Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 18 z 18

Wątek: Przykladowe Logo ClubTT

  1. #16
    Wiecznie w trasie.. Awatar BarTTek
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Gorlice
    Pojemność
    2.0T
    KM
    XXX
    Rocznik
    2005
    Kolor
    ^Pacific
    Posty
    1,134
    Juz zostalo wybrane logo numer 1

  2. #17

    Dołączył
    Oct 2008
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    223
    BarTTku,
    w zasadzie zgadzam sie z Pawłem-2005 - nie powiiniśmy zmieniac logo klubu co pół roku. Czesc osob ma koszulki, naklejki a moze i inne gadzety zreszta taki balagan niczemu nie sluzy chyba ze... uznamy ze stare logo się opatrzyło i nowe jest bardziej fajowskie.

    Jezeli uznamy ze stare logo juz sie opatrzylo i mamy nowy lepszy projekt to zmieńmy definitywnie to logo i zaprzestańmy powielania go. Obowiązujace powinno być jedno logo a nie ze każdy może sobie wybrac jedno z dwoch a może się zaraz okaże się ze powstana jeszcze dwa alternatywne projekty i będziemy mieli cztery loga...

    Przed chwila przeczytałem ze jest kolejne pytanie o naklejki z logo i Twoja odpowiedz ze zajmiesz się tematem jak skończysz ramki. Czy znowu forum udostępni dwie możliwości? A może pojawi się jeszcze ich wiecej...?

    Nie wiem kto powinien zadecydowac o tym które logo jest właściwe. Chyba sa dwie opcje:
    - albo właściciel forum - czyli chyba #Paweł
    - albo zróbmy głosowanie

    Nie upieram się na ślepo aby obowiązywał mój projekt logo tylko jestem za tym żeby zatwierdzone/uzywane logo było jedno.

    Ja naturalnie jako autor wole swoje logo i dlugo się zastanawiałem czy powinienem wdawac się w dyskusje dlaczego... ale w koncu doszedłem do wniosku ze dlaczego nie

    W moim logo podoba mi się:
    - czcionka która jest stylizowana na czcionke TT
    - zakończenia krzywej linii nadwozia które są takie jak kształt liter TT
    - to ze literka "c" i "p" wypadaja mniej wiecej w miejscu kół i dzieki temu całość spójnie się prezentuje
    - ogólna prostota i lekkość kompozycji
    - mam wrazenie ze linia nadwozia dosyć uniwersalnie reprezentuje zarówno nowa jak i stara TT
    W nowym logo nie podoba mi się:
    - światła kojarzą mi się z naklejkami na plastikowych samochodach zabawkach
    - jakas taka kanciastość linii nadwozia wraz z różną grubością samej linii
    - czcionka
    - linia nadwozia sugeruje stara TT - być może podkreślone jest to właśnie światlami
    Aby nie ograniczac się do samej krytyki - w nowym logo dynamiki dodaje na pozioma kreska na wysokości okien i to jest fajne choc ja chyba wole stara, prostsza i bardziej uniwersalna wersje.

    Każdy na pewno ma wlasny gust a o gustach nie powinno się dyskutowac... a już na pewno tworca jednego dziela bezkrytycznie ocenia własne dziecko i będzie to ocena lepsza niż wszelkich innych podobnych wiec mam nadzieje ze nie będziesz miał mi za zle powyższego wypunktowania... chodziłem z tym caly dzien myśląc czy pisac czy nie pisac... i jednak wszedłem na forum tak jak staram się robic codzinnie i napisałem co mi na wątrobie leży

    Nie wazne które logo wazne aby było jedno "prawdziwe"!

    Pozdro!

    [img][/img]
    [img][/img]

  3. #18
    Wiecznie w trasie.. Awatar BarTTek
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Gorlice
    Pojemność
    2.0T
    KM
    XXX
    Rocznik
    2005
    Kolor
    ^Pacific
    Posty
    1,134
    O boże..

    PN teraz to jest bez znaczenia bo ramki będą w "nowym" i "starym" logo. NIC tego nie zmieni. 120 ramek po 9,50zl za szt. = 1140zl straty bo nie moze byc nowe logo? Bo akurat taka musze wyłożyć kwote zeby 'projekt ramek' ruszył i Firma zacznie je robic.. W zasadzie juz zaczęła.

    Co za różnica ktore logo jest lepsze. (W ankiecie więcej osób wybrało ramki z nowym logo - ktore bardziej przypomina TT a napis cytuje "oddaje charakter bardziej "sportowy")

    Po to sa 2 projekty zeby kazdy mogl wybrac sobie ktore bardziej mu sie podoba.
    Nie liczy sie wyglad, w zasadzie kontur samochodu tylko treść samego napisu czyli KlubTT.pl - ta dyskusja naprawdę nie ma sensu

Podobne wątki

  1. projektory logo
    Przez marcinb444 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 20-08-2018, 16:58
  2. logo klubTT
    Przez STELMI w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 10-03-2013, 20:35
  3. Pojedynki ClubTT na Cargo 04.09.2011
    Przez Pawel-2005 w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 14-09-2011, 10:47
  4. logo
    Przez zelu w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 09-12-2008, 17:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •