Wiele lat temu w gazecie o nazwie "Sukces" lub jakiej? podobnej '''gazecie motoryzacyjnej" zobaczy?em zdj?cia nowego audi ,kt?re za jaki? czas mia?o wej?? do produkcji. To by? dla mnie szok
(zgadnijcie jakiego modelu to by?y zdj?cia ) zachorowa?em na ten samoch?d. Wiedzia?em ,?? kiedy? go b?de mia?. Musia?em go posiada?.
Kiedy szuka?em autka dla mnie znalaz?em na gratka.pl og?oszenie Wasila ze zdj?ciem jego TiTi i "banerem" na masce z adresem WWW.KLUBTT.PL . Wszed?em na t? stron? i od tamtej pory musze j? przegl?da? . Nie wiem ile w naszym klubie jest TT-ek, ale w Polsce jest ich o wiele wi?cej (mam tak? nadzieje). Na pewno wszyscy chcieliby?my ,?eby by?o nas wi?cej . Proponuje aby w tym temacie drodzy Klubowicze napisali swoje pomys?y na rozreklamowanie naszego klubu, tak ?eby wiedzieli o nim wszyscy posiadacze TiTi i nie tylko oni. Napewno dobrym pomys?em s? naklejki klubowe (Cezary zobacze na Modlinie to sobie wybior? kolor).
Moim zdaniem zloty te? mog? w tym pom?c. Na przedostatnim Modlinie (wtedy by?em i to kojarze) by? chyba jaki? klub mazby mx5 (chodzi mi o ma?y 2 miejscowy roadster). My?le ?e mo?na by by?o zrobi? to co oni zrobili. Przyjechali jak byli ju? prawie wszyscy, wiechali jeden za drugim i staneli obok siebie. Ca?kiem fajnie to wygl?da?o. Ale by wygl?da?o lepiej gdyby w Modlinie nie by?o ?adnej TT-ki i o jednej godzinie zjawili by?my si? wszyscy :flasingsmile: . Lepiej ,a nawet najlepiej bo TT to TT. Ustawili by?my si? razem i wyjeli (na zdj?ciach widzia?em) baner z naszym logo. W Modlinie s? jakie? telewizje mo?e kt?ra? zainteresowa?a by si? naszym klubem? , a napewno by?my byli bardziej widoczni.
do?? ju? tych wywod?w. Napiszcie drodzy Klubowicze co o tym my?licie.
Pozdrawiam