Witam, ostatnio zacząłem rozważać wymianę foteli w TT.

Jeżdżę bardzo dużo (300km dziennie) po naszych polskich, krzywych, dziurawych drogach na felgach 17" z oponami 235/45 i ostatnio zaczynam odczuwać dość poważny ból pleców. Przez jakiś czas nie wiedziałem co to może być, ale po pewnym czasie stwierdziłem, ze nic innego nie może być przyczyną bólu pleców u dwudziestolatka niż setki godzin spędzone w sportowym samochodzie.

Moim zdaniem (!) fotele w TT są złe. Nie są ani wygodne, ani sportowe. Przy dłuższej jeździe plecy są zmęczone jak po całym dniu robót w kopalni, a trzymanie boczne do najlepszych nie należy. Quattro daje rade, ale fotej już nie i zdarza się niebezpiecznie z fotela wysunąć. W tej kwestii nowa TT rządzi, tam jak się siada to już wiadomo jak będą się sprawować.

Dobra, ale ja nie o tym. Czy jest możliwość zmiany foteli w TT? Mam na myśli wsadzenie zupełnie innych z innego auta (raczej Audi). Na przykład fotele z A5 albo z nowej TT (chociaż tu nie wiem jak z komfortem)?
Jakie rozwiązanie byście polecali na tego typu problem? Węższem opony, mniejsze koła, czy może mam mniej jeździć (nie chcę )?