Witam,

Chciałbym przestrzec osoby na forum z trójmiasta przed ASO GAJOS 'em przed serwisowaniem tam swoich aut. Wiem że mało osób się z tego regionu wypowiada na tym forum, ale zawsze może to kogoś przestrzec przed pewnymi konsekwencjami.

Otóż ostatnio miałem serwisowane auto w tym właśnie serwisie. Zamówiłem nowe części u nich w kwietniu do swojej TeTetki niestety spławiali mnie non stop z tłumaczeniem, że nie ma części nawet w Niemczech do sprowadzenia (przekładnia kierownicza) dzień w dzień mówiąc że będa mieli je na czas... niestety po ponad miesiącu czekania (auto stało u nich ponad miesiąc).. zaproponowali regenerację układu na co poszedłem :]
W dzień odbioru nie sprawdzili faktycznego stanu samochodu... podbili dowód rejestracyjny z wyciekającym silnikiem i w dniu odbioru dowiedziałem się o tym że JEDNAK trzeba wymienić tarcze hamulcowe i okładziny....

A teraz najlepsze.. wyjechałem już "gotowym" autem z ASO, co się okazało po kilku godzinach?... Mam niedokręcone koleboczące luźne wahacze!!! (dobrze że na bruku dało się to wyczuć)

Więc szczerze powiedziawszy odradzam Wam to ASO. W kwestii serwisowania samochodów marki Audi, na forum trójmiejskim Audi czytałem wiele negatywnych opinii na ich temat, mój przypadek nie jest odosobniony...
Do tego gajos stracił już kiedyś licencję serwisowania Audi.


A teraz pomyślcie sobie co by było gdyby wahacz totalnie się poluzował przy prędkości 130 na autostradzie... No Comments.


...Nasuwa się pytanie. Czy powinienem to zgłosić gdzieś? :]


- nie załatwili części na czas
- sam musiałem się dopraszać o status swojego auta bez powiadoienia
- obiecywanie gruszek w popiele (auto stało sobie na parkingu półtora miecha)
- nie sprawdzenie części eksploatacyjnych w dniu odbioru auta, chociaż prosiłem ich miesiąc temu o to żeby sprawdzili..
- Niedokręcone, luźne wahacze.

Powiem na koniec, iż serwisowałem u nich auto dość często i raczej zawsze życzliwie podchodziłem do obsługi... Więc?