Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 23

Wątek: Grupowe chipowanie

  1. #1

    Dołączył
    Dec 2008
    Skąd
    Siedlce
    Posty
    5

    Grupowe chipowanie

    Witam, moze kto z wawy i okolic bylby chetny na 'wirusa' mozna by bylo sie dogadac z jakas firma i cos przyoszczedzic jak by sie zebrala pare autek

    Co wy na to?

  2. #2

    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Skąd
    wor
    Pojemność
    brak
    KM
    131
    Rocznik
    2005
    Kolor
    fiolet
    Posty
    342
    ja na hamownie bym sie pisał

  3. #3
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    ja na wirusa...myslałem o unitronic ale ostatnio niemoge sie dodzwonic, a kreator mocy zapodał cene 1500 z hamownia przed i po, ale jak pytałem czy robili programy do podłubanych aut to tak;/ głownie seryjne auta pewnie klepia standardowo, a o unitronicu słyszałem rózne opinie, tylko ze ja na chipa sie pisze dopiero jak doczekam sie mojego forga i dolotu ......ale jestem za zeby razem

    [ Dodano: 23 Lipiec 2009, 10:17 ]
    no własnie sie dodzwoniłem do unitronica to specjalnie nie chcial gadac bo jest na urlopie i zawiele sie nie dowiedziałem.....czyli jak zwykle kiepsko się dogadać z nimi;/

    [ Dodano: 24 Lipiec 2009, 23:06 ]
    wiec niema wiecej chetnych? bo cos niemrawo w te wakacje ze wszystkim

  4. #4

    Dołączył
    Dec 2008
    Skąd
    Siedlce
    Posty
    5
    moze diagtronic? jak sie uzbiera pare usób?

  5. #5
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no ja jestem chetny ....niewiem czy za 2 tyg czy za mies...wszystko zalezy kiedy załoze fimc i dolot

  6. #6

    Dołączył
    Jun 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    73
    zależy od regionu, A4Club.eu ma zniżkę u aligatora na śląsku, generalnie można z nim zagadać bo na prawdę gość jest ugodowy
    KTO MA QUATTRO TEN MA WłADZÊ, 320PS 535Nm

  7. #7
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    kto co poleca? bo tez mi polecono kreator mocy...1500zł za strojenie z hamownia przed(sprawdzi czy serie trzyma) strojenie i potem hamownia ale jak pytałem to głownie seryjne auta robia i cos mało sie chwalił ze robili auta przerabiane mechanicznie wiec doświadczenia pewnie za duzo nie mają...w dodatku powiedział ze na jakies 260km to moge liczyc ale na wiecej zebym sie nie rozczarował.....skoro seryjne auta robia 250 a ja mam wydech bede fimc forge i dolot to chciałbym cos wiecej a widziałem pewne obawy , unitronic wiedze napewno ma ale jakos gosciu jest mało "medialny" i zawsze wyskoczy z czyms co sprawi ze odechciewa sie jechac do nich wiec nie wiem

  8. #8

    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Skąd
    wor
    Pojemność
    brak
    KM
    131
    Rocznik
    2005
    Kolor
    fiolet
    Posty
    342
    a VTG, orientuje sie ktos moze? oni mają odswiadczenie w budowaniu furek to i ze strojeniem sobie napewno poradzą

  9. #9

    Dołączył
    Apr 2008
    Skąd
    łodzkie
    Posty
    211
    ja robiłem w unitronicu i spraw wygladala tak wszytsko fajnie przez tel a pozniej zonk mały,andrzej powiedział ze autko bedzie stroił ze 3 dni bo on czarodziejem nie jest,pytałem wczesniej czy autko bede mogł wrzucic na hamownie on ze nie ma problemu zbadamy moc przed i po modach,ale........skonczyło sie tak,nie mogłem nigdzie kupic wtryskow 440cc wiec u niego zamowiłem,i wkład filtra itgdo puszki,zawiozłem fure wiec mowie ze wjezdzam na hamownie a on ze teraz nie bo po co itp ze auto trzeba sprawdzic czy sprawne itp,wiec juz mi podpadł,pozniej odebranie autka,przejechgałem sie fajnie ciagnie ale cos trzepie autem na boki okazało sie ze połos skrzywiona po hamowni bo jak pisałem kiedys podobno rysowało grubo ponad 400niutkuw i dlatego sie sypneła ale nie powiedział mi od razu ze skrzywił połos tylko sciemniał ze koło zle wywazone zeciezarek spasdł,pozniej najlepsze pytam sie o wytryski a on mowi ze cos ok 600cc wiec pytam kurde miały byc 440cc a on ze nie było,kurde no a teraz rodzynek podlicza kase i kurde licze cos mało pytam go co ribił i kurde zamowqiłem u niego ten filtr itg to kurna jełop stroił auto na seryjnym myslalem ze go kurde rozwale taki spec a tu kurna kibel,taka to firma unitronic,nie powiem autko zasuwa zadnych błedow ale kolesiowi to trzeba na rece patrzec bo zapomni i tak

  10. #10
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no dokładnie.....ja juz przez telefon czuje ze sie z nim nie dogadam...a odnośnie vtg to słyszałem ze jesli nie masz dychy na zostawienie u nich to im sie nie chce za to brać....wiec unitronic odpada skoro moje obawy sie potwierdzaja:P

  11. #11

    Dołączył
    Apr 2008
    Skąd
    łodzkie
    Posty
    211
    w unitronicu andrzej tez mi takie hasło zucił ze takie strojenie jak ja maiłem u niego to on na tym nie zarabia itp on woli od podstaw robic autko i wziac za to 10 tys,ja u niego zostawiłem 2200 strojenie 1400 wtryski sonda 300zł i wkład ok 300 wiec jak za 3 dni niby roboty bo ja tego nie widziałem to kurde faktycznie nic nie zarabia

  12. #12

    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Skąd
    wor
    Pojemność
    brak
    KM
    131
    Rocznik
    2005
    Kolor
    fiolet
    Posty
    342
    mi jak unitronic krzyknąl kolo 25tys. za zrobienie 300 koni

  13. #13
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    a mi powiedział jak pytałem ze chce garretta gt28rs to powiedział 7 tys za turbo(cene zapodał w usd) a ja potem poszukałem w necie za 3.5 znalazłem i powiedział ze łączny koszt 10 tys zakładajac ze mam fimc i wydech ale liczac za turbo 3.5 to ciezko bedzie sie w dyszcze zmieścic .....nie no podsumowujac to ten człowiek gada od rzeczy i napewno do nich nie pojade bo moze pojecie ma ale nie chce zeby cos spier...prze nie uwage albo cene zapodał po fakcie....a co odnosnie VTG?

  14. #14

    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Skąd
    wor
    Pojemność
    brak
    KM
    131
    Rocznik
    2005
    Kolor
    fiolet
    Posty
    342
    kiedys jak mialem a4 to ludzie z klubu a4 robili w wawie programy u niejakiego Rogala niedorgo i chwalili go sobie , wiem tez ze a3 klub u niego robi bo kolega robil i tez sobie chwalil z hamownią przed i po

  15. #15
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    masz namiary? mozna by sprawdzic co i jak? koles działa tak oficjalnie czy robi poprostu w szopie i jak cos nie wyjdzie to nagle zamyka drzwi i nie wie o co chodzi ?

Podobne wątki

  1. Zamówienie Grupowe na Dywaniki MK1 MK2 - Orginalne
    Przez michal26 w dziale Zakupy Hurtowe
    Odpowiedzi: 53
    Ostatni post / autor: 06-12-2018, 20:03
  2. chipowanie diesli
    Przez kisseM w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 25-03-2013, 21:16
  3. Grupowe ustawienie zbieżności - Warszawa
    Przez Jerry w dziale Zakupy Hurtowe
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 09-12-2012, 21:20
  4. Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 01-10-2011, 08:02
  5. Grupowe chipowanie DynoSoft Wrocław maj 2010
    Przez Samson w dziale Tuning i gadżety
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-05-2010, 10:26

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •