwoną na czarny mat....

    Nasza firmowa navarka też będzie w przyszłym tygodniu miała czarną twarz. Już się nie mogę doczekać bo już kilka aut w macie zrobiliśmy i wygląda to po prostu CZADOWO...

    Jakby ktoś miał jeszcze jakieś pytania to postaram się pomóć.

    Pozdrawiam/Marcin

  6. #6
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    ciekawe jak by tt wygladała w czarnym lub białym macie

  7. #7

    Dołączył
    Jul 2009
    Skąd
    wrocław
    Posty
    6
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005
    ciekawe jak by tt wygladała w czarnym lub białym macie
    Oklejaliśmy już jedno tt ze srebrnego na biały z elementami reklamy - można zobaczyć w galerii http://www.zmianakoloruauta.pl/zmian...u-galeria.html między toyotą i porsche (notabene oba na czarny mat ). W dziale technologia mamy kilka filmów wrzuconych na jutubę z oklejania tej tetetki to możesz oglądnąć jak to się dzieje że się dzieje.

    Pozdrawiam/Marcin.

  8. #8
    dzięki za szybkie i konkretne odpowiedzi przed chwilą dzwoniłem do www.zmianakoloruauta.pl , oferta przedstawia się bardzo interesująco myślę, że skorzystam :]

  9. #9

    Dołączył
    Mar 2009
    Płeć
    Skąd
    Toruń
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    329
    Reklama wirusowa??

  10. #10

    Dołączył
    Oct 2008
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    223
    wirusowa to taka co sie sama rozprzestrzenia a ta chyba jest mocno inspirowana...

  11. #11

    Dołączył
    Mar 2009
    Płeć
    Skąd
    Toruń
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    329
    Mało tego strasznie naciągana a adres firmy jest w praktycznie każdym poscie...

  12. #12

    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Sosnowiec
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    572
    Zajebicie ale napewno polakierowałbym całość tylko dach tak jak ma kilazz zrobiłbym w metalicu , koła ciemne ale lakierowane i efekt piekny ;-D Takie moje zdanie ze musza zostac jakies elementy metalic zeby nie przesadzić ......
    2009 Lotka R32 tył,Dystanse,Większe hamulce tył,Ciemne szyby jak drug? połówkę przekonam,Dolot BMR

  13. #13

    Dołączył
    Jul 2009
    Skąd
    wrocław
    Posty
    6
    Cytat Zamieszczone przez tomi
    Mało tego strasznie naciągana a adres firmy jest w praktycznie każdym poscie...
    No to ja już nic nie mówię. A reklamy to zbytnio nie potrzebuje bo od wczoraj to nie działam na rynku więc teoria chybe lekko chybiona... A temat jest po prostu na czasie a w statystykach jest podgląd stron wejściowych więc tu zerknąłem o czym się mówi. Poza tym to gega zaczął...

    Pozdrawiam/Marcin.

    PS. Może faktycznie przesadziłem w linkowaniu więc tak czy siak chylę głowę. Na wszelkii wypadek wyłączam podpis Panowie

  14. #14
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no jak wyglada miałem na mysli cała czarna w macie:P lub biała w macie mysle ze było by cos ciekawego

  15. #15

    Dołączył
    Jul 2009
    Skąd
    wrocław
    Posty
    6
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005
    no jak wyglada miałem na mysli cała czarna w macie:P lub biała w macie mysle ze było by cos ciekawego
    Podejmij wyzwanie...

    Pozdrawiam/Marcin.

Podobne wątki

  1. 2005 TT Cabrio 1.8T by czarny :)
    Przez czarny w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 29-10-2019, 09:19
  2. Oklejanie folią, car wrapping
    Przez squirrelkuss w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 15-07-2017, 05:53
  3. Xenon czarny prawy
    Przez Crisstopher w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 10-03-2015, 19:07
  4. nie czarny lub srebrny
    Przez Piootr w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 09-06-2008, 16:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •