ja robiłem w unitronicu i spraw wygladala tak wszytsko fajnie przez tel a pozniej zonk mały,andrzej powiedział ze autko bedzie stroił ze 3 dni bo on czarodziejem nie jest,pytałem wczesniej czy autko bede mogł wrzucic na hamownie on ze nie ma problemu zbadamy moc przed i po modach,ale........skonczyło sie tak,nie mogłem nigdzie kupic wtryskow 440cc wiec u niego zamowiłem,i wkład filtra itgdo puszki,zawiozłem fure wiec mowie ze wjezdzam na hamownie a on ze teraz nie bo po co itp ze auto trzeba sprawdzic czy sprawne itp,wiec juz mi podpadł,pozniej odebranie autka,przejechgałem sie fajnie ciagnie ale cos trzepie autem na boki okazało sie ze połos skrzywiona po hamowni bo jak pisałem kiedys podobno rysowało grubo ponad 400niutkuw i dlatego sie sypneła ale nie powiedział mi od razu ze skrzywił połos tylko sciemniał ze koło zle wywazone zeciezarek spasdł,pozniej najlepsze pytam sie o wytryski a on mowi ze cos ok 600cc wiec pytam kurde miały byc 440cc a on ze nie było,kurde no a teraz rodzynek podlicza kase i kurde licze cos mało pytam go co ribił i kurde zamowqiłem u niego ten filtr itg to kurna jełop stroił auto na seryjnym myslalem ze go kurde rozwale taki spec a tu kurna kibel,taka to firma unitronic,nie powiem autko zasuwa zadnych błedow ale kolesiowi to trzeba na rece patrzec bo zapomni i tak