Strona 2 z 15 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 217

Wątek: dystanse - moje zmagania

  1. #16

    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    koszalin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    200
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    353
    a co tu pisze na aukcji
    Profesjonalny zestaw dystansów poszerzających wykonane z używanego w lotnictwie aluminium P6061-T1. Nieporównywalna z żadnymi innymi dystansami wytrzymałość i sztywność, a przy tym wyjątkowa lekkość. Dokręcane do piast śrubami imbusowymi. Koła dokręca się fabrycznymi śrubami do dystansów.
    Sprzedam TT 180 KM rok 99 cena 26000 tel 517385046
    http://owex.firmy.net/

  2. #17

    Dołączył
    Apr 2009
    Skąd
    daleko
    Posty
    241
    ICEBOY - link do aukcji masz w pierwszym poście ale dam go tutaj jeszcze raz

    profesjonalne_przykrecane_dystanse_audi_20mm.html

    Nie są to dystanse przelotowe tylko takie które najpierw przykręca się do piasty a potem dopiero felgę wkręca się w dystans. Czy wy mnie uważacie za debila, że nie wiem jak dystanse zwykłe zamontować i dobrać do nich śruby? Widzę, że chyba nikt nie rozumie o co mi chodzi.

    żyć żyję

    Pabloes - śmieszny jesteś, o co miałem się pytać na forum? Jak zamontować dystanse? nie rozumiesz "kOOrwa mistrzu", że jest to błąd producenta a nie mój. Ale nie będę tłumaczył bo i tak pewnie nie zrozumiesz a jeśli już na jakiś temat się wypowiadasz to staraj się to robić w sposób nierażący innych i niewywołujący zbędnych reakcji jak przystało na rozumną istotę ( i tutaj mam wątpliwości).

  3. #18
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    No tak teraz obejrzałem wszystkie zdjęcia i w komplecie brakuje śrub do kół dłuższych o 20mn
    Znowu TT znowu Cabriolet

  4. #19

    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    koszalin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    200
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    353
    ENZO p przeczytaniu aukcji juz wiem o co chodzi tylko powiedz mi jedno na czym koorwa maja te dystanse sie trzymac jak wchodza w nie ja głebokość podad centymetra ????
    Sprzedam TT 180 KM rok 99 cena 26000 tel 517385046
    http://owex.firmy.net/

  5. #20

    Dołączył
    Aug 2007
    Płeć
    Skąd
    kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    337
    Jeszcze coś w tym temacie ...

    Można przykręcić dystanse do piasty koła (wtedy dystanse nie odpadają przy ściąganiu kół-wygoda nic więcej) , o ile piasta ma takie dodatkowe (oprócz właściwych- dla koła) wloty gwintowane.
    Ale koła ZAWSZE przykręcane są TYLKO do piasty, śrubami stalowymi przechodzącymi przez niegwintowane przeloty dystansu.

    Pzdr,
    LiquidTT-FORGE silicones-Short shifter-007P-Cold side-RIEGER-REMUS-MOMO

  6. #21
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Wydaje mi się że błąd i tak leży po stronie montażu ENZO pewnie przykrecił dystanse do piast w otwory do kol i potem do nich chciał przykręcić koła
    1 brak dodatkowych śrub
    2 dziurki ci sie pojebały ENZO
    Przecierz widać tam przeloty sprzedawca nie wie co sprzedaje i wprowadza w błąd
    Jeszcze takiej o takiej kombinacji nie słyszałem
    pozdrawiam
    Znowu TT znowu Cabriolet

  7. #22

    Dołączył
    Apr 2009
    Skąd
    daleko
    Posty
    241
    yhh, nie mam sił wypowiadać się we własnym wątku.

    śruba powinna wejść w dystans 20mm.

    żuczek nadal nie wiem o jakich mówisz śrubach dłuższych o 20mm, tam nie ma żadnego przelotu dłuższe śruby są niepotrzebne i wcale nie przykręca się zawsze kół do piasty, bo najdroższe dystanse przykręca się do piasty a one mają wypuszczone śruby i koło zakręca się na nakrętki.

    Nadal nikt nic nie kuma

  8. #23
    Awatar Darson
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,254
    Cytat Zamieszczone przez DORKNEST
    ENZO p przeczytaniu aukcji juz wiem o co chodzi tylko powiedz mi jedno na czym koorwa maja te dystanse sie trzymac jak wchodza w nie ja głebokość podad centymetra ????
    śrubki trzymają się na jakieś 5 mm na wykonanym "z używanego w lotnictwie aluminium P6061-T1"

  9. #24
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Przecierz widać tam przeloty sprzedawca nie wie co sprzedaje i wprowadza w błąd
    Jeszcze takiej o takiej kombinacji nie słyszałem
    stary chcesz szaleć na kołach przykreconych do dystanslow powodzenia
    Znowu TT znowu Cabriolet

  10. #25

    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    koszalin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    200
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    353
    ENZO p przeczytaniu aukcji juz wiem o co chodzi tylko powiedz mi jedno na czym koorwa maja te dystanse sie trzymac jak wchodza w nie ja głebokość podad centymetra ????
    Sprzedam TT 180 KM rok 99 cena 26000 tel 517385046
    http://owex.firmy.net/

  11. #26

    Dołączył
    Apr 2009
    Skąd
    daleko
    Posty
    241
    "Wydaje mi się że błąd i tak leży po stronie montażu ENZO pewnie przykrecił dystanse do piast w otwory do kol i potem do nich chciał przykręcić koła
    1 brak dodatkowych śrub
    2 dziurki ci sie pojebały ENZO
    pozdrawiam"

    Boże ręce mi opadają. Nie da się pomylić ponieważ otwory do przykręcania dystansów do piasty nie mają gwintu i mają wgłębienie na łeb śruby imbusowej.

    śruby do przykręcenie dystansów do piast są w komplecie, koła do dystansów przykręca się oryginalnymi śrubami na jakich wcześniej trzymały się felgi. Chodzi o to , że oryginalne śruby sa za długie o jakieś 2mm, a powinny według opisu pasować. Te 2 mm oparły się na piaście zrywając gwint w dystansach( nie całkowicie, ale gwint już się do niczego nie nadaje).

    Tutaj patent H&R , iceboy nadal twierdzisz, że dystanse zawsze tylko przykręca się na przelot do piasty?



    uhh... Ktoś mi jeszcze powie, że zapomniałem o śrubach dłuższych o 20mm

    To, że kupiłem chu.. dystanse to już wiem. Myślałem, że będą lepsze od zwykłych przelotowych skoro np . H&R stosuje podobny patent, tylko tam przykręca się dystans do piasty, a dystans ma już bolce wspawane czy co tam zrobione i koła zakręca się nakrętkami tak jak na przykład w fordach jest standardowowww.nexternal.com/allsprings/images/myspace.jpg

  12. #27

    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    koszalin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    200
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    353
    pożądkując watek dystanse maja byc przykrecone do piasty potem kola do dystansów tak jest w aukcji
    dystanse trzymaja sie na ok 7mm aluminium Porażka mozna sie zabic
    iceboy jak masz przykrecic te dystanse zeby nie spadały skoro maja w otworach gwint ?????
    reklamacja a jak sie nie uda do sądu nieumyślenie narażanie na utratę życia zdrowia przez sprzedawce
    Sprzedam TT 180 KM rok 99 cena 26000 tel 517385046
    http://owex.firmy.net/

  13. #28

    Dołączył
    Apr 2009
    Skąd
    daleko
    Posty
    241
    dystanse do off-roadu jak i markowe dystanse do sportowych aut przykręcane są właśnie najpierw do piast w ten sam sposób.

  14. #29

    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    koszalin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    200
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    353
    W życiu bym takich nie założył przelot najbezpieczniejszy a takie patenty to do wózków spacerowych się nadają
    ENZO ciesz sie chłopie ze sie zrypaly gwinty bo bys bankowo sie zabił lub skasował tt
    Panowie przeczytajcie tą aukcije dokladnie i zobaczcie foty
    Sprzedam TT 180 KM rok 99 cena 26000 tel 517385046
    http://owex.firmy.net/

  15. #30
    Awatar Darson
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,254
    ZUCZEK, przyjrzyj się dokładniej...

    Wina może leżeć cześciowo po stronie sprzedawcy, bo pisze o oryginalnych śrubkach.
    Jednak jest to tylko sprzedawca, nie zna specyfikacji technicznych wszystkich samochodów, wszystkich audi i innych i nie wie czy w jakimś modelu jakiś producent nie zastosował śrubek dłuższych dla bezpieczeństwa.
    Może masz nieoryginalne śruby bądź felgi? Chyba autka nie masz od nowości, więc czy wszystkie śrubki są oryginalne raczej pewnym być nie można... :>
    Jest też inna strona - sprzedawca może powiedzieć, że się nie znasz i powinieneś udać się do zakładu, w którym to założą, pomyślą, przymierzą i sprawdzą co to za wynalazek - wtedy powinni zobaczyć, że śrubki miałeś za długie ...i jakby podjeli się zakładania bez sprawdzenia, to pewnie pierwsze co, to by był telefon do tego zakładu co źle założył, a nie do sprzedającego...

    Moim zdaniem, jeśli sprzedający będzie bardzo miły (ma tego dużo), może co najwyżej przesłać nowy komplet dystansów...

Podobne wątki

  1. dystanse
    Przez gibons w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 14-07-2016, 20:35
  2. dystanse
    Przez wolkriss1797 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 07-04-2016, 21:21
  3. Dystanse kół
    Przez matber1 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 11-01-2015, 22:39
  4. dystanse
    Przez edwardboss w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 29-03-2014, 09:00

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •