Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 21 z 21

Wątek: TT z początku produkcji przed akcją serwisową

  1. #16

    Dołączył
    Jan 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrny
    Posty
    57
    Sorki, ale mam 225 z przed akcji. Ostatnie 100 numerów VIN bez spoilera Jestem w szoku jakie rzeczy wam ludzie z tych gazet do łbów nawkładali! Pewnie zaraz naskoczycie na mnie, ale prawda jest taka, że przy 200 km/h (a przy takich prędkościach występowały problemy z uślizgiem) wasze ESP przy umiejętnościach jakie obecnie prezentujecie (przynajmniej 99% forumowiczów) nic wam nie pomoże

    Teraz możecie już pisać... :P

  2. #17

    Dołączył
    Nov 2008
    Płeć
    Skąd
    Elbl?g
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    35
    Nikt nie będzie na ciebie naskakiwał Czysta fizyka, ciężki przód lekki tył w momencie przyhamowania lub ujęcia pedału gazu przy dużej prędkości(nie koniecznie 200) przód jest dociążany a tył się unosi i może stracić przyczepność co starano się wyelminować poprzzez spoiler esp i zmiany w zawieszeniu. I prawda umiejętności ci nic nie dadzą jeżeli przy 160 wchodząc w zakręt zarzuci Ci tył który złapie pobocza... Umiejętności raczej pozwalają ocenić czy w ten zakręt można bezpiecznie wejść przy 160

  3. #18

    Dołączył
    Jan 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrny
    Posty
    57
    Cytat Zamieszczone przez DRYKIER
    ze 160 do 110.. moze esp go uratuje..
    Snopx... miałem na myśli takie wypowiedzi. Dążyłem do tego, co Ty napisałeś. Znajomość praw fizyki i umiejętności, które mogą pomóc w wyprowadzeniu samochodu z poślizgu to podstawa. Później możemy mówić o prędkościach Napisałem 200 km/h, bo od tego się zaczęło (przynajmniej z tego, co pamiętam). Zginął człowiek, który przy 200 km/h wypadł w poślizg. Jego rodzina wygrała sprawę w sądzie o dużą kasę i Audi wtedy wprowadziło poprawki.

  4. #19

    Dołączył
    Feb 2008
    Płeć
    Skąd
    LUBIN
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2002
    Kolor
    czerwony
    Posty
    134
    moja TT nie ma ani spoilerka ani esp i jeszcze nigdy mi nie staneła bokiem jak co niektórzy pisza autko prowadzi się świetnie i nie ma z nim zadnych problemów, ostatnio nawet przy dużej prędkości byłem zmuszony do gwałtownego odbicia na pobocze bo jakiś ch....j mi wyskoczył na czołówkę i TT nawet na milimetr nie wpadła w poślizg jechała jak po torach w zakrętach też trzyma się świetnie choć amorki już na pewno nie trzymają tak jak powinny. To ze auto wyleci z zakrętu może się zdażyc kazdemu nawet jak ma nie wiadomo jakie cuda techniki to i tak nie zawsze to pomoże a nawet to tylko często przeskadza a są pojeby które myślą że jak mają różne dziwne systemy to mogą wszystko i że nic im się nie stanie i często powodują wypadki

  5. #20

    Dołączył
    Aug 2007
    Skąd
    z daleka
    Posty
    945
    WOYTTEK, z jednej strony masz rację a z dugiej się mylisz - ponieważ ja uważam że esp i inne "pierdoły" jak np. abs czy poduszki powietrzne są montowane po to by mnie chronić a co do umiejętności to powiem ci tak że "ja to nawet sam sobie nie wierze" bo czasami się zdenerwuję lub ktoś mnie wk..wi na drodze no i wczoraj miałem takie zdażenie że koles w vw golf tdi zaczoł dawać mi jakieś dziwen sygnały lewy prawym a potem oba migaczami zwolniłem jadąc za nim zostawiłem z 30m a kolo zaczyna wyprzedzac ciężarówkę która sobie stała na poboczu (szeroka ładna ulica z dodatkowymi pasami - na których defakto mieszczą się całe TIRy) wie cidzac tak doświadczonego przez palec pana boga kierowcę postanowiłem pozbyć się głupich błędnych informacji, które takowy misiu wysyłał i rozpedziłem się aby wyminąć jadacego przedemną ok 100km/h golfa no i oczywiście z naprzeciwka też jakiś rozgarnięty kierowca jechał bez świateł - normalka tylko że ja miałem już 160 i ze 15m do golfa oczywiście mistrz kierownicy z golfa nie zauważył co się dzieje i nie zjechał nawet na centymetr od osi jezdni - przecież jest najszybszy na jezdni no i trzeba było sprawdzić większość pokładowych "pierdół" wdiłem buta w hamuel i wpadłem w delikatny poslizg - czsami dla własnych doświadczeń gdy jade sam na dużym bezpiecznym "lotnisku" sprawdzam reakcje samochodu na różne zachowania gazu hamulca skretu kierownicy włączonego i wyłączonego esp i powim że lepij je mieć niż ich niemieć oczywićsie byłem już w gorszych sytuacjach ale powiem tak czuć było jak jedno z tylnych kół straciło kontakt z prostym równym asfaltem więc na zakręcie mogło by być kiepsko w takiej sytuacji z poślizgu wyprowadziłem TT sam ale esp tylko mnie lekko ustabilizowało. zdaża się czesto że z@pierdalam i 250 ale esp zawsze włączone a zwłaszcza w mieście gdzie przyczepność asfaltu zmienia się a tego nie widać na oko
    NO RISK,
    NO FUN.

  6. #21
    Awatar kondi
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    220
    Rocznik
    2006
    Kolor
    beż
    Posty
    288
    Max całkowicie się z tobą zgadzam w zeszłym roku mój znajomy kupił "synusiowi" BMW 530 z modami na ponad 300 ps więc całkiem mocny samochód. Synek jak przystało na "bananowego" dzieciaka lubił przyszpanować w mieście samochodem, więc często i gęsto wyłączał ESP (jak mówił mi jego ojciec "lubi pojeździć bokiem") nie mineły trzy tygodnie i czytam na internecie o wypadku czarnej BMW w Warszawie - zgadnijcie kto się nią rozbił. Nie trudno zgadnąć kto, najprawdopodobniej gdyby miał włączone ESP nic by się nie stało a tak po trzech tygodniach z samochodu mało co zostało, miał sczęście, bo nic mu się nie stało.

    Może gdyby posiadał minimalne umiejętności wychodzenia z poślizgów też by mu się
    udało no ale jak ktos ich nie posiada i w dodatku wyłącza ESP to tak to się kończy.
    życie to jedna wielka impreza na któr? wszyscy s? zaproszeni.

Podobne wątki

  1. Akcja serwisowa - bezpłatna wymiana cewek
    Przez Rafal w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 147
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:05
  2. MK1 [8N] Audi TT 8N różnice aut przed akcją serwisową, a po - pytanie
    Przez danieldondi w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 19-09-2017, 14:46
  3. Akcja serwisowa dla aut z DSG !!! Kto wie o co chodzi ???
    Przez manager w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 29-10-2014, 22:57
  4. Akcja serwisowa 42C9
    Przez michal26 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 21-08-2012, 11:24
  5. Instalacja Audio od początku
    Przez meta w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 22-08-2011, 21:43

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •