Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Nowy Biznes!

  1. #1

    Dołączył
    Nov 2008
    Płeć
    Skąd
    Elbl?g
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    35

    Nowy Biznes!

    Ostatnio myślę o otwarciu nowego biznesu, ale do rzeczy wiadomo ,że fryzjer to świetny interes, tyle że jest ich pełno na każdym rogu... I tu narodził się mój pomysł! Czy na męskim fryzjerze można zarobić? Myślę ,że ciężko... Ale jednak może tak, Fryzjer Toples. Co myślicie o pięknych fryzjerkach toples strzygących mężczyzn? Czy sami byście się wybrali do takiego fryzjera? Cena była by oczywiście wyższa, myślę o jakiś ~40 zł za strzyżenie. Naturalnie nigdzie w okolicy nie ma takiego biznesu Może w oddalonym o 60km Gdańsku w co wątpie. Pytałem znajomych- wszystkim się podoba ten pomysł. Co o tym myślicie? Jakieś sugestie?

    Pozdrawiam

  2. #2

    Dołączył
    Oct 2008
    Skąd
    Warszawa / Rado?ć
    Posty
    136
    wydaje mi się że to moze byc ciężki temat.
    nie licz na stałych klientów , a raczej na jednorazowe wizyty.
    osobiscie do takiego fryzjera bym nie poszedł. Nie uznaje półśrodków - albo jedno albo drugie

  3. #3
    Awatar Pajak
    Dołączył
    Apr 2007
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    250
    Rocznik
    2000
    Kolor
    polarsilber
    Posty
    248
    nie wiem , do mnie jakos nie przemawiają tego typu atrakcje, bo do fryzjera chodze sie strzyc a nie oglądać dupy na dupy chodze gdzie indziej u fryzjera wazna jest dla mnie jakosc strzyzenia a nie dodatkowe atrakcje i tak jak pisal kolega powyzej - mozna pojsc raz zobaczyc, sprawdzic nowosc, ale na stalych klientów bym raczej nie liczyl...

    generalnie jesli myslisz o zakladaniu jakichs uslug w PL, to wedle mojej wiedzy polacy dziela sie na dwie grupy - takich którzy kierują sie wylacznie ceną i wogole nie mysla o jakosci uslugi, oraz takich dla ktorych cena nie gra prawie zadnej roli, liczy sie tylko wysoka jakosc uslugi. rozeznaj sie w Twojej okolicy których jest wiecej i pod tym kątem kombinuj
    Pozdrawiam!
    Pajak

  4. #4

    Dołączył
    Nov 2008
    Płeć
    Skąd
    Elbl?g
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    35
    Generalnie to Elbląg -> Warmińsko Mazurskie czyli największe bezrobocie w kraju xD Co do fryzjera to jest problem z sanepidem w tym dziwnym kraju.

    Pozdro;>

  5. #5
    Awatar wojtek
    Dołączył
    Jul 2009
    Skąd
    Krakow
    Posty
    258
    a mi sie pomysł podoba.
    Gorzej, jak jakiś namolny klient będzie chciał się "podpiąć" pod Twoją fryzjerke w zakladzie
    Swoją drogą, chodze do takiej fryzjerki, że masakra! taka typowa tipsiara. Pani Gosia, 29 lat, mega mega super figura, solarka, bruneteczka, piękne oczka, wywalona złotem, szpileczki....ehhh dla niej tylko się strzygę

  6. #6

    Dołączył
    Apr 2009
    Skąd
    daleko
    Posty
    241
    snopx - myślę, że nasz kraj jest zbyt konserwatywny na takie przedsięwzięcia. Klientów może być mało, dodatkowo problemy jak jakaś żona wpadnie i zacznie prać Twoją fryzjerkę, albo jakaś babcia z laską poczuje się urażona Ja osobiście nie poszedłbym do takiego fryzjera - ale na moje zdanie nie patrz, bo ja jakiś starej daty jestem i czuł bym się tam niesmacznie

  7. #7
    Awatar wojtek
    Dołączył
    Jul 2009
    Skąd
    Krakow
    Posty
    258
    ENZO,
    Cytat Zamieszczone przez ENZO
    ja jakiś starej daty jestem i czuł bym się tam niesmacznie
    enzo, nieomieszkalem zajrzeć Ci na profil przesadzasz z tą stara datą... wszedłbyś do takiego "zakladu" z "takimi" fryzjerkami, odrazu byś zmienił zdanie pzdr

  8. #8

    Dołączył
    Apr 2009
    Skąd
    daleko
    Posty
    241
    wojtek - ja się czuję starej daty tzn. że jestem wychowany według starych zasad, stary to raczej nie jestem Ale wpojono mi przestarzałe schematy myślenia, które do dzisiejszego toku myślenia młodzieży mają się ni jak.

Podobne wątki

  1. nowy
    Przez jerrys41 w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 11-06-2015, 22:36
  2. Nowy/ nie nowy
    Przez Kuba D w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 02-04-2014, 22:16
  3. Ciekawy biznes dla każdego (niczym nie trzeba handlować)
    Przez Marcin180 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 11-10-2011, 19:41
  4. NOWY
    Przez GRZEGORZ M. w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 24-04-2003, 21:21

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •