Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 22

Wątek: Gdzie serwisujecie swoje TT?

  1. #1

    Dołączył
    Jun 2007
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    11

    Gdzie serwisujecie swoje TT?

    Mam propozycję, wpisujmy serwisy, z którymi mieliśmy doczynienia i sa warte polecenia i te które trzeba omijać szerokim łukiem.

    Ja zacznę.

    Wart polecenia- szukam i jak narazie brak

    Omijać szrokim łukiem - VTG Warszawa ul Dorodna. Moge opisać tak, że pojechałem wymienić rozrząd gośc zapewniał,że wymiana bedzie max 1400, po całym dniu przyjezdzając po samochód rzucił mi cene 2300 i info ze musiał sprowadzić droższe częsci zeby na wieczór była do odbioru.
    Zamotani sa na maxa.Nie dokładni, zapłaciłem za przegląd dodatkowo i nie zauważono np. ze wachacz jest do wymiany.
    Jednym słowem masakra. A chwala się ze robią nie takie samochody.

    ODRADZAM

  2. #2

    Dołączył
    Mar 2007
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarna
    Posty
    197
    ASO Wrocław. Jak na razie się na nich nie zawiodłem, choć do tanich nie należą.
    Czarne 2000 TTC 180 Quattro + JBL GTO Car Audio

  3. #3

    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Poznań
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    black
    Posty
    73
    ASO Poznań- niby auto całe zdiagnozowali a nie zauważyli że świece też muszą być wymienione i kolejny raz auto trzeba było zostawiać! A potem wynikło że z ciśnieniem oleju jest coś nie tak! I być może cała pompa do wymiany i po tej akcji zdecydowałem ze nie będę zostawiać u nich auta! Znalazłem dobrze robiącego mechanika gdzie indziej!
    pzdr

  4. #4
    Awatar emy
    Dołączył
    May 2008
    Płeć
    Skąd
    München
    Pojemność
    brak
    KM
    248
    Rocznik
    2012
    Kolor
    alpinweiß
    Posty
    558
    witam,

    SADEK, mozesz gdzie ASO we Wro..??
    Znalazlam tylko ASO na Miedzyrzeckiej. VW,Skoda.... Czy to to..??

    =========
    Vorspung durch Technik

  5. #5

    Dołączył
    Mar 2007
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarna
    Posty
    197
    Cytat Zamieszczone przez emy
    witam,

    SADEK, mozesz gdzie ASO we Wro..??
    Znalazlam tylko ASO na Miedzyrzeckiej. VW,Skoda.... Czy to to..??
    Ul. Karkonoska

    http://www.audi-centrum-wroclaw.audi.pl/
    Czarne 2000 TTC 180 Quattro + JBL GTO Car Audio

  6. #6
    Awatar emy
    Dołączył
    May 2008
    Płeć
    Skąd
    München
    Pojemność
    brak
    KM
    248
    Rocznik
    2012
    Kolor
    alpinweiß
    Posty
    558
    ok, danke )

    =========
    Vorspung durch Technik

  7. #7

    Dołączył
    Jul 2008
    Skąd
    Poznań
    Posty
    1
    dariofox możesz napisać gdzie korzystasz z tego mechanika? Bo też wole omijać ASO w Poznaniu. Dzięki z góry.

  8. #8

    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Poznań
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    black
    Posty
    73
    Moto service- Marek Hofman, ul. świerkowa 15(dębiec) tel. 061 830 10 42. Wg mnie dobry mechanik! Cen nie ma wygórowanych i robi dobrze! Polecam, do ASO już auto nie oddam!

    pozdrawiam

  9. #9

    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Malinowy
    Posty
    52
    a W Warszawie jest jakiś zaprzyjaźniony mechanik godny polecenia.? w KFP mamy takiego ktory dlubie prawie wszystkie klubowe auta z okolicy.....ma auto w jednym palcu...wszystko opowie co roi, doda swoje sugestie....powie gdzie mozna wsadzic zamiennik a gdzuie nalezy wsadzic oryginal. Dodatkowo ma upusty w roznych firmach i dzieki temu nawet czesci nie wychodza drogo.............. Czy w Wawie macie kogos takiego?

  10. #10

    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Marki
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    850
    Polecam mechanika w Markach na ulicy Małej 12 ?? Warsztat prowadzony przez byłego pracownika "szewczyka". Powołajcie się na TT która mieszka na tej ulicy

  11. #11

    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Malinowy
    Posty
    52
    Dzieki A coś po drugiej stronie Wisły? I czy jakis telefon do tej firmy masz xylo, ?

  12. #12

    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Marki
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    850
    Dzisiaj postaram się wkleić wieczorem, bo mam tak blisko że nigdy nie dzwonię

    [ Dodano: 7 Sierpień 2008, 09:03 ]
    Mała aktualizacja, mój mechanior powiedizał że narazie ma tyle roboty że za dodatkowe TT-ki bardzo serdecznie dziękuje ale nie skorzysta

  13. #13

    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    96
    Rocznik
    2013
    Kolor
    czarny
    Posty
    91
    Wart polecenia - na razie nie znam takiego, ktory z czystym sumieniem moge polecic.

    Zdecydowanie odradzam warszawski Autoserv Shella na Targowku na ul. Myszynieckiej, cwaniorek ktory tam urzeduje kombinuje na maxa jak wydoic klienta, oferuje czesci po cenach z kosmosu i szuka dziury w calym zeby zawyzyc rachunek. Chcialem zrobic przeglad mojej TT-ki roadster, wymienic klocki, tarcze, olej, do tego nowe opony ale cena ktora w przyblizeniu mi podali zwalila mnie z nog. Dodam ze w Midasie zrobili mi ten przeglad plus klimatyzacja za 60% ceny shella. AUTOSERV Targowek - odradzam.

  14. #14
    Awatar Maru
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    536
    Ja serwisuje u byłego pracownika serwisu VW/Audi. Zdecydowanie wie co robi jednak nadal nie wiem jak z tą uczciwością. Z jednej strony doradza sensownie, ceny ma o niebo lepsze, wypisuje dokładnie jaki element wymienił i ile kosztował. Z drugiej zlewa trochę klienta i wydaje się, że wykorzystuję trochę niewiedzę. Jednak to mogą być tylko subiektywne odczucia.

    Raz u niego robiłem duży przegląd (po sprowadzeniu z DEU) i wymianę paska rozrządu. Wku**ił mnie tym, że mówił o cenie 1200 zł a po naprawie się okazało, że niby mówił "że to jest koszt bez jakis tam czesci". Fakt faktem, wszystko wypisal dokladnie na karteczce itd z numerami czesci.

    W ciagu tygodnia od przegladu wysiadl mi kompresor klimatyzacji, jednak z tego co wiem, nie mogl sie tego dopatrzec w trakcie przegladu.

    Z braku lepszych opcji oddałem teraz do niego auto do wymiany sprzęgła i zrobienia małego przeglądu (mały =120 zl duzy =150zł ; plus koszty olejów itp ~100-150zl).

    Dał mi 3 opcje - sprzęgło LUKA 790 i sprzegło VALEO 690 (i sprawdzilismy ile by kosztowala wymiana na oryginalnych czesciach - to wyszlo ok. 1500zl) ; BEZ KOłA 2 MASOWEGO.

    Ja wybrałem sprzegło LUKA, bo mówił, że to niemieckie i że teoretycznie jest lepsze niż VALEO.
    Sprawdził czy koło 2 masowe wymaga wymiany - powiedział, że jest trochę przypalone (bo jezdzilem na slizgajacym sie sprzegle ok. tygodnia), jednak jego zdaniem nie wymaga wymiany i ze moze nawet przetrwac zywot kolejnego sprzegla. Wiec chyba szczerze ?

    Dał mi teraz znac ze nie ma nigdzie sprzegła LUKA wiec z braku czasu bedziemy zmuszeni zalozyc sprzeglo VALEO. Nie wiem czy to przekret czy po prostu szczerosc.

    Przy wstepnym przegladzie otrzymalem informacje, ze tarcze i klocki sa na koncowce zywotu - jednak jeszcze pozyją trochę. Dostałem też info, że jakieś coś od wachaczy ma delikatny luz - który jeszcze nie wymaga wymiany, jednak woli mnie o tym poinformować niż przemilczeć.

    Powiedziałem mu (po przeczytaniu roznych topicow na tym forum), ze bede pewnie niebawem chcial zalozyc nowe tarcze i najlepiej czerwone klocki ATE - zobaczymy jakie mi zaoferuje ceny bo to chyba bedzie wymierny wskaznik tego czy to ja jestem przewrazliwiony na brak uprzejmosci czy to po prostu ktos kto uwaza, ze jako ze nie znam sie na samochodach - ze bede sie dawal doić.

    Jak wyjdzie ok to wszystkim z wwa i okolic piaseczna polecam
    Gdy tankujesz z myślą o najbliższym czwartku bądź niedzieli to wiedź, że szatan się tobą interesuje

  15. #15
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Najlepiej jest mieć pojęcie o swoim aucie bo w przeciwnym wypadkyu trzeba bekać, dawać się doić naciągaczom wykorzystującym niewiedze właściciela, jest to normalna praktyka stosowana w arsztatach samochodowych z tego żyją
    Znowu TT znowu Cabriolet

Podobne wątki

  1. sprzedam swoje a6
    Przez ziembol89 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 09-05-2013, 10:15
  2. gdzie serwisujecie swoje TT-tki śląsk
    Przez DJK w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 26-08-2009, 07:26

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •