Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Witam :)

  1. #1

    Dołączył
    Apr 2009
    Skąd
    Gdańsk
    Posty
    2

    Witam :)

    halo halo
    Planuje zakup TTki w związku z tym szukam informacji o niej. Prawa półkula mózgu chce auto ale lewa musi przekalkulować Na razie pokręcę się po forum, poczytam, do edukuje się w temacie a jak już będę miał jakąś furkę na oku to pomęczę pytaniami Fundusze nie pozwalają mi poszaleć i TTkę jaką mam zamiar kupić niestety będzie pewnie jednym z starszych. Dlatego boję się o racjonalność zakupu... Czy tak stara TTka nie będzie z kosmicznym przebiegiem, zdeptana jak .... bo przecież kto spacerowo jeździ takim autkiem?

    Na razie moje 4 litery są wożone przez Lwiątko 307 ale czas kupić autko, które zawszę się podobało

    Pozdrawiam, -KK

  2. #2
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Witam na forum ..
    Nie wiem co masz na mysli przez ograniczone fundusze jednak faktem jest ze wiekszosc TT po okazyjnej cenie to szroty po konkretnych dzwonach
    Auto takie jest z zasady pasmem nieszczesc i problemow .
    Szukaj spokojnie nie napalaj sie na '' okazje '' i jesli nie znajdziesz nic konkretnego to lepiej poczekac i dozbierac kasy
    W dziale Kupie / Sprzedam sa 2 obszerne tamaty o kupnie TT , przeczytaj od deski do deski



    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  3. #3

    Dołączył
    Apr 2009
    Skąd
    Gdańsk
    Posty
    2
    Kasę zbieram zbieram Mam pytanko. Starsze wersje TTki z jedną osią napędową, można spotkać bez ESP. Jak tym autem jeździ się w zimie? Lepiej szukać wersji z ESP czy rozglądać się za Q ? (pod domem mogę nie zaparkowac ) Znam jednego, który TTka co zimę wykręca niezłe zawijasy nie z własnej woli :P Czasem nie kończą się pomyślnie

    Chciałbym kupić jak typowy Polak możliwie jak najtaniej ... Byle nie autko pogięte wcześniej jak papier toaletowy

  4. #4

    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    koszalin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    200
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    353
    a w jakim przedziale cenowym szukasz ??? bo nie wiem czy mam komentować twoje linki do aut
    Sprzedam TT 180 KM rok 99 cena 26000 tel 517385046
    http://owex.firmy.net/

  5. #5
    Awatar kondi
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    220
    Rocznik
    2006
    Kolor
    beż
    Posty
    288
    Witamy w klubie (choć jeszcze bez TT ).

    Ważne jest jaką kwotą pieniędzy dysponujesz ??? Cena uzależniona jest od tego czy chcesz ośkę czy quattro, czy silnik 180 czy 225 jakie wyposażenia no i oczywiście jaki rocznik.
    Najlepiej jakbyś określił się i powiedział co Cię interesuje.
    Prawdą jest że na początku produkcji (199 wychodziły wersje bez tylnego spojlera i ESP. Później organizowana była akcja gdzie wzywano do serwisów te samochody i montowano te rzeczy, ale nie wszystkie je mają. Trochę nie za bardzo zrozumiałem Twojego posta, bo bez względu na to czy jest to ośka czy quattro, ESP jest (był) montowany w obu modelach.

    Od razu radzę nie wrzucać linków do tych najtańszych egzemplarzy z allegro bo wtedy raczej nikt Ci nie pomoże.

    życzę udanych poszukiwań
    Pozdrawiam
    życie to jedna wielka impreza na któr? wszyscy s? zaproszeni.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •