Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Cz?stochowa 07.09.02

  1. #1

    Dołączył
    Jul 2002
    Skąd
    Wawa
    Posty
    125

    Cz?stochowa 07.09.02

    zapraszam na kolejne wyscigi ..........i dobra zabawe (tylko zarezerw?jcie wi?cej czasu ni? ostatnio) czekam na potwierdzenie ch?ci udzia?u. :silly:

  2. #2
    Cezary Magier
    Gość

    czestochowa

    jade na 100%...

  3. #3
    Maciek
    Gość
    mo?e tym razem b?dzie nas wi?cej! Banner z adresem klubowym te? mo?e si? pojawi... hehehehe! Trzeba zabra? jakie? parasole, krzese?ka i tego typu pierdo?y, coby dzionek milutko min??. Czarek, we? jakie? p?ytki z kopiami oczywi?cie!!!!

    P.S. Dzi? "upolowa?em" czarn? tetetk? 180-quattro na fajnych felgach i chyba troch? obni?ona. Z tego, co moje "sokole" oko wypatrzy?o, to porusza si? tym autkiem przyja?nie wygl?daj?ca Pani. Mam nadziej?, ?e si? zg?osi i inni te?.

  4. #4

    Dołączył
    Aug 2002
    Skąd
    Bia?ystok
    Posty
    1

    Czestochowa 7 wrzesnia 2002

    przyjade na 100%! tylko potrzebuje kilku informacji:
    czy duzo bedzie TT?
    z tego co wiem to jest spotkanie jedno-dniowe, gdzie to dokladnie jest i o ktorej poczatek?
    czy beda tylko TT, czy inne auta tez mile widziane..

  5. #5
    Cezary Magier
    Gość

    tia...

    3 TT beda na 100%... ...ale jest to zlot ogolnokrajowy tak wiec roznych aut bedzie od zajeb... .
    polecam bo warto, chociazby dlatego zeby zobaczyc jak jeden gostek TT-ka z NITRO zabija wszystkich na 400m...ty sie yukon tak nie ciesz bo tu wcale nie o tobie mowa! .
    zlot jest w Rudnikach pod Czestochowa. szczegoly na www.tuning.pl.
    pozdrowionka!

  6. #6
    Maciek
    Gość
    yo Wasil! Dobrze, ?euda?o Ci si? wr?ci? przed 11 wrze?nia.... (g?upi tekst). MAm nadziej?, ?e si? spotkamy w Rudnikach, bo par? biznesik?w te? bym do Ciebie mia?. See U! (MACIEK)

Podobne wątki

  1. CZ?STOCHOWA-27 LIPCA!!!
    Przez Maciek w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 05-08-2002, 22:34

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •