Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 32

Wątek: audi tt z gazem??

  1. #1

    Dołączył
    Jun 2009
    Skąd
    katowice
    Posty
    6

    audi tt z gazem??

    mam pytanie czy ma ktoś tu na forum ttke z gazem??? ciekawi mnie to czy to pasuje do tego wozu aktualnie mam bmw e46 coupe 2 litry ale chce się przesiąść na tt 1.8 turbo. co mi o tym powiecie dzieki.

  2. #2

    Dołączył
    Aug 2008
    Płeć
    Skąd
    Sosnowiec
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1986
    Kolor
    Czerń
    Posty
    69
    n/c
    Obie najpiękniej wygl?dacie w półmroku

  3. #3

    Dołączył
    Jun 2009
    Skąd
    katowice
    Posty
    6
    nikt nie ma?

  4. #4

    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Skąd
    wor
    Pojemność
    brak
    KM
    131
    Rocznik
    2005
    Kolor
    fiolet
    Posty
    342

  5. #5

    Dołączył
    Aug 2007
    Skąd
    z daleka
    Posty
    945
    już gdzieś o tym pisałem zastanawiam się nad taką instalacją ale jeszcze się rozglądam :P
    NO RISK,
    NO FUN.

  6. #6

    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Skąd
    wor
    Pojemność
    brak
    KM
    131
    Rocznik
    2005
    Kolor
    fiolet
    Posty
    342
    max bardzo sympatyczna rzecz

  7. #7

    Dołączył
    Jun 2009
    Skąd
    katowice
    Posty
    6
    ile może kosztować taka instalacja żeby poszła pod turbo?? aha a kto ma z gazem niech sie wypowie jak sie sprawuje.

  8. #8
    Awatar mLody
    Dołączył
    Jan 2009
    Płeć
    Skąd
    Koszalin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    srebro
    Posty
    176
    minimalna cena instalacji to ok 3000, i bedzie to jakiś polski wynalazek, jeśli konkret z włoch to min 4500, generalnie jak wciśniesz to w zapas to nie bedziesz miał już gdzie schować podręcznej rzeczy bo w bagażniku bedzie latała dojazdówka
    TT nie jest ekonomicznym pojazdem ale trzeba czerpać fun z jazdy a nie wywalać kasę w LPG bo to mija się z celem, myślę że gazówki zostawmy taksówkarzom
    PS. przelicz sobie koszta instalacji na litry i zobacz ile na tym polatasz
    (___\==oooo==/___)

  9. #9

    Dołączył
    Jun 2009
    Skąd
    katowice
    Posty
    6
    narazie sie zastanawiam bo np bejca pali przy moim stylu 15litrow a wczesniej mialem opla astre coupe bertone 1.8 i palila 12 także troche myslalem o LPG ale nie wiem. Najpierw musze przejechać sie jakąs TT żeby wiedziaeć czy sie kali

  10. #10

    Dołączył
    Jun 2009
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    179
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarna
    Posty
    16
    ja zakladalem jakis miesiac temu sekwencje do TT 1.8 T FWD. zaplacilem 3,5 K - sekwencja BRC ( jedna z najlepszych) i zestaw do 160 kW - z tego cos ie orintuje najmocniejsze wtryskiwacze z mozliwych. Auto hula prawie jak na benzynce jest minimalna roznica ale jak mas zklienta na siwtlach zawsze mozesz wskoczyc na benzynke. zbiornik 47 litrow ( wbijasz do 38 litrow podczas tankowania) pozwala na przejechanie kolo 230 km srednio osobiscie jestem zadowolony bo jezdze gdzie chce i mam w powazaniu $$$ na paliwo... a zaoszcedzona kase zainwestuje w autko

    PS : liczac ze jezdzisz kolo 2 tys km miesiecznie - w ok pol roku jestes w stanie inwestycje na lpg odrobic ja robie troszke wiecej wiec miodzik

  11. #11
    Awatar DRYKIER
    Dołączył
    May 2009
    Płeć
    Skąd
    krakow okolice
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Stalciemny
    Posty
    290
    Cytat Zamieszczone przez czornaldo
    ja zakladalem jakis miesiac temu sekwencje do TT 1.8 T FWD. zaplacilem 3,5 K - sekwencja BRC ( jedna z najlepszych) i zestaw do 160 kW - z tego cos ie orintuje najmocniejsze wtryskiwacze z mozliwych. Auto hula prawie jak na benzynce jest minimalna roznica ale jak mas zklienta na siwtlach zawsze mozesz wskoczyc na benzynke. zbiornik 47 litrow ( wbijasz do 38 litrow podczas tankowania) pozwala na przejechanie kolo 230 km srednio osobiscie jestem zadowolony bo jezdze gdzie chce i mam w powazaniu $$$ na paliwo... a zaoszcedzona kase zainwestuje w autko

    PS : liczac ze jezdzisz kolo 2 tys km miesiecznie - w ok pol roku jestes w stanie inwestycje na lpg odrobic ja robie troszke wiecej wiec miodzik





    to wychodzi ze pali 17 gazu na sto ..... 38 litrow gazu twoja spali na 230 km, ja 230 km za 100 zl robie, i mysle ze wiekszosc posiadaczy osiek

    wiec koszt przej 230 km... GAZ ok 65 -68 zl zaoszczedzone ok 33-35 zl wiec na 100 km oszczednosc ok 17.55 zl

    koszt przej 100 km na benz to 45 zl. czyli 10 litrow
    koszt przej 100 km na gazie to 28 zl. czyli 17 litrow (litr gazu chyba 1.65 zl)


    oszczednosc przy przej miesiecznym 2000 km
    czyli 20 razy 17.55 zl = 351 zl okolo

    po 10 mies sie zwroci instalacja w przypadku naszego kolegi. a 11-tego miesiaca zostanie mu 350 zl w kieszeni


    pozatym jestem ciekawy co z turbina.... sie stanie jak gaz ma wyzsza temperature spalania . i duzo bardziej gorace gazy ida na wirnik, co z zaoworami, ?

  12. #12
    Awatar mLody
    Dołączył
    Jan 2009
    Płeć
    Skąd
    Koszalin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    srebro
    Posty
    176
    DRYKIER, widze że ostro reagujesz tejketizi
    Propos, mój ziomek latał Alfą na BRC, teraz bedzie drugi rok, na początku.. taka sama moc jak na benzynie, 10l gazu na sto i tyle samo paliła benzyny, tylko lać i jeździć, na dzień dzisiejszy nie jeździ na gazie, na benzynie owszem turla się (dosłoenie), alfa jest na sprzedaż
    ciężki żywot mają zagazowane turbiny
    pozdrawiam!
    (___\==oooo==/___)

  13. #13

    Dołączył
    May 2007
    Skąd
    Sandomierz
    Posty
    62
    Witam!!!
    Kolego czornaldo jaki model BRC masz założony czy jest to model SEQUENT24?Jest jeszcze jedna firma bardzo dobra która robi instalacje to PRINS tylko ta cena.
    Mam kolegę który ma BRC w Audi a3 silnik 1.8 Turbo i całkiem fajnie to chodzi, przecież nasze TT-ki to nic innego jak a3 lub golfy IV tylko w ładnym opakowaniu.
    Pozdrawiam!!!

  14. #14
    Awatar DRYKIER
    Dołączył
    May 2009
    Płeć
    Skąd
    krakow okolice
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Stalciemny
    Posty
    290
    duzo fur na gazie jezdzi. bardzo dobrze przyjmuja subaraki gaz, ale najlepiej wolnossace. mialem kiedys autko na gaz, 100 tys nim zrobilem, lepiej na gazie dopylal jak na benz, ale stalo sie, porysowane tuleje, jeden tlok stracil ze 30 % kompresji, ale to byl wolnossacy, gaz zarobil na siebie bardzo dobrze,

    ale co do gazu w TT, to ja bym nie zalozyl, szkoda zachodu.. no chyba ze mial bym pewnosc ze 11 do 12 spali, to moze bym sie zastanowil,

    ale z drogiej strony pytanie kto z was kupil by zagazowane TT?
    bo ja napewno nie, RYZYKO REMONTU by mi przez portfel zagladalo,,,,




    ale to tylko moje zdanie

  15. #15
    ja bałbym się o Turbo... u mnie na osiedlu koleś śmiga Astrą Bertone 2.0T na gazie, ale ja bym się raczej nie zdecydował... jasne, że taka instalacja pewnie sie zwraca, aczkolwiek to jest męczenie silnika i układu turbo moim zdaniem

Podobne wątki

  1. Quattro z gazem
    Przez Nelson w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 09-09-2010, 07:51
  2. zarowki wypełnione gazem ksenonowym z allegro...
    Przez czornaldo w dziale Tuning i gadżety
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 25-06-2009, 07:39

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •