Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 24

Wątek: U WAS TE? TO JEST w TT

  1. #1
    franco
    Gość

    U WAS TE? TO JEST w TT

    U WAS W TT ,TE? ZAPALA SI? KONTROLKA OD ELEKTRONIKI SILNIKA(AUTO PRZECHODZI NA TRYB AWARYJNY)??? mIA?EM PODOBNY PRZYPADEK KILKA TYSIECY KILOMETR?W TEMU.ZAPALI?A MI SIE ??TA KONTROLKA W PR?DKOSCIOMIERZU...KOMPUTER POKAZA? KILKA B?ED?W -JAK DOBRZE PAMIETAM,TO PRZESTAWIONY ROZRZAD,ALBO CZUJNIK ROZRZADU ORAZ ZWARCIE W TURBO .B?EDY WYGLADA?Y POWAZNIE ,ALE WYKASOWALY SIE KOMPUTEREM.PO KILKU TYSIACACH ZAPALILA MI SIE ZNOWU KONTROLKA OD ELEKTRONIKI SILNIKA.AZ BOJE SIE JECHAC DO SERWISU,BO TO MATO?Y.........MIA? KTOS Z WAS COS PODOBNEGO ??? CO TO MOZE BYC??? POZDROWIONKA.

  2. #2

    Dołączył
    Apr 2003
    Płeć
    Skąd
    France Avignon
    Pojemność
    1.8T
    KM
    380
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Srebny
    Posty
    466
    A jak z obrotami, rowny ?

  3. #3

    Dołączył
    Oct 2002
    Skąd
    z okolic Warszawy
    Posty
    225
    a akumulator masz zdrowy??? -problem polega na tym ?e w czasie gdy temp gwaltownie spada-kiepskie akumulatory robia sie rzadkie, moze byc dzieki temu obciazony alternator, brak masy itd. A kompy wtedy lubia wariowac - podobne akcje mial kiedys Bartek
    TTC Quattro
    GG 1539752

  4. #4
    Potwierdzam mialem czary z kompem w autku ale nie tt z winy akusa

  5. #5
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez eb84
    A jak z obrotami, rowny ?
    NIESTETY OBROTY NIER?WNE I NIE WIEM OD CZEGO(NIEZALEZNIE OD TEMPERATURY SILNIKA OBROTY WAHAJA SIE 3-4 minimetry WG?RE I W D?L) .A NAJDZIWNIEJSZE,JAK JADE SZYBKO,TO MAM WRAZENIE,JAK W CZASIE PRZYSPIESZANIA SILNIK PRZEZ P?L SEKUNDY ,,SPOWALNIA",PRZYSPIESZA I ZNOWU SPOWALNIA.... I TAK NA OKRAG?O KARUZELA.TO TAKIE CIAG?E ,DELIKATNE SZARPANIE ...OCZYWISCIE PANOWIE ZSERWISU NIE MAJA POJECIA PRZYCHODZI WAM COS DO G?OWY???

  6. #6

    Dołączył
    Feb 2003
    Skąd
    Koszalin
    Posty
    42
    Mialem takie objawy w Golfie MKIV i przepustnica byla do wymiany- pasek na ktorym sie ja programowalo byl juz wytarty,ale nie slyszalem zeby w tt to sie pieprzylo.Powodzenia

  7. #7

    Dołączył
    Oct 2002
    Skąd
    z okolic Warszawy
    Posty
    225
    no wlasnie jakia masz przepustke - elektroniczna czy na linke???
    TTC Quattro
    GG 1539752

  8. #8
    franco
    Gość
    PRZEPUSTKE MAM ELEKTRONICZNA,Z 99roku .A TT-2002R.W?ASNIE WR?CI?EM OD KOLEGI,KT?RY WYKASOWAL MI B?EDY .WCZESNIEJ KUPI?EM AKUMULATOR 60Ah ,gdyz okaza?o sie ze mam jedyne 44Ah. i przeczysci?em przepustnice. ALE OBROTY NADAL SA NIER?WNE,CHOC NIECO LEPIEJ.WSKAZ?WKA ZAMIAST SKAKAC 3 MINIMETRY G?RA D?, SKACZE TYLKO 1 MINIMETR. KOMPUTER POKAZA? NASTEPUJACE B?EDY: 1)TURBODO?ADOWANIE-ZAW?R ZWARCIE DO MASY 2)EL.ZAW?RDOP?.POWIETRZA DO KOLEKT. ZWARCIE DO MASY. 3)SYSTEM ODPAROWANIA PALIWA NIEDOSTATECZNE DZIA?ANIE 4)POLACZENIE TURBOSPR.-PRZEPUSTNICA SPADEK CISNIENIA 5)NAPIECIE ZASILANIA ZA WYSOKI............................................ ...............PRZECZYSCI?EM JESZCZE MASE ,ALE SAMOCH?D JEST NADAL S?ABY
    MOZE MACIE NOWE POMYS?Y???

  9. #9
    Cezary Magier
    Gość
    zakladales moze ostatnio alarm albo robiles cos z elektroniki???

  10. #10

    Dołączył
    Oct 2002
    Skąd
    z okolic Warszawy
    Posty
    225
    jak jest zwarcie masy to nie pali Ci bezxp???
    a co do bledow z silnika to moze Lambda?? od niej nieraz kompy glupieja....

    Aha -sprawdzales domowym sposobem przez obd przebieg pracy silnika- moze by cos nasunelo
    TTC Quattro
    GG 1539752

  11. #11
    franco
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez Cezary Magier
    zakladales moze ostatnio alarm albo robiles cos z elektroniki???
    NIE. K?opoty zaczely sie,jak wymienili mi uszcselke pod glowica w serwisie oczywiscie.W poprzednim wozie -sportowym mesiu ,jak wymienili uszczelke ,to padla przeplywka.Ale w TT jest chyba dobra ,bo komputer pokazuje 80% sprawnosci-tak twierdzi mechanik,ale nie wiem czy w procentach wog?le moze pokazac,sprawdza? to na laptipie ,po dodaniu gazu

  12. #12
    Cezary Magier
    Gość
    dokladnie tak sie testuje przeplywke na vagu. kurcze ja nie mam pojecia co moze byc bo lambde to vag by pokazal.
    apropos skad jestes?

  13. #13
    Franco
    Gość
    Z pomorza,a dok?adnie Szczecin.

  14. #14
    Cezary Magier
    Gość
    a to kawalek. pytam bo jest w warszawie firma ktora by ci to na 100% zrobila.

  15. #15
    franco
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez Cezary Magier
    a to kawalek. pytam bo jest w warszawie firma ktora by ci to na 100% zrobila.
    JEST DUZO LEPIEJ, ALE NIE JESTEM ZADOWOLONY NA 100 %.POPROSZE O ADRES TEJ FIRMY....CENOWO SA PRZYSTEPNI, w POR?WNANIU Z SERWISEM?POZDRAWIAM I DZIEKI ZA POMOC>>>>

Podobne wątki

  1. Jest HIT !!!!
    Przez RoberTT w dziale Rozrywka
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 29-09-2012, 19:43
  2. Co to jest?
    Przez ICE w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 06-02-2011, 22:52
  3. co to jest ?
    Przez dudi403 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 27-04-2009, 08:04
  4. Co to jest???
    Przez Bart227 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 06-06-2008, 05:18
  5. TT jest już w USA, od 34,800.00 $
    Przez jerzy_dabrowski w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 13-04-2007, 20:13

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •