Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 24 z 24

Wątek: U WAS TE? TO JEST w TT

  1. #16
    Cezary Magier
    Gość

  2. #17

    Dołączył
    Jul 2002
    Skąd
    Wawa
    Posty
    125
    Cytat Zamieszczone przez Anonymous
    Cytat Zamieszczone przez eb84
    A jak z obrotami, rowny ?
    NIESTETY OBROTY NIER?WNE I NIE WIEM OD CZEGO(NIEZALEZNIE OD TEMPERATURY SILNIKA OBROTY WAHAJA SIE 3-4 minimetry WG?RE I W D?L) .A NAJDZIWNIEJSZE,JAK JADE SZYBKO,TO MAM WRAZENIE,JAK W CZASIE PRZYSPIESZANIA SILNIK PRZEZ P?L SEKUNDY ,,SPOWALNIA",PRZYSPIESZA I ZNOWU SPOWALNIA.... I TAK NA OKRAG?O KARUZELA.TO TAKIE CIAG?E ,DELIKATNE SZARPANIE ...OCZYWISCIE PANOWIE ZSERWISU NIE MAJA POJECIA PRZYCHODZI WAM COS DO G?OWY???
    w 99% przypadkach takie objawy sa przuy przep?ywomierzach i to ze jest sprawny na 80% to nie ma znaczenia komp przechodzi na system awaryjny . Po wy??czeniu kluczyka i ponownym uruchomieniu wszystko jest ok a po kr?tkiej je?dzie zn?w wpada w syst. awaryjny. Od??cz przep?ywomierz i poje?dzij zobacz czy obroty skacza i czy auto sie d?awi.
    W sporadycznych przypadkach takie objawy ?wiadcz? o prze?adowanym turbo ale to rzadko??.

  3. #18

    Dołączył
    Feb 2003
    Skąd
    Koszalin
    Posty
    42
    ...... i trzeba wymienic zaworek za jedyne 100 zl co ostatnio musialem zrobic.

  4. #19
    Gość
    o jakim zaworku mowa?W silniku?
    Cytat Zamieszczone przez Maciek B.
    ...... i trzeba wymienic zaworek za jedyne 100 zl co ostatnio musialem zrobic.

  5. #20
    Cezary Magier
    Gość
    pytaj w servisie o "zawor upustowy" a najlepiej kup juz cos porzadnago czyt. metalowy a nie z plastiku jak to ma miejsce w serii.
    pozdrawiam!

  6. #21

    Dołączył
    Feb 2003
    Skąd
    Koszalin
    Posty
    42
    ...i juz wszystko wiesz

  7. #22
    Franco
    Gość
    TERAZ ,TO DOPIERO CUDA SIe DZIEJA .NAJPIERW ZAPALA MI SIE ESP ,POZNIEJ EPC A NA KONIEC KONTROLKA ELEKTRONIKI MOTORU.ZAW?R SPRAWDZI?EM I JEST O.K..PO ZAPALENIU TEJ OSTATNIEJ ,JADE 5 KM/H AUTO DUSI SIE ,A JA JESTEM ...

  8. #23

    Dołączył
    Mar 2003
    Skąd
    Leszno/Pozna?
    Posty
    31
    Jak przeczyta??m wszystkie Twoje posty to mo?e jednak komputer dosta? na ?eb i pokazuje bzdury??? A ?e on steruje wszystim to ma prawo sterowa? ?le... nie mia?e? jakiej? st?uczki albo wypadku wcze?niej??? Takie rzeczy w komputerach mog? ujawniac si? po czasie.... Z tego co piszesz to w zasadzie nic Ci nie powinno dzia?a? a to mo?e w?a?nie by? oznaka, ?e komputer pad?...

  9. #24
    Cezary Magier
    Gość
    to wcale nie musial byc wypadek. mnie uwalil sie komp po tym jak zrobilo sie zwarcie na kablu od sondy lambdy.
    jak masz ochote przejechac sie z tym do Warszawy to podam Ci namiary na firme "DIAGTRONIC", ktora zajmuje sie konkretnie elektronika grupy Vag. takie rzeczy myle ze ich nie zaskocza. Polecam!
    pozdrawiam!

Podobne wątki

  1. Jest HIT !!!!
    Przez RoberTT w dziale Rozrywka
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 29-09-2012, 19:43
  2. Co to jest?
    Przez ICE w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 06-02-2011, 22:52
  3. co to jest ?
    Przez dudi403 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 27-04-2009, 08:04
  4. Co to jest???
    Przez Bart227 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 06-06-2008, 05:18
  5. TT jest już w USA, od 34,800.00 $
    Przez jerzy_dabrowski w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 13-04-2007, 20:13

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •