Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Uwaga ASO GAJOS - gdańsk sopot trójmiasto

  1. #1
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176

    Uwaga ASO GAJOS - gdańsk sopot trójmiasto

    Witam,

    Chciałbym przestrzec osoby na forum z trójmiasta przed ASO GAJOS 'em przed serwisowaniem tam swoich aut. Wiem że mało osób się z tego regionu wypowiada na tym forum, ale zawsze może to kogoś przestrzec przed pewnymi konsekwencjami.

    Otóż ostatnio miałem serwisowane auto w tym właśnie serwisie. Zamówiłem nowe części u nich w kwietniu do swojej TeTetki niestety spławiali mnie non stop z tłumaczeniem, że nie ma części nawet w Niemczech do sprowadzenia (przekładnia kierownicza) dzień w dzień mówiąc że będa mieli je na czas... niestety po ponad miesiącu czekania (auto stało u nich ponad miesiąc).. zaproponowali regenerację układu na co poszedłem :]
    W dzień odbioru nie sprawdzili faktycznego stanu samochodu... podbili dowód rejestracyjny z wyciekającym silnikiem i w dniu odbioru dowiedziałem się o tym że JEDNAK trzeba wymienić tarcze hamulcowe i okładziny....

    A teraz najlepsze.. wyjechałem już "gotowym" autem z ASO, co się okazało po kilku godzinach?... Mam niedokręcone koleboczące luźne wahacze!!! (dobrze że na bruku dało się to wyczuć)

    Więc szczerze powiedziawszy odradzam Wam to ASO. W kwestii serwisowania samochodów marki Audi, na forum trójmiejskim Audi czytałem wiele negatywnych opinii na ich temat, mój przypadek nie jest odosobniony...
    Do tego gajos stracił już kiedyś licencję serwisowania Audi.


    A teraz pomyślcie sobie co by było gdyby wahacz totalnie się poluzował przy prędkości 130 na autostradzie... No Comments.


    ...Nasuwa się pytanie. Czy powinienem to zgłosić gdzieś? :]


    - nie załatwili części na czas
    - sam musiałem się dopraszać o status swojego auta bez powiadoienia
    - obiecywanie gruszek w popiele (auto stało sobie na parkingu półtora miecha)
    - nie sprawdzenie części eksploatacyjnych w dniu odbioru auta, chociaż prosiłem ich miesiąc temu o to żeby sprawdzili..
    - Niedokręcone, luźne wahacze.

    Powiem na koniec, iż serwisowałem u nich auto dość często i raczej zawsze życzliwie podchodziłem do obsługi... Więc?

  2. #2

    Dołączył
    Sep 2007
    Płeć
    Skąd
    Częstochowa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    58
    Z tymi niedokręconymi wahaczami to sprawa karna jak byk, szkoda tylko, że w momencie kiedy to zauważyłeś nie zadzwoniłeś na policje bo byłby dowód.
    A w kwestii długiego oczekiwania na części i ciągłego zmieniania terminu przez ASO możesz się zgłosić do Rzecznika Praw Konsumenta. Instytucja ta prowadzi swoją działalnośc przy Urzędzie Miejskim lub Starostwie Powiatowym w zależności od miejsca zamieszkania. I najważniejsze dostaniesz tam poradę za darmo. Jeżeli Rzecznik uzna,ze masz racje to może pociągnąć sprawę w Twoim imieniu.

  3. #3
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    rozumiem, problem w tym, że na początku nie wiedziałem czy to wahacze czy źle dokrecone tarcze są poluzowane. Po prostu pojechałem do najbliższego serwisu - NorAuto i mi powiedzieli że mam wahacze niedokręcone... spytali gdzie a ja na to Aso Gajos.... i nagle cisza na całym warsztacie :] (10'sięciu mechaników zastygło)

    Więc w sumie spalona trochę sprawa, ale pomyśleć co by się stało jakby na autostradzie całkowicie wahacz się polzuował... to by było nie audi TT tylko Audi Twoja Trumna...

  4. #4

    Dołączył
    Oct 2008
    Skąd
    Koszalin
    Posty
    85
    MichałTT,
    niedawno po odebraniu TT z serwisu dzwonili do mnie z działu obsługi klienta jakieś centrum z Wawy trochę się tam uzewnętrzniłem aż szczerze babkę zamurowało i nie wiedziała co odpowiedzieć. Na dniach odebrałem passata z tego samego serwisu i już nikt nie dzwonił (serwis autoryzowany audi skoda vw itd) i po tym odebraniu tez bym się chętnie uzewnętrznił ale chyba po takich telefonach mają dym sądząc po tym że już nikt nie dzwoni. Chyba że audi dba o markę i chce wiedzieć najwięcej o jakości obsługi ich aut. Więc znajdź sobie w necie jakiś maila do głównych skleć co myślisz itd i wysyłaj tak tez kiedyś napisałem do samych Czech do skody (ten sam serwis-tam mnie nie lubią hehe, ale łacę ciężkie pieniądze za ich auta i wymagam dobrego serwisu). Polska zaczyna robić się jak USA niedługo zaczniemy wygrywać wielkie odszkodowania za złamanie nogi na klatce schodowej gdzie schody są połamane a nikt tego nie remontuje i ma w dupie. A to mi się zaczyna podobać bo już dwie sprawy wygrałem i sądu nie ma co się bać - dobra kancelaria prawna i nawet na sprawy nie chodzisz.
    już koło 240KM

  5. #5
    Awatar karodan
    Dołączył
    Nov 2008
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2001
    Kolor
    zielony
    Posty
    119
    Piła ma rację. Mój kolega też miał przeboje z serwisem. Zgłosił to do centrali audi w W-wie. Po tygodniu serwis wydzwaniał za nim, że wszystkie naprawy wykonają za darmo, koszty części pokryją ze swojego rachunku i dostanie darmowe przeglądy przez 2 lata. Tak, że napisałbym do Audi Polska pisemko i czekał na ich odpowiedź.
    Pozdrawiam KARODAN Audi TT 1,8 225 KM Quattro

  6. #6

    Dołączył
    May 2009
    Płeć
    Skąd
    Dolnośląskie
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czarny
    Posty
    59
    Michał w programie TNN-TURBO ,jest dział interwencji , TURBO-KAMERA. Są bardzo "skuteczni"jeśli chodzi o podobne historie ,myślę że podejmą temat. Serwisy jak ognia boją się mediów.
    PZDR!
    romario4

Podobne wątki

  1. Gsmp sopot 2017
    Przez pavvel w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 18-08-2017, 08:56
  2. Dobry mechanik Gdansk/Trojmiasto
    Przez bierhoff1987 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 04-12-2016, 14:46
  3. [Skradziono] Audi A4 b7 2.0tdi 05r. Sopot
    Przez kaczmar w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 07-06-2015, 23:18
  4. Spoty Gdańsk
    Przez Kuxik w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 23-08-2009, 19:58
  5. Spotkanie 20,06 Trojmiasto
    Przez eb84 w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 15-06-2009, 10:46

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •