Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Wątek: rozmiary wezyków

  1. #1

    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Skąd
    wor
    Pojemność
    brak
    KM
    131
    Rocznik
    2005
    Kolor
    fiolet
    Posty
    342

    rozmiary wezyków

    Witam, jakiej srendnicy jest wezyk ten poszarpany 5 czy 6 mm na zdjeciu http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...43328eca0.html


    i ten niebieski na tym zdjeciu jest taki sam jak ten na pierwszym?http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...7c451ff89.html bo tez byl przerwany i niemialem nic innego pod reka zeby go zmontowac do kupy wiec uzylem koszulki termo kurczliwej :P

  2. #2
    Wg ETKI jest to przewod o wymiarach 4x3 (czyli jak rozumiem wewnetrzna 3mm zewn. 4mm). Wszedzie w sklepach widze albo 3.2mm albo 4mm, z 3mm jakos lipa. Mam wrazenie, ze sporo ludzi wstawia tam silikonowe 4mm, ale nie wiem, czy to jest ok.

    A przy okazji pytanie do naszych asów: napiszcie prosze jakie są konsekswencje nieszczelnosci tego wezyka? Czy byloby to odczuwalne w pracy silnika? Mowimy oczywiscie o wezyku lecacym do regulatora cisnienia paliwa (FPR).

    BTW jak bedziesz zmienial ten przewod to przy okazji zmien tez ten lecacy do Combivalve. Tez w miekkim oplocie.

    Pozdrawiam,
    Marcin

  3. #3

    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Skąd
    wor
    Pojemność
    brak
    KM
    131
    Rocznik
    2005
    Kolor
    fiolet
    Posty
    342
    no u mnie nieraz samochod przytyka i moze to wlasnie te wezyki są tego powodem, jakiej srednicy jest ten wezyk w tym oplocie o ktorym mowisz tez 4mm bedzie pasował?

  4. #4
    Cytat Zamieszczone przez gibons
    no u mnie nieraz samochod przytyka i moze to wlasnie te wezyki są tego powodem, jakiej srednicy jest ten wezyk w tym oplocie o ktorym mowisz tez 4mm bedzie pasował?
    Oba są takie same. Jak mowilem - wg ETKi 4x3

    Marcin

  5. #5

    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Skąd
    wor
    Pojemność
    brak
    KM
    131
    Rocznik
    2005
    Kolor
    fiolet
    Posty
    342
    dzieki dzieki biore sie za zamawianie

  6. #6
    Cytat Zamieszczone przez gibons
    dzieki dzieki biore sie za zamawianie
    Ja jednak ponawiam prosbe - czy moglby ktos napisac, jakie mogą byc objawy nieszczelnego wezyka idacego do regulatora paliwa?

    Marcin

  7. #7
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Przede wszystkim utrata mocy , nierowna praca na biegu jalowym , czasami przerywanie przy przyspieszaniu .
    Objawy takie moga wystapic oddzielnie lub razem jesli nieszczelnosc jest wieksza




    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  8. #8
    Cytat Zamieszczone przez Arttur
    Przede wszystkim utrata mocy , nierowna praca na biegu jalowym , czasami przerywanie przy przyspieszaniu .
    Objawy takie moga wystapic oddzielnie lub razem jesli nieszczelnosc jest wieksza
    Pozdrawiam
    OK, wielkie dzieki.

    Marcin

  9. #9

    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Skąd
    wor
    Pojemność
    brak
    KM
    131
    Rocznik
    2005
    Kolor
    fiolet
    Posty
    342
    no ja mam wlasnie takie objawy jak artur podal

  10. #10
    Awatar DRYKIER
    Dołączył
    May 2009
    Płeć
    Skąd
    krakow okolice
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Stalciemny
    Posty
    290
    ja mialem stargany wezyk w oplocie. objawy tego to: strata mocy... i jak sie depnelo ostro to w srodku bylo czuc taki dziwny zapach spalin.

    wezyk bez problemu dokupilem ale gorzej z opaska, zmijkowe sie nie nadaja, poniewaz nie scisna na calym obwodzie dokladnie, musi byc opaska jak w oryginale,

  11. #11

    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Skąd
    wor
    Pojemność
    brak
    KM
    131
    Rocznik
    2005
    Kolor
    fiolet
    Posty
    342
    ja sprytnie uzylem starych opasek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •