Witajcie,

Nie jestem w stanie napisać postu powitalnego zgodnie z zalecanym wzorem, bo... nie mam jeszcze TT (z naciskiem na jeszcze). Planuję jego zakup i googlując temat trafiłem do was na clubtt. A ponieważ znalazłem tu sporo ciekawych informacji postanowiłem założyć konto. I oto jestem - na imię mi Marcin.

To może trochę o sobie:

Aktualnie staram się namówić żonę na sprzedaż drugiego małego auta i kupno w to miejsce czegoś co oprócz przemieszczania się w czasie i przestrzeni dostarczy dodatkowo emocji. Nasz dzieciowóz (ani drugi "mały praktyczny samochód" ) nie spełnia tego warunku...
Na celowniku mam właśnie TT, najchętniej 225KM (nie ze względu na moc, ale 4x4) 2000-2002. Szukam go już jakiś czas... i przerażają mnie historie czytane na forum, że znalezienie dobrego okazu zajmuje czasem i pół roku... Nie szukam super okazji, bo wiem, że takie się nie zdarzają, ale nie chcę też mocno przepłacić.

A poza tym? Mieszkam pod Warszawą przy wylotówce na Poznań. Pracuję w Wwie, w branży konsultingowej.

Zatem witam wszystkich i mam nadzieję, że w krótkim czasie będę mógł do was pomachać zza szyby TT...

Pozdrawiam,
Mickey