Iceman09 nie spamuj...bo to poważny wątek a nie jakieś pierdy o kołach od roweru...
odnośnie samego obciążnika to ja po usnuneciu tego 17kg ( z dwoma blaszkami pod belka) po wywaleniu zapasu 15kg i wywaleniu tylnej kanapy z półka około 19kg troszkę w zimę czuję że tyłek jest nieco lekki, jak jadę sam to jest wszystko ok ale jak wrzucę jeszcze jakiegoś ciężkiego kolegę na przód to jest już kiepskawo bo jadąc poślizgiem po przekroczeniu pewnego wychylenia kontry niewiele dają i dlatego zaliczyłęm zaspę:P ale na zime wrzucasz zapas i ten obciążnik na niego i jest już git( mądry polak po szkodzie i tak zrobiłem) bo na zimę mam jeszcze dodatkowe 10kg pod maską dlatego z tym kolegą i bez balastu z tyłu jest średnio...a lato jak jezdżę sam i z lekkim aku to nie zauważyłem bardzo negatywnego zachowania, jedynie podczas zaciągania hamulca ręcznego auto innaczej się zachowuje ale to do ogarniecia lecz tak jak pisałem u mnie z samego tyłu wylot zrobiło 51 kg więc te same 17 nie powinno zrobic takiej róznicy...tylko że ja mam spoier i dokładkę ale te doświadczenia robiłęm na małych prędkościach więc spoiler niema znaczenia tutaj, więc wywalaj to , zawsze możesz to wrzucic jak będzie coś nie tak
odnośnie wywalania klimy i foteli to klima na pewno nie a fotele może bym i zmienił ale takie jakie fotele mi się podobają to np kubełki od porsche itp więc raczej "okazji" nie znajdę a za nornalną cene takich foteli lepiej cos zmodzic pod maską...